Genel Başkanı

Haberleri

Bu konuyla ilgili son haber 6 Aralık 2022 Salı 10:00 tarihinde yayınlandı.
Genel Başkanı hakkında toplam 15898 haber.

6.12.2022 10:00 22 Daron Acemoğlu'nun Atatürk ve İnkılaplar hakkındaki sözleri CHP'yi karıştırdı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeni ekonomi danışmanı Daron Acemoğlu'nun 'Dar Koridor' adlı kitabında Atatürk ve inkılaplarını eleştirdiği ortaya çıktı. CHP içerisinde Acemoğlu sözleri tartışmalara yol açtı.

6.12.2022 09:25 24 Halkı kandıran tüm vaatleri çöp oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "devleti bir kişinin iki dudağından çıkacak talimatlara teslim eden bir sistem bulunduğunu" öne sürerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik onun halkı kandıran tüm vaatleri çöp oldu” dedi.

6.12.2022 09:17 24 Savunma harcamaları her zamankinden daha önemli hale geldi

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Gönül ister ki ülke olarak güvenlik risklerimiz daha az olsa ve bu alana ayrılan payı başka alanlarda kullanabilseydik. Ancak bulunduğumuz coğrafyada kimseye boyun eğmeden durabilmemiz için savunma harcamalarımız her zamankinden daha önemli hale gelmiştir" dedi.

6.12.2022 08:46 24 Topraklarımızı sözde değil fiilen korumalıyız

TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, toprağın sadece çiftçi için değil 85 milyon insan ve gelecek için en değerli varlık olduğunu belirterek, "7'den 70'e herkes toprağı sevmeli, onu korumak ve geliştirmek için elinden geleni yapmalıdır. Topraklarımızı sözde değil fiilen korumalıyız" dedi.

6.12.2022 07:39 35 Kılıçdaroğlu: Şimdi gidin Erdoğan’a, gözyaşlarınızı silsin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Şampiyonlar Ligi takımını görünce ağlamaya başladılar. Biz mi dedik her seferinde daha kötüsünü getirin, o getirdiğinizi de görevden affını istetip kovun ve tarihin gördüğü en amatör ekiple milletin karşısına çıkın diye? Şimdi gidin Erdoğan’a, gözyaşlarınızı silsin” dedi.

6.12.2022 07:37 20 Galip Aykaç'ın istifasının perde arkası; "'Provokasyonu' engellemek için istifa etti"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'FETÖ' imasında bulunarak hedef göstermesinin ardından “Biz bu ülkenin temel taşlarıyız, bu temel taşları yerinden oynatmaya da bunların güçleri yetmez” demişti. Bahçeli'nin 'kahramanımız' dediği, suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş Kürşad Yılmaz da Aykaç'ı "Tuttuğunuz köşe başları mezarınız olur" sözleriyle tehdit etmişti

6.12.2022 07:14 36 Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal'dan yeni bombalar! CHP, 'Ya Erdoğan ya Rifkin' dedi! Uzaylıları dinler gibi dinledim

CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal, CHP yönetimine yönelik sert eleştirilerine yenilerini ekledi. 'AK Parti'ye katılmam' demeyen, 'yeni parti kurmam' demekten kaçınan Aslı Baykal, CHP'nin 3 Aralık toplantısıyla da dalgasını geçti. CHP'nin İkinci Yüzyıla Çağrı Vizyon toplantısını "Uzaylıları dinler gibi dinledim" diye eleştiren Aslı Baykal, CHP yönetimini "Batıcı aşağılık kompleksi" taşımakla eleştirip, "CHP Ya Erdoğan Ya Rifkin dedi" tespiti yaptı.

6.12.2022 07:02 21 Kılıçdaroğlu, ‘koçbaşı mı?’

Sanırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, cumhurbaşkanı adayı olma istekliliğini yakından bilen profesyonel bir ekip hem Kemal Bey'i siyasetten emekli etme hem de yeni CHP'ye küreselci ajanda... Devamı için tıklayınız

6.12.2022 07:02 21 Gazi Meclis’e hakaret etti

TBMM Genel Kurulu'ndaki bütçe görüşmelerinde konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında FETÖ'cü hainlerin bomba yağdırdığı TBMM için "Burası öyle Gazi Meclis, falan... Devamı için tıklayınız

6.12.2022 05:35 28 Aslı Baykal kimdir, kaç yaşında? Deniz Baykal'ın kızıyla ilgili bilgiler!

CHP'den istifa eden eski Genel Başkan Deniz Baykal'ın kızı Prof. Dr. Aslı Baykal, gündemde yer alan isimler arasında. Peki, Aslı Baykal kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Deniz Baykal'ın kızıyla ilgili bilgiler…

6.12.2022 05:08 16 MHP-BİM gerilimi sürüyor... Yahşihan Belediye Başkanı'ndan Aykaç'a tepki: 'Gerekirse marketler açarız'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin zincir marketlere ilişkin sözleri üzerine başlayan gerilim tırmanıyor. Kırıkkale'nin Yahşiyan ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Bahçeli'nin çıkışının ardından Gıda Perakendecileri Derneği Başkanlığı'ndan istifa eden BİM CEO'su Galip Aykaç'a tepki gösterdi. Türkyılmaz, "Gerekirse ilerleyen zamanlarda Yahşihan Belediyesi olarak kooperatif usulü marketler açıp, girdisini çıktısını kontrol edip, uygun fiyatta ürünler satmak üzere gerekli işlemi yaparız" dedi.

6.12.2022 04:35 26 Genel Kurul'da bütçe mesaisi gergin başladı

Meclis Genel Kurulu'nda bütçe mesaisi gergin başladı. Genel Kurul'da AK Parti ile CHP milletvekilleri arasında arbede yaşandı. Birbirlerinin üzerine yürüyen milletvekillerinin kavgası diğer milletvekillerinin araya girmesiyle engellendi. Görüşmelerde hükümet adına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay konuşurken, CHP adına ise Genel Başkan Kemal Kılıçdaoğlu kürsüdeydi. Kılıçdaroğlu'nun kürsüde hükümete yönelik eleştirilerine AK Parti sıralarından tepki geldi.

6.12.2022 04:00 22 Ortakların her isteğine evet diyor

3 Aralık’ta vizyon belgesini açıklayan CHP’nin adayının Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu olduğu Ankara kulislerinde konuşuluyor. Bu süreçte CHP’nin 6’lı masadaki ortaklarına yönelik tavırları da değişmeye başladı. 6’lı masadaki oluşturulan komisyonlarda da CHP’li kurmayların diğer partilerin önerilerine ılımlı yaklaşan tavırları dikkat çekiyor.

6.12.2022 03:45 22 Devlet Bahçeli 6’lı masanın adayını seçti: Tercihim sınıf arkadaşım

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Altılı masanın aday belirleme anketini” değerlendirdi ve kendi tercihinin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu söyledi.

6.12.2022 03:45 22 Meclis'te Kılıçdaroğlu provokasyonu: Halkın iradesini yok saydı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, halkın seçtiği Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için ‘tiran’ benzetmesinde bulunurken, AK Parti sıralarından yüksek ‘Bu Meclis, Gazi Meclis’tir’ ve ‘15 Temmuz gecesi bombalanmıştır’ sözlerine “Bırakın o ayakları” diyerek karşılık verdi.

6.12.2022 02:07 41 CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan Pençe-Kilit operasyonunda şehit olan binbaşı Duman için taziye mesajı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Pençe-Kilit operasyon bölgesinde şehit düşen Piyade Komando Binbaşı Mehmet Duman için sosyal medya hesabından taziye mesajı paylaştı.

