Konferans

Haberleri

Bu konuyla ilgili son haber 17 Mayıs 2022 Salı 18:18 tarihinde yayınlandı.
Konferans hakkında toplam 339 haber.

17.05.2022 18:18 13 TBMM Başkanı Şentop, EİTPA konferansında konuştu

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesinin (EİTPA) Azerbaycan Millî Meclisi’nde gerçekleştirilen, Salgın Sonrası Dönemde İşbirliği: İyileşme Sürecindeki Zorluklar ve Fırsatlar" konulu 3. Genel Konferansı’nda katılımcılara seslendi. Azerbaycan’ın işgal altındaki topraklarını bizzat kendisinin kurtardığını söyleyen Şentop, "Bu süreçte Türkiye olarak her şart altında kardeş Azerbaycan’ın yanında yer aldık, daima haklı davasında destekçi olduk, bundan sonra da destekçi olmaya devam edeceğiz. Komşu ve bölge ülkeler arasındaki barış görüşmelerini daima destekledik" dedi.

17.05.2022 18:12 18 TBMM Başkanı Şentop, EİTPA konferansında konuştu

TBMM Başkanı Şentop, EİTPA konferansında konuştu - TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesinin (EİTPA) Azerbaycan Millî Meclisi'nde gerçekleştirilen "Salgın Sonrası Dönemde İşbirliği: İyileşme Sürecindeki Zorluklar ve Fırsatlar" konulu 3. Genel Konferansı'nda katılımcılara seslendi.

17.05.2022 18:04 27 'Her şart altında kardeş Azerbaycan'ın yanında yer aldık'

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Bakü'deki temasları çerçevesinde Ekonomik İş Birliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesi (EİTPA) 3. Genel Konferansı "Pandemi Sonrası İş Birliği: Toparlanma Sürecinde Zorluklar ve Fırsatlar" başlıklı konferansta konuşma yaptı. Şentop burada yaptığı açıklamada, "Türkiye olarak her şart altında kardeş Azerbaycan'ın yanında yer aldık" ifadelerini kullandı

17.05.2022 17:07 43 Bakan Yanık: En önemli gündemlerimizden birisi gençlerimize yaptığımız yatırımdır

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Millet Kütüphanesi Konferans Salonu'nda düzenlenen "Devlet Korumasından Yararlanmış Gençlerimizin Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Yerleştirilmesi Töreni"nde konuştu. Bakan Yanık, "Aidiyet ve vatandaşlık bilincini geliştirmek bizim geleceğe yapacağımız en iyi yatırımdır. Bu anlamda devlet ve hükümet olarak en önemli gündemlerimizden birisi gençlerimize yaptığımız yatırımdır." dedi.

17.05.2022 16:42 20 Putin AB'nin enerji yaptırımlarını "ekonomik intihar" olarak nitelendirdi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin petrol sektörünün durumuna ilişkin video konferans yoluyla toplantı gerçekleştirdi. Ukrayna konusuna değinen Putin yine dikkat çeken ifadeler kullandı

17.05.2022 13:19 38 HDP konferansına polis engeli: Kürt halkının kimliğini hedef alıyorlar

Diyarbakır’da HDP'nin bölge konferansının gerçekleştireceği salonun önünde arama noktaları kuruldu. HDP'liler, salonun yakınında yer alan boş alanda konferans düzenledi.

17.05.2022 11:59 16 Tunç Soyer: Kaftancıoğlu kararı tam bir demokrasi ayıbıdır

Sosyal Demokrasi Derneği’nce düzenlenen “Başka Bir Hayat Mümkün” konferansında sunum yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Yargıtay’ın CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile ilgili kararına tepki gösterdi. Soyer, "Bu karar tam bir demokrasi ayıbıdır” dedi.

17.05.2022 11:46 36 Azerbaycan'da Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi öğretim üyesi Ali Kafkasyalı'ya fahri diploma

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nin de paydaşı olduğu Azerbaycan Bilimler Akademisi Folklor Enstitüsü bünyesinde Kazak şehrinde yapılan “Âşık Edebiyatı ve Yazılı Edebiyat” konulu Uluslararası İlmi Konferans sona erdi. Prof. Dr. Ali Kafkasyalı’ya Azerbaycan’ın millî şairi Samet Vurgun hakkında yaptığı çalışmalardan dolayı “Fahri Diploma” verildi.

