Sayın

Haberleri

Bu konuyla ilgili son haber 17 Mayıs 2022 Salı 13:04 tarihinde yayınlandı.
Sayın hakkında toplam 377 haber.

17.05.2022 13:04 43 Bahçeli: Kılıçdaroğlu, "Devlete seri katil demek namertliktir" diyecek midir?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "CHP Genel Başkanı, Türk devletine seri katil iftirasının yanında mıdır, karşısında mıdır? Sayın Kılıçdaroğlu susma, sinme, saklanma, çık karşımıza 'devlete seri katil demek namertliktir' diyecek dirayeti göster." dedi.

17.05.2022 12:14 43 Ata Vatan ile yeni dönem! "Cumhurbaşkanı olduktan sonra ilk ziyaretini Türkiye'ye yapması mühim"

Türkiye-Kazakistan ilişkilerinde yeni bir dönem başlıyor. Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev'in 10-11 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştirdiği resmi ziyareti değerlendiren Doç. Dr. Ainur Nogayeva, "Ziyaretin salgın döneminde Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturan Tokayev'in ilk ziyareti olması önem arz ediyor. Ayrıca ülkede gerçekleşen "Kanlı Ocak 2022" olaylarından sonraki ilk ziyaret olması bakımından da mühim. Bu bağlamda Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine gerçekleşen bu ziyaret, Türkiye'nin Kazakistan'a verdiği siyasi desteğin pekiştirilmesi şeklinde yorumlanabilir." değerlendirmesinde bulundu.

16.05.2022 21:51 16 İBB Meclisi'nde 'İmamoğlu'nun Karadeniz gezisinin masrafını kim karşıladı' tartışması

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) mayıs ayı toplantısında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz gezisi tartışıldı. CHP Grup Sözcüsü Tarık Balyalı; gezinin amacı ve masraflarının belediye bütçesinden karşılanıp karşılanmadığına ilişkin soru önergesine; “Büyükşehir belediye başkanı olduğu dönemlerde Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Siirt'te ne işi varsa, Ekrem İmamoğlu'nun da Karadeniz'de aynı işi vardı… Sayın Başkanımız kendi masraflarının tamamını kendisi karşılamıştır ve bu geziye ilişkin de kamu kaynağı kullanılmamıştır” yanıtını verdi.

16.05.2022 14:18 13 Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na: Trollükle bu işler olmaz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Sayın Kılıçdaroğlu; Terörist Mv. Alican Önlü'nün, terörist cenazesine katılmasını önlemek isteyen polise saldırısına siz ve arkadaşlarınız ses çıkarmadınız. Kahraman Türk Polis Teşkilatı da biz de bu teröriste vereceğiniz cevabı bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

16.05.2022 14:16 16 Ümit Özdağ'dan Ahmet Davutoğlu'na Soylu çağrısı: 'Artık bu cevapları Türk halkına vermek zorundasınız'

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'na seslenerek, "Sokağa çıkamazlar diye vermiş olduğu 4 isimden birisi Haziran-Kasım 2015 arasındaki süreçte Süleyman Soylu’dur" dedi. 10 Ekim Gar Katliamı'nı hatırlatan Özdağ, Davutoğlu'na "Nasıl orada 100’den fazla insanımız öldü? Bundan bahsediyoruz sayın Davutoğlu. Siz cevabı biliyorsunuz. Artık bu cevapları Türk halkına vermek zorundasınız" diye seslendi.

16.05.2022 09:20 36 'Erdoğan'ın beni haksız yere attığına inanıyorum!' Eski Bakan Erdoğan Bayraktar'dan flaş çıkış!

17-25 Aralık sürecinde bakanlıktan alınan eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, "Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 14 yaşından itibaren yoğun ve izzetli bir çalışma ile ve seçilerek başkan olmuştur. Beni haksız yere attığına inanıyorum" dedi.

15.05.2022 17:45 35 Erdoğan Bayraktar: Beni haksız yere attı ama Reis'ten ayrılmadım

17-25 Aralık döneminin Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Twitter üzerinden paylaşımda bulundu. Bayraktar paylaşımında, "Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 14 yaşından itibaren yoğun ve izzetli bir çalışma ile ve seçilerek Başkan olmuştur. Beni haksız yere attığına inanıyorum. Ancak partimden ve Reis'ten ayrılmadım. Evime geldim, işime bakıyorum" dedi.