6.12.2022 01:56 27 Oktay, vekillerin soru ve eleştirilerini yanıtladı

TBMM Genel Kurulu'nda 2023 yılı bütçe görüşmelerinde milletvekillerinin soru ve eleştirilerini yanıtlayan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Ey yüce milletimiz; şahit olun: Üzerine bombalar yağmış bir Meclis'e gaziliği yakıştıramayan bir Genel Başkanın size vadettiği ancak siyaset üstü dostları tarafından mandacılıkla yönetilen bir ülke olabilir" ifadesini kullandı

6.12.2022 01:08 43 Kılıçdaroğlu'dan 'Gazi Meclis' provokasyonu! Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Milletimiz cevabını verecektir

TBMM Genel Kurulu'ndaki 2023 yılı bütçe görüşmelerinde konuşan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kemal Kılıçdaroğlu'nun TBMM Genel Kurulu'nda söylediği "Bırakalım bu ayakları. Gazi Meclis bellidir. Ne olduğu da bellidir. Kimin gazi olup olmadığı da bellidir" sözlerine tepki göstererek, "FETÖ'nün sözcülüğüne soyunanların bu Meclise 'Gazi Meclis' demelerini beklemek hayaldir. Ey yüce milletimiz; şahit olun: Senin temsilcilerinin içerisinde bulunduğu, üzerine bombalar yağmış bir Meclise gaziliği yakıştıramayan bir Genel Başkanın size vadettiği ancak siyaset üstü dostları tarafından mandacılıkla yönetilen bir ülke olabilir. İnanıyorum ki buna cevabı yüce milletimiz verecektir." dedi.

5.12.2022 23:59 43 BBP Genel Başkanı Destici: Kimseye boyun eğmeden durabilmemiz için savunma harcamaları önemli hale gelmiştir

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Gönül ister ki ülke olarak güvenlik risklerimiz daha az olsa ve bu alana ayrılan payı başka alanlarda kullanabilseydik. Ancak bulunduğumuz coğrafyada kimseye boyun eğmeden durabilmemiz için savunma harcamalarımız her zamankinden daha önemli hale gelmiştir." dedi.

5.12.2022 23:51 27 Bahçeli: Tercihim sınıf arkadaşım olur

MHP lideri Devlet Bahçeli, altılı masanın Cumhurbaşkanlığı adaylığı için anket yapacağı iddiaları hakkında, "Tercihim sınıf arkadaşımdan yana olur" diye cevap verdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, "altılı masanın aday belirleme anketi için oy verecek olsa sınıf arkadaşına oy vereceğini" söylediğinin bir gazeteci tarafından hatırlatılmasına CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ise "Haberim var, yorum yok." karşılığını verdi.

5.12.2022 23:48 10 'Savunma harcamalarımız her zamankinden daha önemli hale gelmiştir'

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bulunduğumuz coğrafyada kimseye boyun eğmeden durabilmemiz için savunma harcamalarımız her zamankinden daha önemli hale gelmiştir."

5.12.2022 23:48 26 Bütçe mesaisi gergin başladı

Meclis Genel Kurulu'nda bütçe mesaisi gergin başladı. Genel Kurul'da AK Parti ile CHP milletvekilleri arasında arbede yaşandı. Birbirlerinin üzerine yürüyen milletvekillerinin kavgası diğer milletvekillerinin araya girmesiyle engellendi. Görüşmelerde hükümet adına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay konuşurken, CHP adına ise Genel Başkan Kemal Kılıçdaoğlu kürsüdeydi. Kılıçdaroğlu'nun kürsüde hükümete yönelik eleştirilerine AK Parti sıralarından tepki geldi.

5.12.2022 22:37 30 CHP’nin ekonomi vizyonu halka ulaşabildi mi, hedef bu muydu?

