Recep Tayyip Erdoğan

Haberleri

Bu konuyla ilgili son haber 6 Aralık 2022 Salı 07:00 tarihinde yayınlandı.
Recep Tayyip Erdoğan hakkında toplam 14830 haber.

6.12.2022 07:00 13 Kadınların olmadığı bir siyasi yaşamda ilerlemeden söz edilemez

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, “Kadınların olmadığı bir siyasi ve sosyal yaşamda, toplumsal ilerlemeden söz edilemez” dedi.

6.12.2022 04:00 22 Bütçe değil adaylık konuşması

Bütçe görüşmelerinin ilk gününde partisi adına konuşan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, kendisinden önce söz alan Kılıçdaroğlu’nun konuşmasını sert sözlerle eleştirdi. Kılıçdaroğlu’na seslenen Kurtulmuş, 'Kılıçdaroğlu’na diyoruz ki madem Recep Tayyip Erdoğan’ın halkta karşılığı yoktur, buyurun er meydanına adaylığınızı ilan edin' dedi.

6.12.2022 02:11 31 Muhalefetten Sert Bütçe Eleştirisi

Türkiye’nin 2023 yılı bütçe görüşmeleri, tartışmalı anlara sahne oldu. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Tiranlar, zorbalar hep giderler. O da altı ay içinde gidecek” sözleriyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AKP iktidarını hedef aldı

6.12.2022 01:26 43 Başkan Erdoğan'ın imzasıyla yayımlandı! 27 bin kişi istihdam edilecek

Resmi Gazete'de Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan karara göre, 2023 yılında 27 bin sözleşmeli sağlık personeli istihdam edilecek.

5.12.2022 22:25 27 Gourmand Dünya Yemek Kitabı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Asırlık Tariflerle Türk Mutfağı" kitabının Gourmand Dünya Yemek Kitabı Ödülleri (Gourmand World Cookbook Awards) 2023 seçkisinde 2 dalda ödüle aday gösterilmesinin emeğin, bilgi birikimin ve tecrübenin tezahürü olduğunu kaydetti

5.12.2022 21:49 13 Kılıçdaroğlu: Halk seni seçtiyse kendi bütçeni savunacaksın

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Genel Kurulu'nda devam eden 2023 bütçe görüşmelerinde konuştu. Kılıçdaroğlu, 2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi'ni görüşmek üzere toplanılan Genel Kurul'a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gelmemesine tepki göstererek, "Bütçe dediğimiz belge maliye açısından bir ülkenin ekonomisi açısından en temel yasadır. Bütçe tasarısının yasalaşması için de özel bir prosedür vardır. Başbakan kendi bütçesini özgüvenle anlatırdı. Şimdi başkan soruyor: Komisyon nerede, komisyon burada. Hükümet nerede? Hükümet yok. Seçilen bir Cumhurbaşkanı'nın Parlamentoya gelip kendi bütçesini savunmaması her şeyden önce Parlamentoya saygısızlıktır. Halk seni seçtiyse ve parayı verdiyse geleceksiniz buraya kendi bütçenizi savunacaksınız, eleştirilere göğüs gereceksiniz" dedi.

5.12.2022 20:34 43 AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Kılçdaroğlu'na tepki: Buyrun er meydanına aday olun!

2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi görüşmelerinde açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Kılıçdaroğlu'nun konuşmasına tepki göstererek, "Madem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın halkta karşılığı yoktur, buyurun er meydanına aday olun. Zaten Kılıçdaroğlu'nun konuşması bir bütçe görüşmesi konuşması değildi, adaylık konuşmasıydı." dedi.

5.12.2022 20:12 13 Numan Kurtulmuş'tan Kılçdaroğlu'na tepki: Buyurun er meydanına aday olun

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, 2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi görüşmelerinde AK Parti grubu adına TBMM Genel Kurulu'nda açıklamalarda bulundu. Kurtulmuş, Kılıçdaroğlu'nun konuşmasına tepki göstererek "Madem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın halkta karşılığı yoktur, buyurun er meydanına aday olun. Zaten Kılıçdaroğlu'nun konuşması bir bütçe görüşmesi konuşması değildi, adaylık konuşmasıydı" dedi.