15.05.2022 17:23 20 Babacan akaryakıt fiyatlarını eleştirdi: Erdoğan zammı

"Enflasyonun artacağını herkes biliyor; tek bilmeyen Sayın Erdoğan"

15.05.2022 05:00 18 Sayın Cumhurbaşkanı siz görmeseniz de Boğaziçi var!

Sayın Cumhurbaşkanı siz görmeseniz de Boğaziçi var! -

15.05.2022 01:14 20 AKP Sözcüsü Çelik: Sayın Cahit Özkan’ın Türkiye ile BAE ilişkilerine dair beyanları partimizin görüşlerini yansıtmamaktadır

14.05.2022 22:55 16 CHP'den 'Mersin deklarasyonu': Kaftancıoğlu kararı kabul edilemez

Cumhuriyet Halk Partili (CHP) Büyükşehir Belediye Başkanları, Mersin'de bir araya geldi. Buluşmanın ardından ortak deklarasyon yayımlayan Büyükşehir Belediye Başkanları, "Sayın Canan Kaftancıoğlu'na yönelik siyaset yasağını da içeren Yargıtay kararını kabul edilemez görüyoruz" dedi.

14.05.2022 12:40 36 SADAT'tan Kılıçdaroğlu'nun terörist iddiasına cevap: Ekrem İmamoğlu bizim yan komşumuz olamazdı

SADAT Yönetim Kurulu üyesi Ersan Ergür, Kılıçdaroğlu'nun suçlamalarına cevap vererek, "Eğer SADAT merkezinde Kılıçdaroğlu'nun iddia ettiği gibi terörist yetiştirmiş olsaydı sayın Ekrem İmamoğlu bizim yan komşumuz olamazdı. Aramızda 7 metrelik bir sokak var." dedi.

14.05.2022 12:24 36 SADAT'tan Kılıçdaroğlu'nun terörist iddiasına cevap: Ekrem İmamoğlu bizim yan komşumuz olamazdı

SADAT Yönetim Kurulu üyesi Ersan Ergür, Kılıçdaroğlu'nun suçlamalarına cevap vererek, "Eğer SADAT merkezinde Kılıçdaroğlu'nun iddia ettiği gibi terörist yetiştirmiş olsaydı sayın Ekrem İmamoğlu bizim yan konşumuz olamazdı. Aramızda 7 metrelik bir sokak var." dedi.

14.05.2022 10:49 35 Mansur Yavaş'ın danışmanı: Biz işimize bakıyoruz

ABB Basın Yayın Koordinatörü ve Yavaş'ın danışmanı Volkan Memduh Gültekin, katıldığı bir televizyon programında Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili açıklama yaptı. Gültekin, "Sayın Ümit Özdağ da açıkladığında veya başkası da açıkladığında bizi etkileyen bir durum yok. Bizim bir dahlimiz yok, ilgimiz de yok. Dolayısıyla biz işimizde bakıyoruz" dedi.

14.05.2022 07:01 43 Polise atılan molotofun parası CHP'li belediyeden çıkmış!

İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin tamamında arka arkaya terör örgütlerine dönük operasyonlar yapılıyor. Bu operasyonlarda kahramanlarımız, tek tek terör örgütü mensuplarını adalet önüne çıkarıyor... Onlar da örgüte dair; finans, lojistik, medya-propaganda başta olmak üzere bütün ilişkileri anlatıyor... ** Bu hep olurdu... Savcılarımız bu ifşaatlardan yola çıkarak yeni operasyonlar yapar derinleşen ilişki ağlarını çözerek yapıyı çökertirlerdi... Fakat İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının son operasyonlarıyla sahiden bambaşka bir girift ilişki ağı çıktı karşımıza... Başta İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Şaban Yılmaz ve Başsavcı vekili Mehmet Yılmaz olmak üzere bu sarsıcı operasyonda emeği geçen herkesi yürekten tebrik etmek lazım... Zira sorgulamalar neticesinde ortaya çıktı ki, meğer DHKP-C, İstanbul'daki pek çok belediyenin imkânlarını örgütsel faaliyet için kullanıyormuş... Birkaç örnek nakledeceğim buraya... ** DHKP-C'

14.05.2022 07:00 13 CHP Sözcüsü Öztrak: Görevinin başında

CHP MYK dün İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’na hapis ve siyaset yasağı kararıyla ilgili olarak olağanüstü toplandı. CHP Sözcüsü Faik Öztrak, toplantı sonrası “Sayın Canan Kaftancıoğlu görevinin başındadır. Parti çalışmalarına devam etmektedir” diye konuştu.

