Salih Müslim

Haberleri

Bu konuyla ilgili son haber 23 Haziran 2022 Perşembe 10:13 tarihinde yayınlandı.
Salih Müslim hakkında toplam 15 haber.

23.06.2022 10:13 43 Salih Müslim sonrası bir skandal daha! Elebaşını devlet televizyonuna çıkardılar

İsveç devlet televizyonu SVT'te terör örgütü YPG/PKK propagandası bitmiyor. Daha önce YPG/PKK'nın elebaşlarından Salih Müslim ile röportaj yapan SVT, bu kez ekrana YPG/PKK elebaşlarından Mazlum Abdi kod adlı Ferhat Abdi Şahin'i çıkardı.

23.06.2022 09:54 22 İsveç teröristin sesi olmaya devam ediyor: Devlet televizyonu YPG/PKK elebaşlarından Ferhat Abdi Şahin ile röportaj yaptı

İsveç devlet televizyonu SVT daha önce YPG/PKK'nın elebaşlarından Salih Müslim ile röportaj yapmıştı. İsveç'in NATO üyeliği konusunda Türkiye ile görüşmeler yaptığı bir dönemde, SVT bu kez ekrana terör örgütü YPG/PKK elebaşlarından Mazlum Abdi kod adlı Ferhat Abdi Şahin'i çıkardı.

29.05.2022 14:04 36 Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO meselesini silip attı! Bir gece ansızın tepelerine ineriz

Cumhurbaşkanı Erdoğan gazetecilere yaptığı açıklamalarda İsveç ve Finlandiya görüşmelerinin olumlu geçmediğini "Bunlar dürüst değiller samimi değiller. Salih Müslim adlı teröristi televizyonda konuşturdular." dedi.

25.05.2022 19:45 22 İsveç teröristlerin sesi olmayı sürdürüyor: Devlet televizyonu YPG/PKK'nın ele başlarından Müslim ile röportaj yaptı

Terör örgütü PKK'ya verdiği destek nedeniyle Türkiye'nin NATO üyeliğini desteklemediği İsveç'te yine bir skandal yaşandı. İsveç devlet televizyonu SVT, terör örgütü YPG/PKK'nın ele başlarından Salih Müslim ile Suriye'nin kuzeyinde saklandığı ABD askeri üssünde röportaj yaptı.

25.05.2022 17:14 29 İsveç heyeti Ankarada'yken TV kanalı teröristbaşı ile röportaj yaptı! Bile bile skandal

NATO görüşmelerinde teröre destek verdikleri için Türkiye’den veto alan İsveç ve Finlandiya hükümetlerinin heyetlerinin Ankara’da görüşmeleri devam ettiği gün terörist başı Salih Müslim devlet televizyonunda propaganda yaptı. İsveç devlet televizyonu SVT, terör örgütü YPG/PKK'nın ele başlarından Salih Müslim ile Suriye'nin kuzeyinde saklandığı ABD askeri üssünde röportaj yaptı.

25.05.2022 16:28 43 ABD üssünde saklanan teröristbaşından İsveç'e mesaj!

İsveç devlet televizyonu SVT, terör örgütü YPG/PKK'nın ele başlarından Salih Müslim ile Suriye'nin kuzeyinde saklandığı ABD askeri üssünde röportaj yaptı.

25.05.2022 16:27 36 İsveç YPG/PKK ele başı Salih Müslim ile ABD üstünde röportaj yaptı

İsveç devlet televizyonu SVT, terör örgütü YPG/PKK'nın ele başlarından Salih Müslim ile Suriye'nin kuzeyinde saklandığı ABD askeri üssünde röportaj yaptı.

25.05.2022 16:19 10 İsveç devlet televizyonu YPG/PKK'nın ele başlarından Müslim ile röportaj yaptı

İsveç devlet televizyonu SVT, terör örgütü YPG/PKK'nın ele başlarından Salih Müslim ile Suriye'nin kuzeyinde saklandığı ABD askeri üssünde röportaj yaptı.