5.12.2022 19:55 30 İktidarın hedef aldığı BİM’in kurucuları ve Topbaş ailesi hakkında bilinenler

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zincir marketler hakkındaki söylemleri hız kesmeden devam ediyor. Erdoğan’ın ve iktidar medyasının en fazla hedef aldığı şirket ise BİM. Peki BİM’in kurucuları ve Topbaş ailesi hakkında neler biliniyor? Rekabet Kurulu’nun geçen sene verdiği cezalardan beri bazı zincir marketlerin durumu tartışılıyor. 21 Kasım’da Katar dönüşü konu hakkında konuşan […] İktidarın hedef aldığı BİM’in kurucuları ve Topbaş ailesi hakkında bilinenler Medyascope

5.12.2022 18:07 43 Emine Erdoğan'dan Gourmand Dünya Yemek Kitabı Ödülleri paylaşımı: Bilgi, birikim ve tecrübenin tezahürüdür

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Asırlık Tariflerle Türk Mutfağı" kitabının Gourmand Dünya Yemek Kitabı Ödülleri (Gourmand World Cookbook Awards) 2023 seçkisinde 2 dalda ödüle aday gösterilmesinin emeğin, bilgi birikimin ve tecrübenin tezahürü olduğunu belirtti.

5.12.2022 17:45 30 BİM olayında son perde: Saldıran kazanıyor

MHP lideri Devlet Bahçeli, 22 Kasım’da partisinin grup toplantısında enflasyon etkisiyle oluşan fahiş fiyatlardan zincir marketleri sorumlu tutarak sattığı ürünlere zam yapan zincir marketlerin “FETÖ’yle bağının araştırılmasını” istedi. AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da zincir marketleri stokçulukla suçlayıp “Üç harfliler” diyerek hedef aldı, denetimlerin sıklaşacağı mesajını verdi. Gıda Perakendecileri Derneği Başkanı ve […] BİM olayında son perde: Saldıran kazanıyor Medyascope

5.12.2022 16:19 36 Gabar Dağı'nda petrol rezervi bulundu milyar dolarlar konuşuluyor resmi açıklamayı Erdoğan yapacak

Sabah yazarı Yavuz Donat Şırnak Gabar Dağı'nda bulunan petrol rezervi ve miktarına ilişkin önemli bir yazı kaleme aldı ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın önümüzdeki günlerde bununla ilgili bir duyuru yapacağını aktardı.

5.12.2022 15:41 13 Emine Erdoğan: Kadınların olmadığı bir siyasi yaşamda ilerlemeden söz edilemez

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Kadınların olmadığı bir siyasi ve sosyal yaşamda, toplumsal ilerlemeden söz edilemez" dedi.

5.12.2022 15:34 22 Cumhurbaşkanı Erdoğan: İbrahim Tatlıses Kültür Merkezi gençlerin buluşma yeri olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliliye Belediyesi İbrahim Tatlıses Kültür Merkezinde düzenlenen Gençlik Buluşmasında gençlerle buluşurken, “Ben, belediye başkanımıza da çok teşekkür ediyorum.

5.12.2022 15:30 41 Üreticiler bu haberle bayram edecek! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen açıkladı! Devlet desteklerinde yüzde 257 artış kesinleşti

AK Parti Şanlıurfa Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, üreticileri sevindirecek önemli açıklamalar yaptı. Pamuk ve ayçiçek üretimindeki yeni fiyatları açıklayan Cumhurbaşkanı, siyasetle ilgili önemli mesajlar da verdi. İşte, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları...

5.12.2022 15:21 43 Emine Erdoğan: Türk kadını, tarihimizde olduğu gibi bugün de destanlar yazmaya devam ediyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Kadınların olmadığı bir siyasi ve sosyal yaşamda, toplumsal ilerlemeden söz edilemez" dedi.

5.12.2022 13:33 21 Başkan Erdoğan: Dijitalleşme alanlarında attığımız adımlarla bu yönde çok ciddi mesafe katettik

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul İnsan Kaynakları Forumu'na yazılı mesaj gönderdi. "Türkiye olarak fırsat eşitliği, şeffaflık, hesap verilebilirlik, yenilikçilik ve liyakat gibi değerleri esas alan... Devamı için tıklayınız

5.12.2022 13:18 43 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Son 20 yılda attığımız adımlarla çok ciddi mesafe kat ettik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye olarak fırsat eşitliği, şeffaflık, hesap verilebilirlik, yenilikçilik ve liyakat gibi değerleri esas alan bir insan kaynağı kültürünü kamu ve özel sektörümüze yerleştirmenin gayretindeyiz. Son 20 yılda demokrasi, temel hak ve özgürlükler, altyapı yatırımlarıyla, dijitalleşme alanlarında attığımız adımlarla bu yönde çok ciddi mesafe kat ettik." dedi.

5.12.2022 13:12 22 İbrahim Tatlıses: Vurulunca gözümü açtığımda başımda Erdoğan vardı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa’da gençlerle bir araya geldi. Programda 'İmparator' lakaplı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses de yer aldı. Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, başına gelen kazalar başta olmak üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisini hiç yalnız bırakmadığını ve çok vefalı bir insan olduğunu dile getirdi.