13.05.2022 18:54 13 Bakan Yanık: Engellilerin evlerinde bağımlı bir hayat yaşadıkları dönemler eskide kaldı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin (MÜSİAD) düzenlediği Engelsiz Fark Et Engelsiz Keşfet etkinliğinde konuşan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Artık engelli vatandaşlarımızın her türlü eğitim ve sosyal imkândan yoksun olarak evlerinde, bağımlı bir hayat yaşadıkları dönemler eskide kaldı. AK Parti hükümetleri olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde birçok toplumsal kesimin hayatını kolaylaştıracak hizmetleri hayata geçirdik. Engelli bireyler artık her alanda var, görünüyorlar, kapalı kapılar ardında değiller. Yetenekleri, bilgi ve enerjileriyle hayata katılıyor, engellere hapsolmadıklarını rahatlıkla gösterebiliyorlar dedi.

13.05.2022 17:47 12 Bakan Yanık: Engellilerin evlerinde bağımlı bir hayat yaşadıkları dönemler eskide kaldı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) düzenlediği ‘Engelsiz Fark Et Engelsiz Keşfet’ etkinliğinde konuşan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, “Artık engelli vatandaşlarımızın her türlü eğitim ve sosyal imkândan yoksun olarak evlerinde, bağımlı bir hayat yaşadıkları dönemler eskide kaldı. AK Parti Hükümetleri olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde birçok toplumsal kesimin hayatını kolaylaştıracak hizmetleri hayata geçirdik. Engelli bireyler artık her alanda var, görünüyorlar, kapalı kapılar ardında değiller. Yetenekleri, bilgi ve enerjileriyle hayata katılıyor, engellere hapsolmadıklarını rahatlıkla gösterebiliyorlar” dedi.

13.05.2022 16:49 13 Bakan Bozdağ: Kılıçdaroğlu ve CHP'li yetkilileri kınıyorum

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Yargı kararlarını bahane ederek, Sayın Cumhurbaşkanımızı hedef alan seviyesiz, ahlak ve hukuk dışı ifadelerinden dolayı CHP Genel Başkanını ve CHP'li yetkilileri kınıyorum" dedi.

13.05.2022 16:30 16 Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Yargı kararlarını bahane ederek Cumhurbaşkanımızı hedef alan CHP’yi kınıyorum

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na yönelik Yargıtay’ın kararının ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Kaftancıoğlu’na yönelik kararı eleştirenlere tepki gösteren Bakan Bozdağ, “Yargı kararlarını bahane ederek, Sayın Cumhurbaşkanımızı hedef alan seviyesiz, ahlak ve hukuk dışı ifadelerinden dolayı CHP Genel Başkanını ve CHP’li yetkilileri kınıyorum” dedi.

13.05.2022 07:54 20 Ahmet Taşgetiren: Demirtaş ülke geleceği için bir "ortak duruş" çağrısında bulunuyor

"Sayın Demirtaş’ın bu mektubu, muhataplarının “farklarını fark etmeden” yazdığı düşünülemez"

12.05.2022 18:02 38 Erkan Baş: Saray saldırılarına karşı omuz omuza mücadele edeceğiz

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş, sosyal medyadan 'Canan Kaftancıoğlu' paylaşımı yaptı. Baş, "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu arayarak dayanışma duygularımızı ilettim" dedi.

12.05.2022 14:32 38 DEVA’dan Antep mitingi açıklaması: Valinin suç duyurusunu sabırsızlıkla bekliyoruz

DEVA Partisi Sözcüsü İdris Şahin, 21 Mayıs’ta Gaziantep’te yapılacak mitinge halkı davet etti, kent valisine tepki gösterdi: Sayın Vali, sabırsızlıkla suç duyurusunda bulunmanızı bekliyoruz.

12.05.2022 09:42 38 Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal, Soylu'nun ihraç sürecini anlattı

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Sayın Soylu FETÖ dediğimiz yapının propaganda sürecinde yer aldı" dedi.

