Şablon
Haftasonu sokağa çıkma yasağı başladı, Pazartesi 05.00'e kadar sürecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geöen hafta düzenlediği kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamada haftasonu tamamen, haftaiçi de 21.00-05.00 saatleri arasında sokağa çı kma yasağı uygulanacağını söyledi. Erdoğan'ın açıkladığı yasaklar bu akşamdan itibaren yürürlüğe giriyor. Daha... » - BBC Türkçe BBC Türkçe -

18:05

4.12.2020

...
Camiler açık mı kapalı mı?

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını hızla yayılmaya devam ediyor. Koranavirüs pozitif vaka ve hasta sayılarının çok fazla artması üzerine 30 Kasım 2020 tarihinde gerçe kleşen kabine toplantısının ardından yeni koronavirüs tedbirleri yayınlandı. Yeni koronavirüs tedbirleri neleri kapsıyor? Camiler açık mı kapalı mı? Daha... » - Habertürk Habertürk -

15:52

3.12.2020

...
Son Dakika Haber: Sokağa çıkma yasağı bu akşam saat kaçta başlıyor? 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Koronavirüs Bilim Kurulu'nun önerilerinin değerlendirildiği Kabine Toplantısı'nın ardından yeni tedbirleri açıklamış, İçiş leri Bakanlığı ise koronavirüs önlemlerinin detaylarını içeren genelgeyi 81 ile göndermişti. 1 Aralık 21.00'de başlayıp 2 Aralık sabahı 05.00'te biten sokağa çıkma kısıtlaması bugün yeniden başladı. Koronavirüsle mücadeleye yönelik alınan tedbirler kapsamında hafta için sokağa çıkma yasağı her gün 21.00'da başlayıp sonraki gün 05.00'da sona erecek. Hafta sonu yasağı ise cuma günü 21.00'de başlayıp pazartesi sabahı 05.00'e kadar yürürlükte kalacak. İşte yeni koronavirüs tedbirlerinin uygulamasına ilişkin kritik ayrıntılar... Daha... » - Hurriyet Hurriyet -

14:54

2.12.2020

...
Son dakika haberleri: Sokağa çıkma kısıtlaması başladı! İşte tüm yeni koronavirüs tedbirleri ve detaylar

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Koronavirüs Bilim Kurulu'nun önerilerinin değerlendirildiği Kabine Toplantısı'nın ardından dün yeni tedbirleri açıklamış, İçişleri Bakanlığı ise koronavirüs önlemlerinin detaylarını içeren genelgeyi 81 ile göndermişti. Buna göre, bugün sokağa çıkma yasağı 21.00'da başladı. Sokağa çıkma kısıtlaması yarın sabah 05.00'a kadar sürecek. Koronavirüsle mücadeye yönelik alınan tedbirler kapsamında hafta için sokağa çıkma yasağı her gün 21.00'da başlayıp sonraki gün 05.00'da sona erecek. Hafta sonu yasağı ise cuma günü 21.00'de başlayıp pazartesi sabahı 05.00'e kadar yürürlükte kalacak. İşte yeni koronavirüs tedbirlerinin uygulamasına ilişkin kritik ayrıntılar... Daha... » - Hurriyet Hurriyet -

