İç Anadolu

Haberleri

Bu konuyla ilgili son haber 17 Mayıs 2022 Salı 17:21 tarihinde yayınlandı.
İç Anadolu hakkında toplam 156 haber.

17.05.2022 17:21 22 Bazı kesimlerinde sıcaklıklar mevsim normallerinin altında seyredecek

Meteoroloji son hava durumu tahminlerini açıkladı. Marmara, Kuzey ve İç Ege, İç Anadolu, Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeyinde sıcaklıkların, yarın akşam saatlerinden 22 Mayıs Pazar gününe kadar mevsim normallerinin altında seyretmesi bekleniyor.

17.05.2022 15:41 28 Meteoroloji uyardı! Yağışlar geri geliyor

Gelen son dakika haberine göre; Meteoroloji Genel Müdürlüğü yurt geneli için flaş uyarılarda bulundu. Hava sıcaklıklarının Perşembe ve Cuma günleri Marmara, Kuzey ve İç Ege, İç Anadolu, Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzeyinde mevsim normallerinin 8 ila 12 derece altında seyretmesi bekleniyor.

17.05.2022 15:01 10 Türkiye'nin bazı kesimlerinde sıcaklıklar mevsim normallerinin altında seyredecek

Marmara, Kuzey ve İç Ege, İç Anadolu, Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeyinde sıcaklıkların, yarın akşam saatlerinden 22 Mayıs Pazar gününe kadar mevsim normallerinin altında seyretmesi bekleniyor.

17.05.2022 12:34 22 Doğu Akdeniz ile İç Anadolu'nun güneydoğusu için kuvvetli sağanak uyarısı

Meteorolojinin son hava durumu tahminlerine göre, Doğu Akdeniz ile İç Anadolu'nun güneydoğusunda öğle saatlerinden itibaren kuvvetli gök gürültülü sağanak etkili olacak.

17.05.2022 12:32 10 Doğu Akdeniz ile İç Anadolu'nun güneydoğusu için kuvvetli sağanak uyarısı

Doğu Akdeniz ile İç Anadolu'nun güneydoğusunda öğle saatlerinden itibaren kuvvetli gök gürültülü sağanak etkili olacak.

16.05.2022 09:53 27 Bu bölgeler için sağanak uyarısı

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; iç Ege ve İç Anadolu'nun batı kesimlerinde gök gürültülü sağanak yağışlı, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Hakkari, Van, Ağrı çevreleri yağmurlu olacak. Hava sıcaklıkları mevsim normalleri üzerinde seyretmeyi sürdürüyor

16.05.2022 09:08 22 Meteoroloji uyardı: 41 ilde yağış bekleniyor

Meteoroloji son hava durumu tahminlerini açıkladı. Yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara'nın güneyi ve Trakya'nın kuzeybatısı, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Bolu ve Ordu çevreleri, Doğu Anadolu'nun doğusunun sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusunda yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

16.05.2022 09:00 26 Türkiye genelinde hava durumu: Sıcaklıklar düşüyor

Yapılan son değerlendirmelere göre; ülke genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın güneyi ve Trakya'nın kuzeybatısı, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Bolu ve Ordu çevreleri, Doğu Anadolu'nun doğusunun sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Doğu Akdeniz'in doğusu ile Güneydoğu Anadolu'nun batısında yer yer toz taşınımı bekleniyor.

15.05.2022 10:00 13 Son dakika: Meteoroloji'den hava durumu uyarısı! Bu bölgelerde yaşayanlar dikkat

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, yurdun genelinin parçalı ve çok bulutlu Trakya, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Sakarya ve Bilecik çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

15.05.2022 09:22 27 Meteoroloji'den 5 bölgeye uyarı!

Meteoroloji'nin son değerlendirmelerine göre, yurt geneli parçalı ve çok bulutlu Trakya, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Sakarya ve Bilecik çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların, Doğu Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Doğu Karadeniz'in iç kesimler, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı, Güneydoğu Anadolu'nun kuzeyinde yer yer kuvvetli olması tahmin ediliyor. Bugün Doğu Akdeniz'in doğusu ile Güneydoğu Anadolu'nun batısında yer yer toz taşınımı bekleniyor. Hava sıcaklığı ise, iç kesimlerde yağışlar birlikte 2 ila 6 derece azalacak. İşte bugün bugün bölge bölge beklenen hava durumu...