5.12.2022 10:50 40 Temel Karamollaoğlu'ndan dikkat çeken sözler: 'Tayyip Bey’den davacı olacağım' dedi sebebini açıkladı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘çok ihtiraslı’ olduğunu belirterek, “Hepimiz yarın Cenabı Hakk’ın huzuruna çıkacağız. Onun için Tayyip Bey’den davacı olacağım” dedi.

5.12.2022 10:16 35 Karamollaoğlu: Tayyip Bey’den davacı olacağım

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’la 20 yıl boyunca siyaset yaptıklarını ve Erdoğan’ın ‘çok ihtiraslı’ olduğunu belirterek, “Hepimiz yarın Cenabı Hakk’ın huzuruna çıkacağız. Onun için Tayyip Bey’den davacı olacağım” dedi.

5.12.2022 09:37 16 Ahmet Davutoğlu 'ilk kez açıklıyorum' diye duyurdu: Tayyip Erdoğan'ın selamıyla 'bize gelin' çağrısı

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin kurucusu olan isimlere AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamıyla 'partiye gelin' teklifi yapıldığını söyledi.

5.12.2022 08:29 26 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'nin vizyon belgesine eleştiri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'da gençlerle bir araya geldi. CHP'nin istanbul'da açıklanan vizyon belgesine eleştiriler yönelten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bize yerli ve milli zihniyet lazım" dedi. Erdoğan, "pedagojik formasyon" eğitiminin üniversitenin 3 ve 4. yıllarında verilmesi konusunda YÖK Başkanı ile görüş birliğine vardıklarını da duyurdu.

5.12.2022 07:00 21 Türkiye dikey tarıma geçiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde yürütülen 'Sıfır Atık Projesi'nde Türkiye yeni bir safhaya geçiyor. Atıkların yakılması ile ortaya çıkan ısının değerlendirildiği... Devamı için tıklayınız

5.12.2022 07:00 43 Üstad'ı tatlı su mücahidleri anlayamaz

Gazetemiz Star'ın öncülük ettiği ''Necip Fazıl Ödülleri'' geçtiğimiz Cuma akşamı sahiplerine verildi. ''Yük kimin omuzunda'' temasıyla düzenlenen bu seneki ödül gecesine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da iştirak etti. Başkan Erdoğan ''Necip Fazıl Ödülleri''ne ayrı bir hassasiyet gösteriyor ve ehemmiyet veriyor. 2014 senesinde ilki gerçekleşen ''Necip Fazıl Ödülleri'' gecesinden bugüne her sene programa katılıyor. ''Yükü omuzlayan'' olarak Başkan Erdoğan bu seneki ödül gecesinde yaptığı konuşmada Üstad'ın mücadelesini şu sözlerle anlattı: ''Eserleri ve mücadelesiyle nesillerin ruhunu beslediği için Rabb'im ondan razı olsun. Zor zamanlarda dik duruş sergilemek öyle bir babayiğidin ama her babayiğidin harcı değil. Siz bugün tatlı su mücahitliğine soyunanlara, romantik devrimcilik oynayanlara, rüzgarı başka yerden alarak esip savuranlara bakmayın. Bunların hiçbiri zalim karşısında konuşamaz, zulüm karşısında direnemez. Gerektiğinde hayatı pahasına davasını sah

5.12.2022 02:17 36 Erdoğan'dan flaş Dünya Kupası yorumu: "Almanlar fena gitti, farklı şeylerle oyalandılar"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliliye ilçesindeki İbrahim Tatlıses Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Gençlik Buluşmaları" programına katıldı. Şanlıurfa'da U16 ve U18 maçlarını yönettiğini dile getiren genç, Erdoğan'ın Dünya Kupası'ndaki favorisini öğrenmek istedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya'nın Dünya Kupası'ndan elenmesini çarpıcı bir şekilde yorumladı. İşte Erdoğan'ın Dünya Kupası yorumu...

