Doğu Karadeniz

Haberleri

Bu konuyla ilgili son haber 16 Mayıs 2022 Pazartesi 09:53 tarihinde yayınlandı.
Doğu Karadeniz hakkında toplam 150 haber.

16.05.2022 09:53 27 Bu bölgeler için sağanak uyarısı

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; iç Ege ve İç Anadolu'nun batı kesimlerinde gök gürültülü sağanak yağışlı, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Hakkari, Van, Ağrı çevreleri yağmurlu olacak. Hava sıcaklıkları mevsim normalleri üzerinde seyretmeyi sürdürüyor

16.05.2022 09:08 22 Meteoroloji uyardı: 41 ilde yağış bekleniyor

Meteoroloji son hava durumu tahminlerini açıkladı. Yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara'nın güneyi ve Trakya'nın kuzeybatısı, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Bolu ve Ordu çevreleri, Doğu Anadolu'nun doğusunun sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusunda yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

16.05.2022 09:00 26 Türkiye genelinde hava durumu: Sıcaklıklar düşüyor

Yapılan son değerlendirmelere göre; ülke genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın güneyi ve Trakya'nın kuzeybatısı, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Bolu ve Ordu çevreleri, Doğu Anadolu'nun doğusunun sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Doğu Akdeniz'in doğusu ile Güneydoğu Anadolu'nun batısında yer yer toz taşınımı bekleniyor.

15.05.2022 10:40 26 Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz’de kuvvetli sağanak yağış bekleniyor

Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz Bölgesinde kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

15.05.2022 10:00 13 Son dakika: Meteoroloji'den hava durumu uyarısı! Bu bölgelerde yaşayanlar dikkat

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, yurdun genelinin parçalı ve çok bulutlu Trakya, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Sakarya ve Bilecik çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

15.05.2022 09:22 27 Meteoroloji'den 5 bölgeye uyarı!

Meteoroloji'nin son değerlendirmelerine göre, yurt geneli parçalı ve çok bulutlu Trakya, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Sakarya ve Bilecik çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların, Doğu Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Doğu Karadeniz'in iç kesimler, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı, Güneydoğu Anadolu'nun kuzeyinde yer yer kuvvetli olması tahmin ediliyor. Bugün Doğu Akdeniz'in doğusu ile Güneydoğu Anadolu'nun batısında yer yer toz taşınımı bekleniyor. Hava sıcaklığı ise, iç kesimlerde yağışlar birlikte 2 ila 6 derece azalacak. İşte bugün bugün bölge bölge beklenen hava durumu...

15.05.2022 09:15 22 Meteoroloji uyardı: Yağış geliyor sıcaklıklar düşüyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 15 Mayıs hava durumu raporunu paylaştı. Yapılan son tahminlere göre, yurdun genelinin parçalı ve çok bulutlu Trakya, İç Ege, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Sakarya ve Bilecik çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığının iç kesimlerde yağışla birlikte 2 ila 6 derece azalması bekleniyor.

15.05.2022 09:05 43 Yine İmamoğlu yine bir iletişim krizi

Kılıçdaroğlu'nun israf ve elektrik faturaları ile ilgili mesajlar verirken kaldığı otelin yüz bin küsur Türk Lirası üzerindeki faturasının İmamoğlu ekibi tarafından servis edildiği söyleniyor. İmamoğlu'nun balıkçıdaki fotoğrafının da Kılıçdaroğlu ekibi tarafından servis edildiği çokça konuşulmuştu. Nitekim İmamoğlu'nun Doğu Karadeniz gezisini eleştirenler de daha çok Kılıçdaroğlu'na yakın isimler.

14.05.2022 13:37 10 4 bölgede kuvvetli yağış bekleniyor

Doğu Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Akdeniz ve Doğu Anadolu'da yarın kuvvetli yağışların etkili olacağı bildirildi.

14.05.2022 13:10 35 Meteoroloji'den sağanak uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, birçok il için sağanak yağış uyarısında bulundu. Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı ile Doğu Karadeniz için sel ve su baskını uyarısı yapıldı.