15.05.2022 09:15 22 Meteoroloji uyardı: Yağış geliyor sıcaklıklar düşüyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 15 Mayıs hava durumu raporunu paylaştı. Yapılan son tahminlere göre, yurdun genelinin parçalı ve çok bulutlu Trakya, İç Ege, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Sakarya ve Bilecik çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığının iç kesimlerde yağışla birlikte 2 ila 6 derece azalması bekleniyor.

14.05.2022 13:37 10 4 bölgede kuvvetli yağış bekleniyor

Doğu Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Akdeniz ve Doğu Anadolu'da yarın kuvvetli yağışların etkili olacağı bildirildi.

14.05.2022 11:42 27 Meteoroloji'den haritalı uyarı! Tüm bölgelerde sağanak!

Son dakika hava durumuna göre Marmara'nın güneydoğusu, İç Ege, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri, Burdur, Antalya'nın iç batı ilçeleri, Kars, Ardahan, Hatay, G. Antep ve Kilis çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor. Hava sıcaklığının iç ve doğu kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor. İşte illerimizde beklenen sıcaklıklar ve hava durumu

14.05.2022 09:47 38 Meteoroloji duyurdu: Sağanak geliyor

Meteoroloji'nin yayınladığı hava durumu raporuna göre Marmara'nın güneydoğusu, İç Ege, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri, Burdur ve Antalya'nın iç batı ilçelerinde sağanak bekleniyor.

14.05.2022 09:22 16 Meteoroloji duyurdu: Sağanak geliyor

Meteoroloji'nin yayımladığı hava durumu raporuna göre, Marmara'nın güneydoğusu, İç Ege, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri, Burdur, Antalya'nın iç batı ilçeleri, Kars, Ardahan, Hatay, G. Antep ve Kilis çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor.

14.05.2022 08:50 35 Meteoroloji: Sıcaklıklar artacak

Yurt genelinde yarın yağış beklenmezken, sıcaklıklar iç ve doğu kesimlerde 2 ila 4 derece artacak. Pazar günü, İç Ege, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimlerinde bahar yağmurları etkili olacak.

14.05.2022 08:48 29 Meteoroloji harita paylaştı: Sağanak geri dönüyor (14 Mayıs hava durumu)

Meteoroloji 14 Mayıs hava durumu tahmin raporunu yayımladı, hafta sonu hava nasıl olacak belli oldu. Marmara'nın güneydoğusu, Ege ve İç Anadolu'nun iç kısımları, Batı ve Orta Karadeniz ile Antalya, Kars ve Gaziantep çevrelerinde gün içerisinde sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Yarın ise yurt genelinde sağanak beklenirken, Prof. Dr. Orhan Şen İstanbul'da sağanak için tarih verdi, sıcaklıkların 10 derece birden düşeceğini açıkladı.

14.05.2022 07:51 22 14 Mayıs 2022 Hava Durumu: Hangi bölgelerde sıcaklıklar artıyor?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın güneydoğusu, İç Ege, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri, Burdur, Antalya'nın iç batı ilçeleri, Kars, Ardahan, Hatay, G. Antep ve Kilis çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

14.05.2022 07:44 40 Meteoroloji'nin raporu çıktı: Hafta sonu hava nasıl olacak?

Yurt genelinde bugün yağış beklenmezken, sıcaklıklar iç ve doğu kesimlerde 2 ila 4 derece artacak. Pazar günü, İç Ege, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimlerinde bahar yağmurları etkili olacak.