12.05.2022 09:31 35 Gültekin Uysal yanıtladı: Soylu, DP'den FETÖ bağlantısı nedeniyle mi ihraç edildi?

Demokrat Parti lideri Gültekin Uysal, "Sayın Soylu zaman zaman iktidarın FETÖ dediğimiz yapının da operasyonel kiralama yöntemiyle farklı farklı siyasi geleneklerden toplumsal meşruiyetlerini propaganda güçlerini artırmak için o propaganda sürecinde yer aldı. Kendisi öyle tercih etti. Sonrasında da Adalet ve Kalkınma Partisi'ne katıldı" diye konuştu.

12.05.2022 01:14 16 Gültekin Uysal'dan çarpıcı iddia: Süleyman Soylu'nun ihraç sürece ve FETÖ

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, katıldığı programda Süleyman Soylu hakkında çok dikkat çekici bir iddia ortaya attı. Uysal, "Sayın Soylu zaman zaman iktidarın FETÖ dediğimiz yapının da operasyonel kiralama yöntemiyle farklı farklı siyasi geleneklerden toplumsal meşruiyetlerini artırmak için o propaganda sürecinde yer aldı" dedi.

11.05.2022 23:32 40 Gültekin Uysal açıkladı: Süleyman Soylu FETÖ ile ilişkisi nedeniyle Demokrat Parti'den ihraç edilmiş

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Sayın Soylu zaman zaman iktidarın FETÖ dediğimiz yapının da operasyonel kiralama yöntemiyle farklı farklı siyasi geleneklerden toplumsal meşruiyetlerini artırmak için o propaganda sürecinde yer aldı" dedi.

11.05.2022 18:31 36 AK Partiden CHP lideri Kılıçdaroğlu'na sert gönderme: Keşke aday olabilseniz

TÜRKİYE Büyük Millet Meclisinde (TBMM) düzenlediği basın toplantısında ana muhalefetin aday çalışmalarına yönelik açıklama yapan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Sayın Kılıçdaroğlu, keşke siz aday olabilseniz de karşımıza çıksanız. Bunu gerçekten arzu ederiz. Ancak siz de çok iyi biliyorsunuz ki sizi CHP'nin başına kaset operasyonuyla getirenler ne diyecekse o rolü üstleneceksiniz" dedi.

11.05.2022 16:36 36 Sekreterini taciz etti denilen Ümit Özdağ 'Ben bekarım' deyip patladı: Servis edilecek görüntüler

Mültecilere yönelik çıkışları ve Süleyman Soylu kavgası ile gündemde olan Ümit Özdağ için 'taciz' iddiası ortaya atıldı. Bir haber sitesinde yer alan iddiayı Ümit Özdağ, paylaşıp 'Ben bekarım. Sayın Akşener'e servis edeceği görüntüler için Netflix'i öneriyorum" dedi.

11.05.2022 14:35 35 Davutoğlu Cemevi'nde: Taleplerinizi programa koyduk, Erdoğan 'imzalamam' dedi

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Mersin Cemevi’ni ziyaretinde “Taleplerinizi hükümet programına, 1 Kasım seçim beyannamesine koyduk. Cemevlerine statü tanınması, elektrik borçlarında ayrımcılığın kaldırılmasıyla ilgili adım atacağız. Sayın Erdoğan, 'Gelirse imzalamam' dedi” diye konuştu.

11.05.2022 12:51 20 Ümit Özdağ: Akşener’e servis edeceği görüntüler için Netflix’i öneriyorum

"Sayın Akşener, siyaseti bu seviyede yapmayı mı düşünüyorsunuz?"

11.05.2022 10:37 16 Meral Akşener'den iktidara 'göç' tepkisi

Partisinin haftalık grup toplantısında AKP iktidarının göç politikalarını eleştiren İYİ Parti lideri Meral Akşener, "Sayın Erdoğan'ın bizzat kaleme aldığı, 20 yıllık bir büyük trajedinin artık yavaş yavaş sonuna geliyoruz" ifadesini kullandı.