25.05.2022 14:01 16 PKK/PYD'li Salih Müslim Suriye'nin kuzeyindeki ABD üssünden İsveç devlet televizyonuna konuştu

PKK'nın Suriye kolu PYD'nin üst düzey yöneticilerinden Salih Müslim, sığındığı Suriye'nin kuzeydoğusundaki bir ABD askeri üssünden İsveç devlet televizyonu SVT'ye açıklamalarda bulundu.

19.05.2022 08:50 43 PKK elebaşından hezimet itirafı! "Ne ABD, ne Rusya bizim için Türkiye'yi karşısına almaz"

Terör örgütü PKK'nın sözde üst düzey isimlerinden 10 milyonluk kırmızı listede aranan Salih Müslim, hava harekatlarıyla çok sayıda örgüt yöneticisinin öldürüldüğünü söyledi. Örgütün SİHA, İHA ve Drone'lara karşı yalnız bırakıldığını söyleyen PKK elebaşı, "Ne ABD, ne de Rusya bizim için Türkiye'yi karşısına almaz" diye konuştu.

18.05.2022 19:54 36 Terör örgütü PKK elebaşı Salih Müslim'den hezimet itirafı: Çok sayıda örgüt yöneticisi öldü

Güvenlik güçlerinin Suriye'nin kuzeyinde gerçekleştirdiği nokta operasyonlar devam ederken terör örgütü PKK'nın üst düzey isimlerinden Salih Müslim, itiraf niteliğinde açıklamalar yaptı. 10 milyonluk kırmızı listede aranan Salih Müslim, hava harekatlarıyla çok sayıda örgüt yöneticisinin öldürüldüğünü söyledi. Örgütün yalnız bırakıldığını söyleyen Salih Müslim, "Ne ABD, ne de Rusya bizim için Türkiye'yi karşısına almaz" dedi.

18.05.2022 15:58 21 PKK elebaşı Salih Müslim hezimeti itiraf etti: Her gün kayıplar veriyoruz

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) sınır ötesine gerçekleştirdiği operasyonlarla bölücü terör örgütü PKK’nın hareket alanı daralırken, örgütün üst düzey isimleri arasında yer alan Salih Müslim, her gün... Devamı için tıklayınız

18.05.2022 14:37 22 PKK elebaşı Salih Müslim'den hezimet itirafı: Hava harekatlarıyla çok sayıda örgüt yöneticisi öldü

Güvenlik güçlerinin Suriye’nin kuzeyinde gerçekleştirdiği nokta operasyonlar devam ederken terör örgütü PKK’nın üst düzey isimlerinden Salih Müslim, itiraf niteliğinde açıklamalar yaptı. 10 milyonluk kırmızı listede aranan Salih Müslim, hava harekatlarıyla çok sayıda örgüt yöneticisinin öldürüldüğünü söyledi. Örgütün SİHA, İHA ve Drone’lara karşı yalnız bırakıldığını söyleyen Salih Müslim, 'Ne ABD, ne de Rusya bizim için Türkiye’yi karşısına almaz' dedi.

18.05.2022 14:23 18 PKK elebaşından itiraf: ABD ve Rusya bizi yalnız bıraktı

PKK elebaşından itiraf: ABD ve Rusya bizi yalnız bıraktı - MİT’in Suriye’nin kuzeyinde gerçekleştirdiği nokta operasyonlarla terör örgütü PKK’nın önemli isimlerinin etkisiz hale getirilmesine PKK’dan üst düzeyde itiraf geldi. Terör örgütünün Suriye ayağını oluşturan PYD’nin tepe isimlerinden olan ve Türkiye’de 10 milyonluk kırmızı listede aranan Salih Müslim, "Maalesef SİHA, İHA ve Drone’lara karşı yalnız bırakıldık. Ne ABD, ne de Rusya bizim için Türkiye’yi karşısına almaz" dedi.

24.03.2022 18:56 36 Teröristbaşı Salih Müslim'in Türkiye korkusu: Bizi de etkileyecek

RUSYA'nın Ukrayna'yı işgal girişimi sebebiyle Suriye'de terör örgütü YPG/PKK'ya verilen desteğin azalacağından endişe duyan PYD'li teröristbaşı Salih Müslim, tedirgin olmuş durumda.