14.05.2022 04:16 28 14 Mayıs 2022 Hava Durumu: O bölgelerde sıcaklıklar artıyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın güneydoğusu, İç Ege, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri, Burdur, Antalya'nın iç batı ilçeleri, Kars, Ardahan, Hatay, G. Antep ve Kilis çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

11.05.2022 10:30 27 Bu bölgeler sağanak yağışın etkisi altında

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Ege, Akdeniz ve Karadeniz'in iç kesimleri ile İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgeleri gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Yağışların Afyon, Uşak, Denizli, Isparta, Burdur, Kütahya, İzmir, Manisa ve Aydın'da kuvvetli olması bekleniyor

11.05.2022 07:55 13 Son dakika... Meteoroloji'den yeni hava durumu raporu! Kuvvetli sağanak uyarısı

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre bugün İç Ege, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'da yağış bekleniyor. Yağışların Afyon, Uşak, Denizli, Isparta, Burdur, Kütahya'nın güneyi ile İzmir, Manisa ve Aydın illerinin doğu kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. İşte 11 Mayıs çarşamba günü hava durumu raporu...

9.05.2022 11:06 27 Meteoroloji'den bu bölgeler için sağanak uyarısı

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; İç Ege, Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Doğu Karadeniz, Güneydoğu Anadolu'nun doğusu ve Doğu Anadolu Bölgesi gök gürültülü sağanak yağışın etkisi altında

7.05.2022 12:49 27 Meteoroloji'den uyarı geldi! 4 bölgede sağanak!

Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre bugün İç Anadolu’nun doğusu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ve Bartın çevreleri, Orta ve Doğu Karadeniz, (Malatya hariç) Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğu kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı; Doğu Karadeniz'in iç ve yüksek kesimleri ile Doğu Anadolu'nun doğusunun yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur, yer yer kar yağışlı; diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sıcaklıkların batı ve güney kıyılarında mevsim normalleri civarında, diğer yerlerde mevsim normallerinin altında seyretmesi bekleniyor. İşte son tahminlere göre illerimizde beklenen sıcaklıklar ve hava durumu

7.05.2022 09:08 29 Meteorolojiden 4 bölgeye sağanak uyarısı

Meteoroloji 7 mayıs 2022 günü açıklanan verilerde 4 bölgeye sağanak uyarısında bulunarak; "İç Anadolu'nun doğusu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ve Bartın çevreleri, Orta ve Doğu Karadeniz, (Malatya hariç) Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğu kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı; Doğu Karadeniz'in iç ve yüksek kesimleri ile Doğu Anadolu'nun doğusunun yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur, yer yer kar yağışlı; diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor." paylaşımında bulundu.

7.05.2022 06:59 21 Kar gitmiyor

Doğu Anadolu’daki birçok ilde kar yağışı şaşkınlığı yaşandı. İç Anadolu’nun en yüksek dağı Erciyes’in yanı sıra Nemrut ve Ilgaz dağları da beyaza büründü Devamı için tıklayınız

7.05.2022 04:20 28 07 Mayıs 2022 Hava Durumu: Meteoroloji'den o bölgelere yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, İç Anadolu’nun doğusu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ve Bartın çevreleri, Orta ve Doğu Karadeniz, (Malatya hariç) Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğu kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı; Doğu Karadeniz'in iç ve yüksek kesimleri ile Doğu Anadolu'nun doğusunun yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur, yer yer kar yağışlı; diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

6.05.2022 14:26 21 Erciyes'e kar yağdı

İç Anadolu'nun er yüksek dağı olar Erciyes'e Mayıs ayında kar yağışı. Yağan karla birlikte Erciyes'in zirvesi beyaza büründü. Devamı için tıklayınız

6.05.2022 13:36 38 Meteoroloji uyardı: Sağanak geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Marmara’nın doğusu, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Afyonkarahisar ve Kütahya’nın doğu kesimlerinde sağanak yağış uyarısı yaptı.

6.05.2022 09:24 27 Bu iller için sel ve su baskını uyarısı

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Marmara'nın doğusu, Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Akdeniz'in iç kesimleri, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu yağmurlu olacak. Yağışların Orta Karadeniz ile, Sinop, Bartın, Kastamonu, Artvin, Bayburt, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Elazığ, Muş, Erzurum, Kars, Ardahan, Bitlis, Hakkari, Şırnak, Diyarbakır ve Siirt çevrelerinde kuvvetli olması beklenirken sel ve su baskını uyarısı yapıldı.