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) İstanbul’da 3 Aralık’ta kamuoyuna duyurduğu ekonomi vizyonu halkın anlayabileceği bir dille sunulmadığı gerekçesiyle eleştiriliyor. Bu eleştirileri Medyascope‘a değerlendiren siyaset bilimci Doğan Gürpınar ve siyasal iletişimci Ateş İlyas Başsoy, toplantının “halka seslenmek ve anlaşılır olmak amacıyla yapılmadığını” söylüyor. CHP’nin “İkinci Yüzyıla Çağrı Toplantısı” İstanbul-Şişli’deki Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda geçen cumartesi yapıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşması ile […] CHP’nin ekonomi vizyonu halka ulaşabildi mi, hedef bu muydu? Medyascope

5.12.2022 22:12 22 Meclis kürsüsünden uyuşturucu iftirasını tekrarlayan Kılıçdaroğlu'na Bakan Soylu'dan sert tepki: İspatlamazsa şerefsizdir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM'de yaptığı konuşmada, Türkiye'nin cari açığını uyuşturucu parasıyla kapattığını öne sürdü. Açıkça emniyet teşkilatını hedef alan Kılıçdaroğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu da hedef gösterdi. Bakan Soylu, konuşma sonrasında sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, 'Jeremy Rifkin de tutmayınca bayatlamış iftira/dedikodularla gündem değiştirme çabasında. İftirasını ispat etmezse Kılıçdaroğlu şerefsizdir' çağrısını yineledi.

5.12.2022 22:02 33 Soylu, Kılıçdaroğlu’na yine hakaret etti: İspat etmezse şerefsizdir

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Meclis'te uyuşturucuyla alakalı açıklaması nedeniyle hakaret etti.

5.12.2022 21:27 22 Kılıçdaroğlu'ndan TBMM'de provokasyon: Milletin iradesine ve Gazi Meclis'e hakaret etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM'deki bütçe görüşmeleri sırasında AK Parti ve MHP'li milletvekillerini hedef aldı. Vekillere, 'el kaldırıp indiren askerler' tanımlaması yapan CHP lideri 'Bırakın şimdi ben sizin nasıl milletvekili seçildiğinizi biliyorum' dedi ve parmak salladı. Kılıçdaroğlu, kürsüye vurup seviyesiz bir üslup kullanarak vekillere 'Çocuk gibi ağlamayın, gel buraya gel gel' ifadelerini kullanarak bağırdı. Milletin kürsüsünden Türkiye'ye uyuşturucu iftirasını tekrar dillendiren CHP lideri, Gazi Meclis'i de hedef aldı.

5.12.2022 21:13 15 Bütçe görüşmelerinde neler yaşandı?

TBMM Genel Kurulu’nda, 2023 Merkez Bütçe Yasa Teklifi’nin tümü üzerindeki görüşmelere pazartesi günü başlandı. Sakin başlayan görüşmelerde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kürsüye çıkışı sonrasında tansiyon yükseldi. Ankara'dan Ayşe Sayın'ın haberi.

5.12.2022 19:55 30 İktidarın hedef aldığı BİM’in kurucuları ve Topbaş ailesi hakkında bilinenler

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zincir marketler hakkındaki söylemleri hız kesmeden devam ediyor. Erdoğan’ın ve iktidar medyasının en fazla hedef aldığı şirket ise BİM. Peki BİM’in kurucuları ve Topbaş ailesi hakkında neler biliniyor? Rekabet Kurulu’nun geçen sene verdiği cezalardan beri bazı zincir marketlerin durumu tartışılıyor. 21 Kasım’da Katar dönüşü konu hakkında konuşan […] İktidarın hedef aldığı BİM’in kurucuları ve Topbaş ailesi hakkında bilinenler Medyascope

5.12.2022 19:38 30 Kılıçdaroğlu: “Türkiye’yi kirli paranın çamaşırhanesi haline getirdiler”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi üzerine Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda konuştu. Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda, 2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi’nin tümü üzerindeki görüşmeler başladı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi üzerine TBMM Genel […] Kılıçdaroğlu: “Türkiye’yi kirli paranın çamaşırhanesi haline getirdiler” Medyascope

5.12.2022 18:43 43 Bakan Soylu: ABD'yi de getirseniz 2023'te yenileceksiniz!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ABD'li ekonomist Jeremy Rifkin'in CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun danışmanı olmasını eleştirerek, "Kimi getirirseniz getirin, Rifkin'i de getirseniz, ABD'yi de getirseniz, Avrupa'yı da getirseniz, topunuzla gelseniz 2023'te yenileceksiniz." dedi.