16.05.2022 15:45 29 Bakan Kasapoğlu'ndan dikkat çeken açıklama: Dünya ile rekabet gücü yüksek bir Türkiye inşa ettik

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği ve 16-18 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek Gençlik Bilişim Festivali yurdun dört bir yanından gelen gençlerin katılımıyla başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı merkez binası konferans salonundaki etkinliğe Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir ve Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha katıldı. Bakanlar Kasapoğlu ve Varank’ın yanı sıra İsmail Demir önemli açıklamalarda bulundu.

16.05.2022 14:40 30 NBA playofflarında konferans finalleri belli oldu: Doğu finali Miami Heat-Boston Celtics – Batı finali Golden State Warriors-Dallas Mavericks

NBA playofflarında, dün gece oynanan konferans yarı finalleri yedinci karşılaşmaları sonrasında, finallere yükselen son iki takım belirlendi. Doğu konferansı yarı finali yedinci karşılaşmasında Boston Celtics konuk ettiği Milwaukee Bucks’ı 109-81 mağlup ederek, konferans finaline yükseldi ve Miami Heat’in rakibi oldu. Batı konferansı yarı finali yedinci karşılaşmasında ise Dallas Mavericks, Batı konferansı lideri Phoenix Suns’ı deplasmanda […] NBA playofflarında konferans finalleri belli oldu: Doğu finali Miami Heat-Boston Celtics – Batı finali Golden State Warriors-Dallas Mavericks Medyascope

16.05.2022 13:01 43 Bakan Varank: Gençlerimize güveniyoruz

Gençlik Bilişim Festivali'nin açılış töreni, Gençlik ve Spor Bakanlığı Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye'yi gençlerin sayesinde, gençlerin teknoloji tabanlı işleriyle çok daha iyi noktalara getireceklerini belirterek, "Bu manada sürekli karamsarlık pompalamaya çalışanlara, sizleri umutsuzluğa sevk etmeye çalışanlara itibar etmeyin. Biz gençlerimize güveniyoruz, onların neler başarabileceğini biliyoruz. Bütün dünyanın konuştuğu Türkiye'nin ürettiği insansız hava araçlarını geliştiren gençlerin, mühendislerin, teknisyenlerin yaş ortalaması 30'un altında." dedi.

16.05.2022 11:24 36 Luka Doncic 35 sayı attı Dallas Mavericks finale yükseldi

Amerikan Basketbol Ligi'nde (NBA) Doğu Konferansı'nda Boston Celtics ve Batı Konferansı'nda Dallas Mavericks finale çıktı. All-star oyuncusu Luka Doncic'in 35 sayı attığı maçta Mavericks, 2011'den bu yana ilk kez Batı Konferansı finallerine yükseldi.

16.05.2022 10:50 13 Son Dakika: Dallas Mavericks - Phoenix Suns maçında Luka Doncic sihir yaptı! Tarihi istatistik ve devre arasında ender görülecek protesto...

NBA Batı Konferansı yarı final 7. maçında normal sezonun en yüksek galibiyet yüzdesine sahip takımı Phonenix Suns'ı 123-90 devirerek seride durumu 4-3'e getiren ve final biletini kapan Dallas Mavericks'te Luka Doncic, üçüncü çeyreğin ilk bölümünde yakaladığı istatistikle geceye damga vurdu. Öte yandan Phonenix Suns, ilk yarıda üretebildiği sayıyla tarihe geçti ve kendi seyircisi önünde NBA'de ender görülecek bir protestoya maruz kaldı.

16.05.2022 10:36 21 Dünya Phoenix Suns - Dallas Mavericks maçını konuşuyor! Boston Celtics ve Dallas finalde...

NBA'de play-off heyecanı devam ediyor. Doğu Konferansı'nda Boston Celtics, yedinci maçta Milwaukee Bucks'ı 109-81 farklı bir skorla mağlup ederek konferans finaline yükseldi. Batı Konferansı'nda ise Dallas... Devamı için tıklayınız

16.05.2022 10:29 43 Boston Celtics ve Dallas Mavericks konferans finalisti oldu

Amerikan Basketbol Ligi'nde (NBA) Doğu Konferansı'nda Boston Celtics ve Batı Konferansı'nda Dallas Mavericks finale çıktı.