11.05.2022 07:40 36 Cem Küçük'ten dolar isyanı! Dolar 15.30 lira oldu artık halka bir şey anlatılamaz

"Sayın ekonomi yetkilileri, dolar daha fazla çıkmasın!" Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, "Ne yapıp edip dövizi stabil bir çizgide tutmak lazım, yoksa halka da bir şey anlatılmaz artık" uyarısı yaptı. Ekonomide düzelme için verilen tarihlerin boş çıktığını belirterek, "İlkbaharda rahatlama dendi, yaz oldu; sonbahar derken kış gelir, derken tekrar ilkbahar ve sandık milletin önüne gelir" dedi.

10.05.2022 10:55 29 Bahçeli: Sayın Recep Tayyip Erdoğan açık ara farkla seçilecektir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Kılıçdaroğlu, 'bayramı karamsar geçirdik' diye mesaj yayınlamış. Sayın Kılıçdaroğlu bol yıldızlı otellerde keyif çatarken seni karamsarlığa sokan nedenin İBB Başkanı olduğunu çocuklar bile duymuştur. Zillet kimi aday çıkarırsa çıkarsın sandıktan volkan gibi fışkıracak, sel olup taşacak irade Cumhur İttifakı'dır, Sayın Recep Tayyip Erdoğan açık ara farkla seçilecektir" dedi.

10.05.2022 10:36 22 Devlet Bahçeli: Sayın Recep Tayyip Erdoğan açık ara farkla seçilecektir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Kılıçdaroğlu, 'bayramı karamsar geçirdik' diye mesaj yayınlamış. Sayın Kılıçdaroğlu bol yıldızlı otellerde keyif çatarken seni karamsarlığa sokan nedenin İBB Başkanı olduğunu çocuklar bile duymuştur. Zillet kimi aday çıkarırsa çıkarsın sandıktan volkan gibi fışkıracak, sel olup taşacak irade Cumhur İttifakı'dır, Sayın Recep Tayyip Erdoğan açık ara farkla seçilecektir' dedi.

9.05.2022 13:58 30 Ümit Özdağ’dan, Ahmet Davutoğlu’na çağrı: “Korkmayın, Haziran-Kasım 2015 arasında ne olduğunu Türk milletine anlatın”

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, mülteci tartışmalarıyla gündemin tartışılan ismi olurken, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’na çağrı yaptı ve “Sayın Davutoğlu, korkmayın, tehdit edildiğinizi kamuoyu önünde gördük ama korkmayın ne oldu Haziran-Kasım 2015 arasında Türk milletine anlatın” dedi. Haber: Cansu TimurKamera & Kurgu: Furkan Erdem Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ bugün partisinin genel […] Ümit Özdağ’dan, Ahmet Davutoğlu’na çağrı: “Korkmayın, Haziran-Kasım 2015 arasında ne olduğunu Türk milletine anlatın” Medyascope

8.05.2022 10:20 30 Prof. Dr. Zeynep Ergun hayatını kaybetti

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Başkanlığı’ndan emekli öğretim üyesi, yazar, Prof. Dr. Zeynep Ergun (66) hayatını kaybetti. Cenazesi bugün (8 Mayıs) İstanbul’daki Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedilecek. İstanbul Üniversitesi Ergun’un hayatını kaybettiğini duyurdu: “Anabilim dalımızda uzun yıllar boyunca öğretim üyesi ve anabilim dalı başkanı olarak görev yapmış olan kıymetli bilim insanı sayın Prof. Dr. […] Prof. Dr. Zeynep Ergun hayatını kaybetti Medyascope

7.05.2022 20:38 26 Ekrem İmamoğlu'dan Ali Koç'a yanıt

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, "İnşallah Sayın İmamoğlu'na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez" sözlerine yanıt verdi.

7.05.2022 16:20 30 Ali Koç’tan Ekrem İmamoğlu’na: “Umarım, Fenerbahçe taraftarının Sayın Ekrem İmamoğlu’na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez”

Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında oldukça sert ifadeler kullandı. Koç, İmamoğlu’na “Umarım, Fenerbahçe taraftarının Sayın Ekrem İmamoğlu’na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez” diyerek yüklendi. Ali Koç, Ekrem İmamoğlu’na sert çıktı Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu’nun Nisan Ayı Olağan Toplantısı, Faruk […] Ali Koç’tan Ekrem İmamoğlu’na: “Umarım, Fenerbahçe taraftarının Sayın Ekrem İmamoğlu’na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez” Medyascope

7.05.2022 14:09 16 Kitap ve forma tartışması: Ali Koç'tan Ekrem İmamoğlu'na tepki

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Divan Kurulu'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Konuşmasında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Trabzonspor üzerinden bir göndermede bulunan Koç, "İnşallah Fenerbahçelilerin, Sayın İmamoğlu’na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez" ifadelerini kullandı.