20:05

1.12.2020
Diğer Haberler
Habertürk Kamuda mesai saatleri değişti!
Hurriyet Son dakika haberi: Aman dikkat! Cumhurbaşkanı Erdoğan uyarmıştı... Git gide düşüyor
BBC Türkçe Yeni yasaklar başladı: Hafta sonu tamamen, hafta içi 21.00'den sonra sokağa çıkma yasağı
Sabah Son Dakika: İçişleri Bakanlığı Genelgesi Sokağa çıkma yasağı bugün saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor? Hafta içi sokağa çıkma yasağı saatleri!
ntv.com.tr Sokağa çıkma yasağı ve saatleri (Sokağa çıkma yasağı kaçta başlıyor?)
Sabah SON DAKİKA | Yeni yasaklar ne zaman başlıyor, bugün kısıtlamalar başladı mı? Genelgeye göre; kısıtlamalar ne zaman başlayacak?
Sabah Vatandaş kısıtlamaları destekledi
Medyascope.tv TTB Başkanı Prof. Dr. Şebnem Korur Fincancı ile söyleşi: “Yeni kısıtlamalar salgının kontrol altına alınması için yeterli değil, dört haftalık kapanma şart”
CNNTürk Mesai saatleri değişti mi? İşte kamuda yeni mesai saatleri...
halktv.com.tr Yeni kısıtlamalar kapsamında anaokulu ve kreşler kapandı mı? Hangi illerde uzaktan eğitime geçildi?
Milliyet Son dakika: AVM'lere talimat gitti! Harekete geçtiler
sol.org.tr Kılıçdaroğlu: Vatana ihanet edenler vatanseverlikten bahsedemezler
Sabah Son dakika haberi: Eğer bu listedeyseniz size yasak yok! Hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasağı kararları duyuruldu
Sabah SON DAKİKA HABERİ: Milyonları ilgilendiriyor! Hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasağının detayları burada! Bu listede olanlara sokağa çıkma yasağı yok!
Sabah SON DAKİKA: Milyonları ilgilendiriyor! Bu listede olanlara sokağa çıkma yasağı yok! Hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasağının detayları burada!
Sabah Son dakika haberi: Bu listede olanlara sokağa çıkma yasağı yok! Milyonları ilgilendiriyor işte hafta içi sokağa çıkma yasağı saatleri...
Hurriyet Son dakika.. 83 milyonun tamamını ilgilendiriyor.. Sokağa çıkma yasağı ne zaman başlıyor? İşte alınan önlemler..
CNNTürk 65 yaş üstü toplu taşıma yasağı ne zaman başlıyor? İstanbul’da 65 yaş üstü toplu taşıma yasak mı?
Yeni Şafak Yeni koronavirüs tedbirleri sonrası ALES ertelendi mi?
Yeni Şafak Koronavirüs yasakları: Kreşler kapandı mı?
Sabah Son dakika haberler: Koronavirüs genelgesinde seyahat kısıtlaması detayı! Dün gece yayımlandı...
Sabah Son dakika haberi: Sokağa çıkma yasağı saatleri: İçişleri Bakanlığı genelgesinde seyahat yasağı ve yemek uyarısı dikkat çekti!
Sabah SON DAKİKA HABERLER: Sokağa çıkma yasağı saatleri açıklandı! İçişleri genelgesinde dikkat çeken seyahat yasağı ve yemek uyarısı...
Sabah Son dakika haberi: Sokağa çıkma yasağı genelgesinde dikkat çeken seyahat ayrıntısı! Sokağa çıkma yasağı saatleri...
Sabah Son dakika haberi: Marketlerin çalışma saatleri değişti! Hafta sonu marketler kaçta açılacak, kaçta kapanacak?
CNNTürk Bugün yasak var mı? 1 Aralık 2020 bu akşam sokağa çıkma yasağı saatleri ne zaman?
ntv.com.tr AVM'lerde HES kodlu giriş başladı
Sözcü AVM’lerde HES kodlu giriş başladı
Hurriyet Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurmuştu! AVM'lerde yeni dönem başladı
Sabah AVM'lerde yeni dönem başladı! HES kodu zorunlu olacak
Sabah Restoran, kafeler hafta içi ve hafta sonu saat kaçta açılıp kaçta kapanacak? Restoranlarda paket servis kaça kadar olacak?
Habertürk Sokağa çıkma yasağı ne zaman başlıyor?
Habertürk 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri ve yeni kısıtlamalar
Sabah 20 yaş altı seyahat edebilir mi? 20 yaş altı vatandaşlar için şehirler arası seyahat yasağı var mı?
Sabah 20 yaş altı seyahat edebilir mi, yasak var mı? 20 yaş altı vatandaşlar için şehirler arası seyahat yasağı var mı, olacak mı?
Habertürk İşte 65 yaş ve üzeri yeni kısıtlamalar...
Sabah Yeni yasaklar bugün başlıyor mu, ne zaman başlıyor? Genelgeden son dakika: Yeni kısıtlamalar hangi gün uygulamaya geçecek?
Sabah Bugün yasak var mı, Yeni yasaklar ne zaman başlıyor? Genelgeden son dakika: Yeni kısıtlamalar hangi gün uygulamaya geçecek?
Sabah Son dakika haberi: 20 yaş altı ve 65 yaş üstü için toplu taşıma yasağı! 20 yaş altı toplu taşıma yasağı ne zaman, saat kaçta? Otobüse binmek yasak mı?
Sabah ŞEHİRLER ARASI SEYAHAT YASAĞI SON DAKİKA | İstanbul ve Ankara seyahat yasağı var mı, şehir dışına çıkmak yasak mı?
BBC Türkçe Yeni yasaklar bu akşam başlıyor: Hafta sonu tamamen, hafta içi 21.00'den sonra sokağa çıkma yasağı

...
Hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasağında marketler açık mı? Sokağa çıkma yasağında marketler kaçta açılıyor kaçta kapanıyor?

Kritik Kabine Toplantısı sonrası Başkan Erdoğan, son dakika açıklamalarında bulundu. Alınan kararları kamuoyu ile paylaşan Başkan Erdoğan, sokağa çıkma sınırlamasına ilişkin açıkl amalarında market, bakkal,... Devamı için tıklayınız Daha... » - Sabah Sabah -

21:09

30.11.2020