16.05.2022 09:12 36 NBA'de Doğu Konferansı finalinde Miami Heat'in rakibi belli oldu

NBA Doğu Konferansı yarı finalinde Boston Celtics, son şampiyon Milwaukee Bucks'ı 109-81 yenerek seride durumu 4-3 yaptı ve finalde Miami Heat'in rakibi oldu.

16.05.2022 07:01 43 “Ebed Bizimdir”

Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan iki mühim açılış gerçekleştirdi. Mânevî ve maddî imara yönelik bu açılışlarından ilki, Necip Fazıl Kısakürek Kültür ve Araştırma Vakfınca düzenlenen Zindandan Mehmed'e Mektup Sergisi'nin açılışıydı. İstanbul Taksim'deki Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen sergiyle birlikte ayrıca Üstad'ın kaleme aldığı ''Reis Bey'' tiyatrosunun gösterimi de başladı. Açılışta konuşan Başkan Erdoğan, Üstad'ın Ayasofya'nın açılmasıyla alâkalı seneler önceki tespitlerine atıf yaparak şunları söyledi: ''Üstad verdiği bir konferansta Ayasofya için şöyle diyordu; 'Ayasofya açılacak. Hem de öylesine açılacak ki kaybedilen bütün manalar, zincire vurulmuş masumlar gibi onun içinden fırlayacak. Öylesine açılacak ki bu millete iyilik ve kötülük etmişlerin dosyaları da onun mahzenlerinde ele geçecek.' Evet hamdolsun Ayasofya tam da Üstad'ın dediği şekilde açıldı. Kendisinin ardından okunan hatmin duasının orada yapılacak olması da mânevî

16.05.2022 01:25 13 NBA'de Miami Heat'in rakibi Boston Celtics oldu

Milwaukee Bucks'ı 109-81 yenen Boston Celtics, seride durumu 4-3 yaparak Doğu Konferansı finaline yükseldi!

16.05.2022 00:04 13 Doğadan esinlenen defile

Başkent Üniversitesi, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü Mezuniyet defilesi Bağlıca Kampüsü İhsan Doğramacı Konferans Salonu’nda katılımcıların beğenisine sunuldu.

14.05.2022 10:07 13 Golden State konferans finalinde! Giannis'ten tarihi performans

NBA play-offlarında heyecan, gece oynanan iki maçla devam etti. Memphis Grizzlies'i yenen Golden State Warriors seriyi kazanarak adını konferans finaline yazdırırken Milwaukee Bucks - Boston Celtics serisi 7. maça uzadı. Serinin altınca maçında Jayson Tatum ile Giannis Antetokopunmpo arasında müthiş bir düello yaşanırken Yunan yıldız tarihi bir performansa imza attı.

13.05.2022 17:17 30 NBA playofflarında konferans yarı finalleri devam ediyor: Konferans finallerine yükselen ilk ekip Miami Heat – Dağıtılacak yeni kupalar tanıtıldı

NBA playoff konferans yarı finalleri dün gece oynanan iki karşılaşma ile devam etti. Doğu konferansı yarı finalinde Miami Heat, Philadelphia 76ers’ı deplasmanda mağlup ederek, seriyi 4-2 noktaladı ve Doğu konferansı finaline yükseldi. Batı konferansında ise Dallas Mavericks, Phoenix Suns’ı evinde mağlup etti ve seriyi yedinci maça taşıdı. Miami Heat (4)-(2) Philadelphia 76ers Dün gece oynanan Miami […] NBA playofflarında konferans yarı finalleri devam ediyor: Konferans finallerine yükselen ilk ekip Miami Heat – Dağıtılacak yeni kupalar tanıtıldı Medyascope

13.05.2022 16:10 43 Komşuya normalleşme şartı: Türkiye'ye karşı toprak iddialarında bulunmamalı

Bakü'de, "Şuşa Beyannamesi ve Azerbaycan-Türkiye diplomatik ilişkilerinin 30. yılı" başlıklı konferans düzenlendi. AİR Center Yönetim Kurulu Başkanı Büyükelçi Ferid Şefiyev, "Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki barış ve Ermenistan ile Türkiye arasındaki normalleşme sürecinin de gündemlerinde bulunduğunu aktararak, "Bu iki konu, paralel yürümelidir. Ermenistan, Karabağ'ın statüsü konusunu ve oradaki Ermeni vatandaşların durumunu gündeme getiriyor. Barıştan konuşuyorsak Ermenistan, Azerbaycan'ın toprak bütünlüğünü tanımalı, Türkiye'ye karşı toprak iddialarında bulunmamalıdır." dedi.