5.12.2022 18:39 38 Kılıçdaroğlu Meclis'te konuştu: Devleti mafya bozuntularına çamaşırhane yaptılar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2023 bütçe teklifi üzerine TBMM Genel Kurulu'nda konuştu.

5.12.2022 18:10 33 Kılıçdaroğlu: Tiranlar, zorbalar hep giderler; o da altı ay içinde gidecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bütçenin arkasında hükümet yok. Atanmışlar gelmiş buraya bize bütçeyi sunuyorlar. Talimat almadan hiçbir bakan parmağını bile kaldıramaz" dedi.fffffffffffffff

5.12.2022 18:02 40 CHP Lideri Kılıçdaroğlu: 'Tiranlar, zorbalar hep giderler. O da altı ay içinde gidecek'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün başlayan 2023 yılı bütçe görüşmelerinde TBMM Genel Kurulu'nda konuşuyor.

5.12.2022 17:45 30 BİM olayında son perde: Saldıran kazanıyor

MHP lideri Devlet Bahçeli, 22 Kasım’da partisinin grup toplantısında enflasyon etkisiyle oluşan fahiş fiyatlardan zincir marketleri sorumlu tutarak sattığı ürünlere zam yapan zincir marketlerin “FETÖ’yle bağının araştırılmasını” istedi. AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da zincir marketleri stokçulukla suçlayıp “Üç harfliler” diyerek hedef aldı, denetimlerin sıklaşacağı mesajını verdi. Gıda Perakendecileri Derneği Başkanı ve […] BİM olayında son perde: Saldıran kazanıyor Medyascope

5.12.2022 16:39 40 Davutoğlu: 'AKP'liler Erdoğan'ın selamıyla Gelecek Partililere vekillik teklif ediyor'

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, AKP'lilerin Gelecek Partili isimlere 'Erdoğan'ın selamını' getirerek, vekillik teklif ettiklerini söyledi.

5.12.2022 16:29 30 DİSK’ten asgari ücret talebi: “2023’te 13 bin 200 TL olmalı”

Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, 2023 yılında geçerli olacak asgari ücret taleplerini açıkladı. DİSK bugün (5 Aralık), 2023 yılı asgari ücretine dair görüşlerini açıkladı. DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, 2023 yılında geçerli olacak asgari ücretin 13 bin 200 TL olmasını talep etti. “Yüksek enflasyonla beraber işçiler için geçinmek mucizeye dönüştü” İstanbul-Beşiktaş’ta […] DİSK’ten asgari ücret talebi: “2023’te 13 bin 200 TL olmalı” Medyascope

5.12.2022 16:27 10 MHP Genel Başkanı Bahçeli: (Altılı masanın aday belirleme anketi) Birisi bana gelirse, tercihim sınıf arkadaşımdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "altılı masanın aday belirleme anketini" değerlendirirken, "Eğer birisi ankette bana gelirse, '6 kişi anket yapıyoruz, siz bu ankette kime evet dersiniz' derse, o zaman tercihim sınıf arkadaşımdır." dedi.

5.12.2022 16:25 24 Tercihim sınıf arkadaşım

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "altılı masanın aday belirleme anketini" değerlendirirken, "Eğer birisi ankette bana gelirse, '6 kişi anket yapıyoruz, siz bu ankette kime evet dersiniz' derse, o zaman tercihim sınıf arkadaşımdır" dedi.

5.12.2022 16:14 34 Asgari ücret masasında işçiyi temsil edecek isim belli oldu

2023 yılı asgari ücretini belirleyecek olan Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun İşçi Grubu Başkanlığını Türk-İş Genel Sekreteri ve Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak yürütecek.

5.12.2022 16:14 38 İYİ Parti’den asgari ücret teklifi: 9.600 TL düzeyinde olmalı

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı ve Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, 2023 yılında geçerli olacak asgari ücretin 9.600 TL düzeyinde olması gerektiğini söyledi.