6.05.2022 08:07 35 Şiddetli rüzgarla geliyor! Meteoroloji'den sel ve su baskını uyarısı

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Marmara'nın doğusu, Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Akdeniz'in iç kesimleri, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu yağmurlu olacak.

6.05.2022 07:53 16 Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji 6 Mayıs hava durumu raporunu yayımladı. Rapora göre hafta sonu Marmara’nın doğusu, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Afyonkarahisar ve Kütahya’nın doğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

6.05.2022 04:17 28 06 Mayıs 2022 Hava Durumu: Meteoroloji'den o bölgelere yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Afyonkarahisar ve Kütahya’nın doğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Orta Karadeniz ile Sinop, Bartın, Kastamonu, Artvin, Bayburt, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Elazığ, Muş, Erzurum, Kars, Ardahan, Bitlis, Hakkari, Şırnak, Diyarbakır ve Siirt çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın; Doğu Akdeniz’in iç kesimleri ile İç Anadolu’nun güneyinde kuzey yönünden kuvvetli (40-60 km/sa) olarak esmesi bekleniyor.

5.05.2022 12:12 28 Son dakika... Konyaspor'un yıldızlarına 160 milyon TL

İç Anadolu ekibinde takımın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Amir Hadziahmetovic’e Belçika’dan ve İtalya’dan talipler var. Stoper Abdülkerim’i de Beşiktaş ısrarla istiyor. Yönetim iki yıldızdan 10 milyon Euro, yani 160 milyon TL gelir bekliyor.

5.05.2022 09:41 27 18 il için sarı kod! Gök gürültülü sağanak yağış alarmı

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; 18 il için sarı kodlu uyarı yapılırken, Trakya, Marmara'nın doğusu, Karadeniz, İç Anadolu yağmurlu, Doğu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgeleri gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Yağışların Orta Karadeniz kıyıları ile Adana, Osmaniye, Hatay, Giresun, Trabzon, Erzurum, Kars, Tunceli, Bingöl ve Elazığ çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

5.05.2022 08:40 29 Havalar ne zaman ısınacak? Meteoroloji'den sıcaklık uyarısı

Türkiye genelinde etkisini sürdüren soğuk hava nedeniyle bayram serin geçti. Vatandaşlar da havalar ne zaman ısınacak merak ediyor. Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre serin hava bir kaç gün daha etkisini sürdürecek, Trakya, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da sağanak yağış etkili olacak.

4.05.2022 11:43 27 Sağanak yağış uyarısı! Bu bölgeler dikkat

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre, Trakya, Ege ve Akdeniz'in kıyı kesimleri hariç Türkiye'nin tamamı sağanak yağışların etkisi altında. 18 il için sarı kodlu uyarı verilirken, İç Anadolu'da kuvvetli olması beklenen yağışlar diğer bölgelerde gök gürültülü sağanak yağış şeklinde gerçekleşecek

4.05.2022 08:58 38 Meteoroloji'den İstanbul ve Ankara dahil birçok il için sağanak uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul ve Ankara dahil olmak üzere birçok il için sağanak yağış uyarısında bulundu. Doğu Akdeniz, İç Anadolu ve Orta Karadeniz'de kuvvetli yağış beklendiği duyuruldu.

4.05.2022 08:02 35 Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Doğu Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu’nun doğusu, Orta Karadeniz ile Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Mardin için kuvvetli yağış uyarısı yaptı.

4.05.2022 07:25 33 Birçok bölgede kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Doğu Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun doğusu, Orta Karadeniz ile Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Mardin için kuvvetli yağış uyarısı yaptı.

3.05.2022 12:28 10 İç Anadolu ve Doğu Karadeniz için gök gürültülü sağanak uyarısı

İç Anadolu'nun doğusu ile Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde yarın gök gürültülü sağanak bekleniyor.