13.05.2022 12:04 43 Türkiye'nin güneş enerjisi profili

Güneş enerjisi sektörünün farklı alanlarında faaliyet gösteren 45 Türk firması, Intersolar Avrupa Güneş Enerjisi Konferans ve Fuarı'nda ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

13.05.2022 12:00 10 Türkiye'nin güneş enerjisi sektörü Almanya'da tanıtıldı

Güneş enerjisi sektörünün farklı alanlarında faaliyet gösteren 45 Türk firması, Intersolar Avrupa Güneş Enerjisi Konferans ve Fuarı'nda ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

13.05.2022 10:33 43 Dallas Mavericks seriyi son maça taşıdı

Amerikan Basketbol Ligi (NBA) Batı Konferansı yarı final altıncı maçında Dallas Mavericks, konuk ettiği Phoenix Suns'ı 113-86 mağlup etti ve seriyi 3-3'e getirerek final maçına taşıdı.

13.05.2022 10:13 16 NBA Doğu Konferansı'nda ilk finalist Miami Heat

NBA play-offlarında heyecan, gece oynanan iki maçla devam etti. Milli basketbolcularımız Ömer Faruk Yurtseven ile Furkan Korkmaz'ın karşı karşıya geldiği seride Miami Heat, Philadelphia 76ers'ı yenerek adını konferans finaline yazdırdı. Batı'da ise Dallas Mavericks - Phoenix Suns serisi 7. maça gitti.

13.05.2022 10:04 13 NBA sonuçları: Ömer Faruk Yurtseven'li Miami Heat konferans finalinde! Furkan Korkmaz...

NBA play-offlarında heyecan, gece oynanan iki maçla devam etti. Milli basketbolcularımız Ömer Faruk Yurtseven ile Furkan Korkmaz'ın karşı karşıya geldiği seride Miami Heat, Philadelphia 76ers'ı yenerek adını konferans finaline yazdırdı. Batı'da ise Dallas Mavericks - Phoenix Suns serisi 7. maça gitti.

13.05.2022 07:00 13 Turizm sektörü İstanbul’da buluşuyor

TURİZM ve MICE (Meetings, Incentives, Confrences, Events - Toplantı, Teşvik Gezisi, Konferans, Etkinlik) sektörünü bir araya getiren ‘ACE of MICE Exhibition by Turkish Airlines’ fuarı, 25-27 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

12.05.2022 18:59 30 Eğitim 360° (37): Yeni bir okul tanımı | “Kendini Tartışan Okul” konferansı

Kendini Tartışan Okul konferansı 9-10 Nisan 2022 tarihlerinde Hisar Okulları ve ERG Eğitim Laboratuvarı işbirliğiyle gerçekleştirildi. Konferans okul temasını farklı boyutlarıyla yeniden düşünmeyi, yeniden tasarlamayı ve farklı uygulama modellerini tartışmayı amaçladı. ERG Araştırma Asistanı Ezgi Tunca moderatörlüğünde gerçekleştirilen Eğitim 360°’ın bu bölümüne konferansın paydaşlarından Hisar Okulları son sınıf öğrencisi Ayşe Çelebi, Hisar Okulları sınıf öğretmeni […] Eğitim 360° (37): Yeni bir okul tanımı | “Kendini Tartışan Okul” konferansı Medyascope

12.05.2022 16:01 13 Pandemide mesleğin değeri anlaşıldı

‘Ticari Araç Sürücülerinin Mesleki Yeterliliklerinin Artırılması’ projesinin final konferansı Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu(TŞOF) binasında gerçekleştirildi.