4.12.2022 22:43 27 Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerle buluştu

Şanlıurfa'da bir dizi açılışa katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'da gençlik buluşmasına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan burada yaptığı konuşmada, "Artık ödediğimiz bedellerin, çektiğimiz acıların, döktüğümüz alınterinin karşılığını alma vakti gelmiştir. Bunu sizlerle alacağız. Hz. Mevlana'nın pergel metaforuna uygun şekilde bir ayağımızı ülke ve değerlerine sabitleyip, diğeri ile tüm dünyayı kuşatacağımız bir dönemdeyiz. Biz dünyaya değil, dünya Türkiye'ye baksın. Bunu sizlerle beraber başaracağız. Gençlerimizin bilgisi, donanımı, özgüveni, Türkiye Yüzyılı'nın en bülük teminatıdır" ifadelerini kullandı

4.12.2022 21:16 36 Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kararı duyurdu: Üniversite öğrencilerine formasyon müjdesi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'da düzenlenen 'Gençlik Buluşması' programına İbrahim Tatlıses ile birlikte katıldı. Erdoğan, "Bu hafta YÖK Başkanımızla görüştük. 3 ve 4'üncü sınıfta formasyonu verelim, üniversiteyi bitirirken formasyon eğitimini almış olsunlar dedik, mutabık kaldık" dedi.

4.12.2022 21:13 22 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gençlere pedagojik formasyon müjdesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'da gençlerle buluşmasında pedagojik formasyon ile ilgili güzel haberi duyurdu. Bu hafta YÖK Başkanı ile görüştüğünü ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, '3 ve 4'üncü sınıfta formasyonu verelim, üniversiteyi bitirirken formasyon eğitimini almış olsunlar dedik, mutabık kaldık' ifadelerini kullandı.

4.12.2022 20:09 13 Şanlıurfa Gençlik Buluşması... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na vizyon eleştirisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'da gençlik buluşması programına katıldı. Gençler ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan "Türkiye siyasetinde bu kardeşiniz, abiniz dışında gençlik kollarından gelmiş kimse yok. 18-20 yaşından itibaren gençlik kollarında yetişmiş bir siyasetçiyim. Diğerleri öyle değil, gökten zembille inmişler. Gençlik yıllarıyla birlikte siyasette yarım asrı geriden bırakan büyüğünüz olarak artık sizlerin misafiri olduğunu rahatça söyleyebilirim" dedi.

4.12.2022 20:02 21 SON DAKİKA | Başkan Erdoğan Şanlıurfa'da gençlerle buluşmasında açıkladı: Pedagojik formasyona düzenleme

Son dakika haberi: Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'da gençlerle bir araya geldi. Pedagojik formasyon konusunda YÖK Başkanı ile görüştüklerini berlirten Başkan Erdoğan, "3 ve 4'üncü sınıfta formasyonu... Devamı için tıklayınız

4.12.2022 16:00 22 Pendik-Sabiha Gökçen Metro Hattı'nda iki ayda 1,4 milyon kişi seyahat etti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı'nın İstanbulluların ulaşım kalitesini yükselttiğini belirterek, '2 Ekim'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle açılan Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı'nda 2 ayda 1,4 milyona yakın yolcu seyahat etti' dedi.

4.12.2022 15:34 21 Emine Erdoğan'dan "4 Aralık Dünya Su Kayıpları Günü" paylaşımı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "4 Aralık Dünya Su Kayıpları Günü" dolasıyla yaptığı paylaşımda, "Kontrolsüz su tüketiminin önüne geçmek için belediyelerimiz başta olmak üzere hepimize... Devamı için tıklayınız

4.12.2022 14:57 22 Dördüncü Bingöl Uluslararası Kısa Film Festivali ödül töreniyle sona erdi

Anadolu Kültür ve Sanat Meclisi Derneği tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Bingöl Uluslararası Kısa Film Festivali, ödül töreniyle sona erdi. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Bingöl Valiliği, Bingöl Belediyesi ve Bingöl Üniversitesinin desteğiyle Anadolu Kültür ve Sanat Meclisi Derneği’nin düzenlediği festivalin kapanış töreni, Bingöl Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Törende, festivale katılan 273 film arasından finale kalan 24 eserin bazı sahneleri izletildi.

4.12.2022 14:15 22 Emine Erdoğan'dan Kırmızı Yelek Uluslararası Gönüllülük Ödül Töreni'ne ilişkin paylaşım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, dünyanın yaşanabilir olmasının başkalarına uzanan ellerin çoğalmasıyla mümkün olduğunu belirterek, 'Yüce gönüllerin, tüm mazlum ve mağdurlara ulaşmasını diliyorum.' ifadelerini kullandı.

4.12.2022 14:12 21 Emine Erdoğan'dan Kırmızı Yelek Uluslararası Gönüllülük Ödül Töreni'ne ilişkin paylaşım

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, dünyanın yaşanabilir olmasının başkalarına uzanan ellerin çoğalmasıyla mümkün olduğunu belirterek, "Yüce gönüllerin, tüm mazlum ve mağdurlara ulaşmasını... Devamı için tıklayınız

4.12.2022 13:15 36 Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı'nda 2 ayda 1,4 milyon yolcu seyahat etti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı'nın İstanbulluların ulaşım kalitesini yükselttiğini belirterek, "2 Ekim'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle açılan Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı'nda 2 ayda 1,4 milyona yakın yolcu seyahat etti." ifadesini kullandı.