14.05.2022 07:51 22 14 Mayıs 2022 Hava Durumu: Hangi bölgelerde sıcaklıklar artıyor?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın güneydoğusu, İç Ege, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri, Burdur, Antalya'nın iç batı ilçeleri, Kars, Ardahan, Hatay, G. Antep ve Kilis çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

14.05.2022 04:16 28 14 Mayıs 2022 Hava Durumu: O bölgelerde sıcaklıklar artıyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın güneydoğusu, İç Ege, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri, Burdur, Antalya'nın iç batı ilçeleri, Kars, Ardahan, Hatay, G. Antep ve Kilis çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

11.05.2022 07:55 13 Son dakika... Meteoroloji'den yeni hava durumu raporu! Kuvvetli sağanak uyarısı

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre bugün İç Ege, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'da yağış bekleniyor. Yağışların Afyon, Uşak, Denizli, Isparta, Burdur, Kütahya'nın güneyi ile İzmir, Manisa ve Aydın illerinin doğu kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. İşte 11 Mayıs çarşamba günü hava durumu raporu...

10.05.2022 10:03 27 Bu bölgeler için sağanak uyarısı

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; İç Ege, Batı Akdeniz ile Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğusu sağanak yağışlı olacak.

10.05.2022 09:41 35 Meteoroloji'den sağanak uyarısı

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; İç Ege, Batı Akdeniz ile Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğusu sağanak etkisi altında olacak.

10.05.2022 09:16 38 Meteoroloji'den birçok il için kuvvetli yağış ve sağanak uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ege, Akdeniz, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu için sağanak uyarısı yaptı.

10.05.2022 09:04 29 Bu illerde yaşayanlar dikkat! Kuvvetli sağanak geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 10 Mayıs 2022 hava durumu raporunu yayımladı. Alınan bilgilere göre yurdun; İç Ege, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Hakkâri ve Şırnak, Bolu ve Eskişehir çevreleri içi kuvvetli sağanak etkili olacak.

10.05.2022 07:43 16 Meteoroloji'den bu bölgeler için sağanak uyarısı

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; İç Ege, Batı Akdeniz ile Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğusu sağanak etkisi altında olacak.

9.05.2022 11:06 27 Meteoroloji'den bu bölgeler için sağanak uyarısı

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; İç Ege, Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Doğu Karadeniz, Güneydoğu Anadolu'nun doğusu ve Doğu Anadolu Bölgesi gök gürültülü sağanak yağışın etkisi altında

9.05.2022 10:32 13 Doğu Karadeniz'de 2 katı yağışa karşı 'su yönetimi' çağrısı

Doğu Karadeniz'de, son 50 yıllık yağış miktarı 1270 milimetre olarak kayıtlara geçti. Bu rakamın Türkiye ortalamasının 2 katı olduğunu belirten Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Turan Yüksek, 'su yönetimi' çağrısı yaptı. Prof. Dr. Yüksek, su fazlalığının biyomühendislik yöntemlerle araziden sağlam derelere, derelerden de denizlere ulaştırılması gerektiğini belirtti.

9.05.2022 09:28 29 Meteoroloji'den yeni hafta uyarısı! Uzman isim Marmara için tarih verdi, sağanak geliyor

Meteoroloji 9 Mayıs hava durumu tahmin raporunu yayımladı. Tahminlere göre Batı Karadeniz, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu'nun birçok bölgesinde sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Prof. Dr. Orhan Şen, sağanak yağışlar için bölge bölge uyarırken, hafta sonu Marmara'da da sağanak görülme ihtimali olduğunu açıkladı.

9.05.2022 07:01 43 “İlerici aydınların” Türkiye'sinde Nagihan'a bile yer yok!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Doğu Karadeniz turnesi kimi çevrelerin özlediği Türkiye filminin fragmanı gibiydi. ''Kimse tanımıyor, üstelik Trabzonlu ve her yola geliyor'' denilerek İBB adayı yapılan, güçlü bir PR ile başkan koltuğuna oturtulan İmamoğlu'nun, yürüdüğü yolu kendi başarısı olarak görmeye başlaması 2023 sürecine daha şimdiden heyecan katmaya başladı. Olayın bu kısmı bizi çok da ilgilendirmiyor. Onu 6'lı masa düşünsün. Zira o masadan kaç aday çıkacağını yumurta kapıya geldiğinde nasılsa göreceğiz. Daha şimdiden masa doppa ediyor, çünkü ayaklarda denge sorunu var. Geçenlerde masanın küçük ortaklarından Ali Babacan itiraf etti; ''6 partinin ortak cumhurbaşkanı adayı özelleştirmeyle ilgili ne söyleyecek? Bir genel başkan bir şey söyleyecek, öteki genel başkan başka bir şey, belki cumhurbaşkanı adayı daha başka bir şey. Böyle bir tablo vatandaştan destek alır mı? Vatandaşa güven verebilir mi?'' Sadece ekonomi değil, bu durumu