12.05.2022 11:54 21 NBA'de yarı final heyecanı nefes kesiyor! Grizzlies ve Bucks'tan son adım...

Amerikan Basketbol Ligi (NBA) konferans yarı finalleri nefesleri kesmeye devam ediyor. Milwaukee Bucks ve Memphis Grizzlies yarı final beşinci maçlarını kazandı. İşte tüm detaylar... Devamı için tıklayınız

12.05.2022 11:44 38 İzmir'de Tarihi Madenler Konferansı

Tarihi Madenler Konferansları'nın dördüncüsü İzmir'de düzenleniyor. Konferans, Türkiye'de madencilik arkeolojisinin öncüsü Ergun Kaptan anısına ithaf edildi.

12.05.2022 10:06 29 Google'dan teknoloji çılgınlığı: Telefondan saate tanıtılan cihazlar

​Teknoloji devi Google, I/O geliştirici konferansında yeni ürünlerini ve yazılımlarını duyurdu. Uygun fiyatlı Pixel 6a akıllı telefon modelini 449 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkaracağını açıklayan şirket, daha üst segmentte yer alan Pixel 7 ve Pixel 7 Pro'yu da kısaca gösterdi. İşte Google'ın tanıttığı son ürünlerin özellikleri...

12.05.2022 07:18 17 Ukrayna’nın yeniden inşası İstanbul’dan başlayabilir

Rusya-Ukrayna barış görüşmelerine ev sahipliği yapan İstanbul, Ukrayna’nın yeniden inşası için de ilk buluşma noktası olabilir. TUİD Başkanı Pehlivan, yapılacak konferanslar için İstanbul’un ağırlık kazandığını söyledi.

11.05.2022 20:24 29 Google merakla beklenen etkinliği başlattı: İşte bütçe dostu Pixel 6a telefonun özellikleri

​Google yeni bir I/O geliştirici konferansı ile teknoloji meraklılarının karşısına çıkıyor. YouTube kanalından canlı yayınlanan etkinlikte teknoloji devi, yeni bir akıllı telefon, akıllı saat ve işletim sisteminin sürümü dahil olmak üzere en yeni cihaz ve yazılımlarını tanıtıyor. İşte Pixel 6a akıllı telefonun, Android 13 işletim sistemi sürümünün ve Pixel Watch saatin özellikleri…

11.05.2022 18:49 16 NBA'de Miami Heat ve Phoenix Suns serilerinde 3-2 öne geçti

Amerikan Basketbol Ligi (NBA) konferans yarı finallerinde Miami Heat ve Phoenix Suns, serilerinde 3-2 öne geçti.

11.05.2022 17:20 36 Emniyet göçlerde belge sahteciliği için harekete geçiyor

Emniyet Genel Müdürlüğünce "Göç ve Sınır Yönetiminde Belge Sahteciliğiyle Mücadele Projesi" kapsamında 12-13 Mayıs'ta uluslararası konferanslar yapılacak.

11.05.2022 11:08 21 NBA'de nefes kesen play-off! Heat ve Suns 3-2 öne geçti...

Amerikan Basketbol Ligi (NBA) konferans yarı finalleri nefes kesmeye devam ediyor. Miami Heat ve Phoenix Suns, serilerinde 3-2 öne geçti. İşte tüm detaylar... Devamı için tıklayınız

11.05.2022 10:44 22 İletişim Başkanı Altun: Göç konusuyla ilgili gereken yapılıyor

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Konferans Salonu'nda 'Yerel Medya Çalıştayı'na katılıyor.

11.05.2022 10:18 36 NBA'de Heat ve Suns serilerinde 3-2 öne geçti 2 Türk karşı karşıya geldi

Amerikan Basketbol Ligi (NBA) konferans yarı finalinde Miami Heat ve Phoenix Suns, serilerinde 3-2 öne geçti.Miami Heat'te Ömer Faruk Yurtseven 4 sayı, Philadelphia 76ers'ta Furkan Korkmaz 6 sayı attı.

11.05.2022 10:17 43 Luka Doncic'in "double double"ı Dallas Mavericks'e yetmedi

Amerikan Basketbol Ligi'nde (NBA) Phoenix Suns, sahasında Dallas Mavericks'i 110-80 yenerek Batı Konferansı yarı finalinde 3-2 öne geçti ve üstünlüğü ele geçirdi.