7.05.2022 13:16 16 Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısında İmamoğlu ayrıntısı

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na 61 numaralı Fenerbahçe forması hediye etmesiyle ilgili eleştiriyi yanıtladı. Dündar, "Sayın İmamoğlu'na 61 numaralı formayı hediye ettik, yakasına da Fenerbahçe rozetini taktık. Böylece 61 numarayı Fenerbahçeli yaptık" dedi.

7.05.2022 09:05 40 'Yaşasın illegalite' kurultayında Bahçeli'nin konuşmasını Ümit Özdağ yazmış: 'Bana meşrebi bulanık demez'

Devlet Bahçeli'nin 'meşrebi bulanık' sözlerine Ümit Özdağ yanıt verdi. Özdağ, Bahçeli'nin adaylık konuşmasını kendisinin yazdığını belirterek, "Meşrebim çok açıktır. Sayın Bahçeli meşrebi bulanık kişiyi 2 dönem vekil yapmaz" dedi.

7.05.2022 07:01 43 Ümit Özdağ'la aynı merkezden beslenen medya!

Aslında İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu, TGRT yayınında açıkça söyledi; ''... Ben o bahsettiğiniz kişiyi adam yerine koyup da ona hitaben cevap vermem... Onun tezlerini masaya getirecekseniz ben bu oturumu terk ederim.'' Normal şartlar altında bu tartışma aslında orada bitti... Peki o halde, ısrarla bitirmeyen kim?.. Ya da hangi çevreler?.. ** Değerli dostlar bu içinden geçmekte olduğumuz ithal problemle ilgili yükseltilen itirazlar ve göçmen merkezli oluşturulan kamuoyunun bir servis operasyonu olduğunu yazdık... Daha teşkilatlanması için gereken parayı nereden bulduğunu bile izah edemeyen Ümit Özdağ'ın, kışkırtıcı bir belgesel için bizzat fon temin ettiğini ilan etmesi de bu tezi süratle doğrulayan bir gelişme oldu... Türkiye'de bugün en büyük partilere gidin, AK Parti'ye, CHP'ye gidin, bir kısa film için bütçe isteyin, inanın bana alamazsınız... O kadar kolay değil o işler... Ama Ümit Özdağ tak diye çıkarıp verebilmiş parasını... Zaten Tü

7.05.2022 00:02 38 Binmişsiniz bir otobüse, yolculuk hangi istikamete!

Süleyman Soylu-Sedat Peker… Süleyman Soylu-Ümit Özdağ! Eşleşmeler böyle. Düello daveti de var. Küfür, hakaret, hatta hayvanlara bile hakaret de. Tehdit de. Dosyalar da. Ölüm rüzgârları da. Nefret, hiddet, şiddet. Bu manzara içinden sıyrılıp İstanbul-Trabzon yoluna düşsek, Sayın Ekrem İmamoğlu ile birlikte… Otobüsünden düşer yolda kalırız! Yolculuk hatırası fotoya bakıp şaşırdı çok kişi. Bunca gazeteci inatla hakikati arama mücadelesi verirken, “medyacı seçimleri" bilhassa çok özenliydi!

6.05.2022 23:11 27 Altun'dan "göçmen politikası" açıklaması

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde başta İçişleri Bakanlığımız ve Milli Savunma Bakanlığımız olmak üzere ilgili tüm kurumlarımız sınırlarımız içinde ve dışında göç konusunu yakından takip etmekte, gerekli tedbirleri almakta, herhangi bir düzensizliğe asla izin vermemektedir." ifadelerini kullandı

6.05.2022 22:58 10 Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan 'göçmen politikası' açıklaması

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, "Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ilgili tüm kurumlarımız sınırlarımız içinde ve dışında göç konusunu yakından takip etmekte, herhangi bir düzensizliğe asla izin vermemektedir." ifadelerini kullandı.