30.04.2022 11:33 26 Her Şehri Ünlülerle Geziyoruz: Uşak, Afyon, Kütahya ve Bilecik’i keşif

Ege’den İç Anadolu’ya uzanan binlerce yıllık tarihin, sayısız medeniyetin ve eşsiz bir kültürel mirasın buluştuğu bereketli topraklar... Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy'un “Her Şehri Ünlülerle Geziyoruz” projesinin durakları bu kez Uşak, Kütahya, Afyon ve Bilecik’ti…

30.04.2022 09:49 27 Meteoroloji'den haritalı uyarı! 7 bölgede sağanak!

Son dakika Meteoroloji'den alınan bilgilere göre bugün yurt genelinde sağanak yağış bekleniyor. Yağışın İç Ege ile İç Anadolu’nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Kırıkkale, Yozgat, Sivas, Çorum ve Tokat çevreleri ile gece saatlerinden sonra Güneydoğu Anadolu ile Malatya ve Elazığ çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Hava sıcaklığının iç ve batı kesimlerde 3 ila 6 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. Yapılan son tahminlere göre illerimizde beklenen sıcaklıklar ve hava durumu şöyle olacak

30.04.2022 08:46 35 Bayramda hava durumu

Meteoroloji'den alınan bilgilere göre bugün yurt genelinde sağanak yağış bekleniyor. Yağışın İç Ege ile İç Anadolu’nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Kırıkkale, Yozgat, Sivas, Çorum ve Tokat çevreleri ile gece saatlerinden sonra Güneydoğu Anadolu ile Malatya ve Elazığ çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

30.04.2022 04:17 28 30 Nisan 2022 Hava Durumu: Meteoroloji'den kuvvetli yağış ve rüzgar uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, İç Ege, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; İç Ege, İç Anadolu’nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Kırıkkale, Yozgat, Sivas, Çorum ve Tokat çevreleri ile gece saatlerinden sonra Güneydoğu Anadolu ile Malatya ve Elazığ çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında yer yer pus ve sis, güneydoğu kesimlerde toz taşınımı görüleceği tahmin ediliyor.

29.04.2022 17:26 24 Derya Grup ile beyaz eşya devi HAİER arasında ana dağıtıcılık anlaşması

Mersin’de 1980’li yıllardan beridir klima sektöründe perakende hizmet veren Derya Grup, Çinli küresel beyaz eşya devi HAİER ile ana dağıtıcılık anlaşması imzaladı. Firma, yeni işbirliği anlaşmasıyla Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu’nun ardından Marmara, Ege ve İç Anadolu pazarına da giriş yapacak.

29.04.2022 11:47 27 Sağanak yağmur uyarısı! Bu iller dikkat

Meteoroloji'den yapılan son tahminlere göre, Türkiye'nin büyük bölümü yağışlı bir gün geçirecek. İç Ege, Burdur, Isparta, İç Anadolu'nun batısında yağmur geçişleri görülürken, Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun orta ve doğusu, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri gök gürültülü sağanak yağışın etkisi altında.

29.04.2022 04:15 28 29 Nisan 2022 Hava Durumu: Meteoroloji'den o bölgelere sağanak uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Göller Yöresi, İç Anadolu’nun kuzeyi, Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu (G. Antep ve Kilis hariç) ile Kütahya, Uşak, Afyonkarahisar ve Konya çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde Marmara'nın güneyi, Karadeniz ile Doğu Anadolu'nun doğusunda yer yer pus ve sis bekleniyor. Güneydoğu Anadolu'nun güney kesimlerinde toz taşınımı beklenmektedir.

28.04.2022 09:57 27 Gök gürültülü sağanak yağış geliyor

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; İç Anadolu'nun batısı, Batı ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Burdur, Isparta çevreleri ile Doğu Anadolu Bölgesi gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Hava sıcaklıkları mevsim normalleri üzerinde seyretmeyi sürdürecek.

27.04.2022 07:22 27 Meteoroloji'den sağanak ve çöl tozu uyarısı

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile İç Anadolu'nun batısı, Burdur, Isparta çevreleri ile Doğu Anadolu Bölgesi gök gürültülü sağanak yağışlı diğer bölgeler az bulutlu ve açık geçecek. Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde toz taşınımı devam ediyor