11.05.2022 10:13 43 Miami Heat seride 3-2 öne geçti

Amerikan Basketbol Ligi (NBA) Doğu Konferansı yarı finalinde Miami Heat, sahasında Philadelphia 76ers'ı 120-85 mağlup etti ve seride 3-2 öne geçti.

11.05.2022 10:01 27 Heat ve Suns öne geçti

Amerikan Basketbol Ligi (NBA) konferans yarı finalinde Miami Heat ve Phoenix Suns, serilerinde 3-2 öne geçti

11.05.2022 09:39 10 NBA'de Heat ve Suns serilerinde 3-2 öne geçti

Amerikan Basketbol Ligi konferans yarı finalinde Miami Heat ve Phoenix Suns, serilerinde 3-2 öne geçti.

11.05.2022 02:06 43 Avrupa Birliği, Suriyeli mülteciler için yardım topladı

Avrupa Birliği (AB) Brüksel'de Suriye Halkına Destek için 6. Konferansı düzenledi. Konferans kapsamında toplanan yardımlarla ülkesini terketmiş Suriyeliler için 1.56 Milyar Euro toplandı.

11.05.2022 01:55 18 AB, Suriyeliler için 1.56 milyar yardım topladı

AB, Suriyeliler için 1.56 milyar yardım topladı - Avrupa Birliği (AB) Brüksel'de Suriye Halkına Destek için 6. Konferansı düzenledi. Konferans kapsamında toplanan yardımlarla ülkesini terketmiş Suriyeliler için 1.56 Milyar Euro toplandı.

10.05.2022 18:36 27 ABD Temsilcisi'yle üst düzey 'Suriye' görüşmesi

Dışişleri Bakan Yardımcısı Önal, Suriye ve Bölgenin Geleceği konulu Brüksel Konferansı'nda konuştu. ABD'nin Birleşmiş Milletler Büyükelçisi Linda Thomas-Greenfield, Önal ile konferansın oturum aralarında bir araya geldi.

10.05.2022 18:14 22 Birleşmiş Milletler: Safir petrol tankerindeki sızıntıyı gidermek 20 milyar dolara mal olabilir

BM, Yemen'in batısındaki Kızıldeniz'de yıllardır boşaltılmayı bekleyen Safir petrol tankerindeki muhtemel sızıntıları gidermenin 20 milyar dolara mal olabileceği konusunda uyardı. Safir tankerindeki petrolün güvenli bir şekilde transferini sağlamak amacıyla 11 Mayıs Çarşamba günü BM'nin Hollanda ev sahipliğinde konferans düzenleyeceğini aktaran BM Yemen Koordinatörü David Gressly, söz konusu konferansta 80 milyon dolar toplamayı umduklarını ifade etti.

10.05.2022 17:57 30 NBA playoffları konferans yarı finallerinde dördüncü maçlar sona erdi: Warriors-Grizzlies dışındaki tüm seriler 2-2 eşitlikle devam ediyor

NBA konferans yarı finallerinde dördüncü maçlar geride kalırken, Golden State Warriors evinde Memphis Grizzlies’i mağlup ederek durumu 3-1’e getirdi. Milwaukee Bucks-Boston Celtics, Miami Heat-Philadelphia 76ers ve Phoenix Suns-Dallas Mavericks serilerinde 2-2’lik eşitlik bulunuyor. Golden State Warriors (3)-(1) Memphis Grizzlies Batı Konferansı yarı final dördüncü maçında ev sahibi Golden State Warriors, Memphis Grizzlies’i 101-98’lik skorla mağlup ett. Seride 3-1 […] NBA playoffları konferans yarı finallerinde dördüncü maçlar sona erdi: Warriors-Grizzlies dışındaki tüm seriler 2-2 eşitlikle devam ediyor Medyascope

10.05.2022 13:13 17 Suriyeli mülteciler için 6,4 milyar euroluk kaynak

Suriyeli mülteciler için düzenlenen uluslararası yardım konferansından 6,4 milyar euroluk kaynak taahhüdü çıktı. Yardımlardan Türkiye'deki Suriyeliler de yararlanacak.