9.05.2022 06:59 21 Doğu ve Güneydoğu’ya sağanak uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı batı ve güney kıyılarında mevsim normalleri civarında, diğer yerlerde mevsim normallerinin altında seyredecek. Orta ve Doğu Karadeniz,... Devamı için tıklayınız

8.05.2022 14:16 35 Ertuğrul Özkök: Bir kuru fasulye yedim hayatım değişti…

Ertuğrul Özkök, eşinin adına gönderme yapan 'Tansu'ya Mektuplar' başlığı altında yazdığı ve 'newsletter' olarak paylaştığı yazılarında bugün, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun tartışmalara neden olan 'Doğu Karadeniz Turu'nu kaleme aldı.

8.05.2022 13:43 35 'Utanmadan İmamoğlu’na üstünlük taslamaya kalkıyorlar'

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Ekrem İmamoğlu'nun 'Doğu Karadeniz Turu'nda otobüste çektirilen ve tartışmalara neden olan fotoğrafla ilgili bir yazı kaleme aldı. Alçı 'demokrat bir yazar' olduğunu ifade ederken fotoğrafı ve sonrasında yaşananları eleştirenlerin hiçbirinin mevcut siyasal rejimin muhalifi olmadığını öne sürdü.

8.05.2022 10:33 29 Güneşe aldanmayın! Meteoroloji uyardı, sağanak etkili olacak (8 Mayıs 2022 hava durumu)

Meteoroloji 8 Mayıs 2022 hava durumu tahmin raporunu yayımladı. Bugün özellikle Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Karadeniz'de sağanak ve gök gürültülü sağanak beklenirken, yurdun kalan kesimlerinde ise hava parçalı bulutlu ve güneşli geçecek. Önümüzdeki günlerde ise yurt genelinde özellikle doğu kesimlerde sağanağın devam edeceği öngörülüyor.

8.05.2022 09:37 16 Meteoroloji'den mayıs ayında kar yağışı uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu raporunu yayımladı. Buna göre, Doğu Karadeniz'in iç ve yüksek kesimleri ile Doğu Anadolu'nun doğusunun yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur, yer yer kar yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

7.05.2022 16:59 28 Meteoroloji açıkladı: Hava sıcaklıkları artacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, ülkenin kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Güneydoğu Anadolu'nun doğusu ile Sinop, Sivas, Bingöl ve Şanlıurfa çevrelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı; Doğu Karadeniz'in iç ve yüksek kesimleri ile Doğu Anadolu'nun doğusunun yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur, yer yer kar yağışlı; diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Van çevrelerinde yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

7.05.2022 12:49 27 Meteoroloji'den uyarı geldi! 4 bölgede sağanak!

Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre bugün İç Anadolu’nun doğusu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ve Bartın çevreleri, Orta ve Doğu Karadeniz, (Malatya hariç) Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğu kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı; Doğu Karadeniz'in iç ve yüksek kesimleri ile Doğu Anadolu'nun doğusunun yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur, yer yer kar yağışlı; diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sıcaklıkların batı ve güney kıyılarında mevsim normalleri civarında, diğer yerlerde mevsim normallerinin altında seyretmesi bekleniyor. İşte son tahminlere göre illerimizde beklenen sıcaklıklar ve hava durumu

7.05.2022 09:08 29 Meteorolojiden 4 bölgeye sağanak uyarısı

Meteoroloji 7 mayıs 2022 günü açıklanan verilerde 4 bölgeye sağanak uyarısında bulunarak; "İç Anadolu'nun doğusu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ve Bartın çevreleri, Orta ve Doğu Karadeniz, (Malatya hariç) Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğu kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı; Doğu Karadeniz'in iç ve yüksek kesimleri ile Doğu Anadolu'nun doğusunun yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur, yer yer kar yağışlı; diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor." paylaşımında bulundu.