6.05.2022 22:45 27 Ümit Özdağ'a AK Parti ve MHP'den tepki

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüşmek üzere bugün Bakanlığa gitmek istedi. Polis ekiplerinin engellemesi sonrası Özdağ Meclis önünde bir açıklama yaptı. Yaşanan gelişmelerin ardından da AK Parti ve MHP'den tepkiler geldi. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Devlet kurumlarına, İçişleri Bakanımıza ve İçişleri Bakanlığımıza dönük kasıtlı gerilim politikaları ve yürütülen iftira kampanyaları açık provokasyondur. AK Parti bu provokasyonlara bugüne kadar geçit vermediği gibi bugünden sonra da geçit vermeyecektir" ifadelerini kullandı. MHP lideri Devlet Bahçeli de, Özdağ'ın İçişleri Bakanlığı'na gitmek istemesi hakkında, "Sayın İçişleri Bakanımızın ve İçişleri Bakanlığımızın hedef alınması, saat 11 randevusuyla bakanlık çevresine yığınak yapılması vaka-ı adiyeden bir olay şeklinde görülemeyecektir. Bu pis bir kumpas, bayağı bir tezgah, küstah bir tertip ve beyhude bir çırpınıştır" dedi

6.05.2022 22:45 13 Altun: Tüm kurumlarımız göç konusunu yakından takip etmekte

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde başta İçişleri Bakanlığımız ve Milli Savunma Bakanlığımız olmak üzere ilgili tüm kurumlarımız, sınırlarımız içinde ve dışında göç konusunu yakından takip etmekte, gerekli tedbirleri almakta, herhangi bir düzensizliğe asla izin vermemektedir" ifadelerini kullandı.

6.05.2022 19:05 27 Fuat Oktay'dan Bakan Soylu'ya ziyaret

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Bakan Soylu'yu ziyaretinde çekilen fotoğrafları Twitter hesabından paylaşarak, "Ülkemizin huzur ve güvenliği için başarılı çalışmalar gerçekleştiren İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ettik" ifadelerini kullandı

6.05.2022 17:16 27 Bahçeli'den Özdağ'a tepki: Pis bir kumpas

MHP lideri Devlet Bahçeli, Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'ın İçişleri Bakanlığı'na gitmek istemesi hakkında, "Sayın İçişleri Bakanımızın ve İçişleri Bakanlığımızın hedef alınması, saat 11 randevusuyla bakanlık çevresine yığınak yapılması vaka-ı adiyeden bir olay şeklinde görülemeyecektir. Bu pis bir kumpas, bayağı bir tezgah, küstah bir tertip ve beyhude bir çırpınıştır" dedi

Tüm Konular

Gaziantep Mersin İstanbul Siirt Trabzon
Kazakistan Türkiye Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)
İngiliz Türk
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Demokrat Parti (DP) Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İçişleri Bakanlığı Milli Savunma Bakanlığı (MSB) AK Parti Cumhuriyet Başsavcılığı Fenerbahçe Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Yargıtay Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Türkiye İşçi Partisi (TİP) İstanbul Üniversitesi (İÜ) Savunma Danışmanlık İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi (SADAT) Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Belediye Fenerbahçe Kulübü İyi Parti Gelecek Partisi Trabzonspor Divan Kurulu Yüksek Divan Kurulu Meclis DEVA Partisi
Başkan Cumhurbaşkanı Bakan Belediye Başkanı Sayın Adalet Bakanı İçişleri Bakanı Büyükşehir Belediye Başkanı Emekli Savcı Grup Başkanvekili İl Başkanı Genel Başkanı Prof. Dr. Vali Bilim İnsanı Başsavcı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Cumhuriyet Başsavcısı Öğretim Üyesi Çevre ve Şehircilik Bakanı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Doç. Dr
Ahmet Davutoğlu Recep Tayyip Erdoğan (RTE) Ali Koç Bekir Bozdağ Cem Küçük Erdoğan Bayraktar Faik Öztrak Kemal Kılıçdaroğlu Mansur Yavaş Meral Akşener Sedat Peker Süleyman Soylu Uğur Dündar Ömer Çelik Devlet Bahçeli Canan Kaftancıoğlu Fuat Oktay Ekrem İmamoğlu Fahrettin Altun Erkan Baş Cahit Özkan Ümit Özdağ Derya Yanık Gültekin Uysal
Twitter İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB)
Miting Kurultay
Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) Cumhur İttifakı Devrimci Halk Kurtuluş Partisi-Cephesi (DHKP-C)
Enflasyon Anabilim Dalı