5.12.2022 16:08 33 Bahçeli’nin ‘altılı masa’daki cumhurbaşkanı adayı ‘sınıf arkadaşı’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, altılı masanın cumhurbaşkanı adayı olarak sınıf arkadaşını (Kemal Kılıçdaroğlu'nu) görmek istediği söyledi.

5.12.2022 16:08 36 Devlet Bahçeli'nin sınıf arkadaşı kim? 6'lı masanın adayı sınıf arkadaşım olsun bombası

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 6'lı masa için gönlündeki adayı açıkladı. Devlet Bahçeli, '6'lı masanın adayı sınıf arkadaşım olsun isterim' dedi. Peki Devlet Bahçeli'nin sınıf arkadaşı kim dersiniz...

5.12.2022 16:02 18 Bahçeli: Aday tercihim sınıf arkadaşım

Bahçeli: Aday tercihim sınıf arkadaşım - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Altılı Masa’nın Cumhurbaşkanlığı adaylığı için anket yapacağı iddialarının kendisine sorulması üzerine, "Bana sorarlarsa tercihim sınıf arkadaşım olur” dedi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Bahçeli, üniversitede sınıf arkadaşıydı.

5.12.2022 16:01 18 Muhabirin sorusunu engelleyen kadın derneğinin başkanına tepki

Muhabirin sorusunu engelleyen kadın derneğinin başkanına tepki - Eskişehir'de Çınar Kadınlar Derneği şube açılışında, şube başkanına soru sormak isteyen kadın muhabirin röportajına engel olmak isteyen Çınar Kadınlar Derneği’nin erkek Genel Başkanı Hüseyin Akın’a tepki yağdı. Es TV muhabiri Meltem Karakaş Kaya, röportajının derneğin erkek genel başkanı tarafından engellenmesini kendi sosyal medya hesabından paylaştıktan sonra video Türkiye gündemine oturdu.

5.12.2022 15:38 26 6'lı masanın Cumhurbaşkanı adayı kim olacak? Bahçeli: Tercihim sınıf arkadaşım

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 6'lı masanın Cumhurbaşkanı adayının anketle belirleneceği iddiasını değerlendirdi. Bahçeli, ''Tercihim sınıf arkadaşımdır'' diyerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu işaret etti.

5.12.2022 15:31 22 MHP lideri Bahçeli 6'lı masanın ortak aday anketini değerlendirdi: Tercihim sınıf arkadaşım olur

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 6'lı masanın ortak aday anketini değerlendirdi. Bahçeli, ''Tercihim sınıf arkadaşım olur'' açıklamasında bulundu.

5.12.2022 14:38 16 Ahmet Davutoğlu'ndan 'İstanbul Sözleşmesi' çıkışı

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “Aile yapımıza zarar verecek olan, kadını koruyan veya çocuğu koruyan sözleşmeler değil. Bu iktidarı destekleyen bazı televizyon kanallarının sabah yayınlarıdır. Bazı kanalların kadın onurunu ayaklar altına alan ve aile yapımızı yerle bir eden yayınlarıdır. Onlara ‘dur’ demeyeceksiniz bir sözleşme metni üzerinde büyük bir toplumsal çatışma doğuracaksınız” dedi.

5.12.2022 13:52 16 Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli okul arkadaşı mıydı? Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli hangi okuldan mezun oldu?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'yla ilgili okul anılarını aktardı. Peki, Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli okul arkadaşı mıydı? Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli hangi okuldan mezun oldu?

5.12.2022 13:30 16 Asgari ücret maratonu başlıyor: Masada işçiyi temsil edecek isim belli oldu!

2023 yılı asgari ücretini belirleyecek olan Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun işçi grubu başkanlığını Türk-İş Genel Sekreteri ve Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak yürütecek.

5.12.2022 12:33 28 6'lı masanın aday anketi! Bahçeli: Bana sorulursa tercihim sınıf arkadaşım

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli: (6'lı masayla ilgili anket yapılacak haberleri) Bana sorulursa tercihim sınıf arkadaşım.