4.12.2022 12:17 10 Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı'nda 2 ayda 1,4 milyon yolcu seyahat etti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, "2 Ekim'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle açılan Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı'nda 2 ayda 1,4 milyona yakın yolcu seyahat etti." ifadesini kullandı.

4.12.2022 12:17 13 'Pendik-Sabiha Gökçen Metro Hattı'nda 1,4 milyon yolcu seyahat etti'

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2 Ekim'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açılan Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı'nda 2 ayda 1,4 milyona yakın yolcunun seyahat ettiğini açıkladı.

4.12.2022 11:53 12 Bakan Karaismailoğlu: Pendik-Sabiha Gökçen Metro Hattı'nda 1,4 milyon yolcu seyahat etti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2 Ekim'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açılan Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı'nda 2 ayda 1,4 milyona yakın yolcunun seyahat ettiğini açıkladı.

4.12.2022 11:52 43 Bakan Karaismailoğlu duyurdu: 2 ayda 1,4 milyon yolcu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2 Ekim'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açılan Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı'nda 2 ayda 1,4 milyona yakın yolcunun seyahat ettiğini açıkladı.

4.12.2022 09:44 16 Turkish president says will 'definitely' complete 30-km-deep security corridor

'Attacks will not dampen our resolve,' says Recep Tayyip Erdogan.

4.12.2022 08:04 36 Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İbrahim Tatlıses'ten 'Urfalıyam Ezelden' düeti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa’da gençlerle buluşmasında ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ile birlikte "Urfalıyam Ezelden" türküsünü söyledi.

4.12.2022 07:34 40 İbrahim Tatlıses, Erdoğan'a sordu: Ben sizin dostunuz muyum?

Türkücü İbrahim Tatlıses, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la birlikte Urfa'daki toplu açılış töreni'ne katıldı. Tatlıses ve Erdoğan'ın diyaloğu gündem oldu.

4.12.2022 07:18 16 Cumhur İttifakı ile zincir marketler arasındaki gerilim büyüyor: Pano koydular, şimdi de mühürlediler

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin ve AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın pahalılıktan sorumlu tuttuğu ve hedef gösterdiği market zincirlerine yönelik gerilim sürüyor. AKP'li ve MHP'li belediyeler tarafından dikkat çekici adımlar atılırken son olarak Şok Marketler, Gıda Perakendecileri Derneği Başkanı ve BİM CEO'su Galip Aykaç'ın istifasını istedi.

4.12.2022 06:56 16 Erdoğan, İbrahim Tatlıses ile birlikte türkü söyledi

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün, Şanlıurfa’da gençlerle buluşmasında İbrahim Tatlıses ile birlikte türkü söyledi.

4.12.2022 01:27 30 Ruşen Çakır yazdı: Benzeyen ve ayrışan yönleriyle CHP ve AKP’nin yüzyıl zirveleri

28 Ekim’de Ankara Spor Salonu’nda AKP lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Türkiye Yüzyılı” adını verdiği yeni vizyon belgesini açıkladı. Dün (3 Aralık) de İstanbul Lütfü Kırdar Salonu’nda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu “İkinci Yüzyıla Çağrı” başlıklı vizyon belgesini açıkladı. İkisini de yerinde izlemiş bir gazeteci olarak bu yazıda bir karşılaştırma yapmak istiyorum. Tek oyuncuya karşı […] Ruşen Çakır yazdı: Benzeyen ve ayrışan yönleriyle CHP ve AKP’nin yüzyıl zirveleri Medyascope

3.12.2022 22:44 10 Cumhurbaşkanı Erdoğan, İbrahim Tatlıses ile birlikte türkü söyledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'da katıldığı ''Şanlıurfa Gençlik Buluşmaları'' etkinliğinde sanatçı İbrahim Tatlıses ile birlikte türkü söyledi.

3.12.2022 22:19 22 Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İbrahim Tatlıses 'Urfalıyam Ezelden' türküsünü seslendirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa'da gençlerle bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan burada kendisine eşlik eden sanatçı İbrahim Tatlıses ile birlikte 'Urfalıyam Ezelden' isimli türküyü seslendirdi.

3.12.2022 20:40 13 Cumhurbaşkanı Erdoğan, İbrahim Tatlıses ile birlikte türkü söyledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa’da gençlerle buluşmasında ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ile birlikte türkü söyledi.