7.05.2022 04:20 28 07 Mayıs 2022 Hava Durumu: Meteoroloji'den o bölgelere yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, İç Anadolu’nun doğusu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ve Bartın çevreleri, Orta ve Doğu Karadeniz, (Malatya hariç) Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğu kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı; Doğu Karadeniz'in iç ve yüksek kesimleri ile Doğu Anadolu'nun doğusunun yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur, yer yer kar yağışlı; diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

7.05.2022 00:45 30 Edgar Şar yazdı: Muhalefet cephesindeki iki stratejiyi uzlaştırmak

Uzun bir süredir muhalefetin ortak adayı olarak adı geçen sadece üç isim var: Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş. Bu üç isim üzerinden baktığımızda adayların çoktan sahaya indiğini görüyoruz. Kılıçdaroğlu evinin karanlığında, İmamoğlu Doğu Karadeniz’de ve Yavaş da “ağırbaşlı kamu görevlisi” duruşuyla aslında kampanya yürütüyor. Gündem değiştikçe muhalefetin öne çıkan adayı da değişiyor. Öte […] Edgar Şar yazdı: Muhalefet cephesindeki iki stratejiyi uzlaştırmak Medyascope

6.05.2022 17:13 35 Fazıl Say'dan Nagehan Alçı tepkisi

Ünlü besteci ve piyanist Fazıl Say, Doğu Karadeniz gezisi sırasında davet ettiği gazeteciler nedeniyle Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi.

6.05.2022 15:17 21 Doğu Karadeniz’den 4 ayda 465 milyon dolarlık ihracat

Doğu Karadeniz Bölgesindeki, Trabzon, Rize, Artvin ve Gümüşhane illerinden 2022 yılı Ocak-Nisan döneminde 465 milyon 20 bin 933 dolar ihracat gerçekleşti. Devamı için tıklayınız

6.05.2022 13:05 35 Murat Ongun, o fotoğraf hakkında konuştu: 200-300 kişinin kendi aralarındaki yorumlarıdır

Ekrem İmamoğlu'nun Doğu Karadeniz Turu'nun sonunda gazetecilerle çektirdiği fotoğraf tartışmalara konu olmuş ve Twitter'da 'Trend Topic' olmuştu. Konu hakkında gazeteci İsmail Küçükkaya, Murat Ongun ile görüştüğünü söyleyerek, Ongun'un, "Biz o tartışmaları önemsemiyoruz. Topu topu 200-300 kişinin kendi aralarındaki yorumlarıdır" dediğini aktardı.

5.05.2022 23:06 30 Açık Oturum (346): İmamoğlu’nun Karadeniz çıkarması & Soylu-Özdağ tartışması

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bayram tatilinde Doğu Karadeniz turunda vatandaşlarla buluştu. Rize, memleketi Trabzon ve Artvin’de meydanlara çıkan İmamoğlu’na ilgi yüksekti. İmamoğlu’nun Karadeniz çıkarması cumhurbaşkanlığına adaylığını açıklama anlamına mı geliyor? Bu bir meydan okumaysa mesaj yalnızca Cumhur İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a mı yoksa altılı masanın olası diğer adaylarına da mı? Zafer […] Açık Oturum (346): İmamoğlu’nun Karadeniz çıkarması & Soylu-Özdağ tartışması Medyascope

5.05.2022 13:02 16 Doğu Karadeniz’de yaylalarda kar sürprizi

Doğu Karadeniz'e hava sıcaklıklarının dün geceden itibaren ani düşüşü sonrasında yaylalarda mayıs karı sürprizi yaşandı.

5.05.2022 09:37 27 Ekrem İmamoğlu’nun Doğu Karadeniz turundan notlar…

5.05.2022 08:54 36 Ekrem İmamoğlu Erdoğan'ın İBB'den Beştepe'ye uzanan serüvenini yenilemek istiyor

Ekrem İmamoğlu'nun Doğu Karadeniz turu yankı uyandırmaya devam ediyor. Halk tarafından adaylık yönünde destek gördüğünü söyleyen İsmail Saymaz, İmamoğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İBB'den cumhurbaşkanlığına uzanan yolunu izlediğini söyledi.

4.05.2022 23:58 35 İmamoğlu nereye koşuyor?

Gazeteci Mehmet Tezkan, İstanbul Belediye Başkanı doğu Karadeniz gezisine çıktı yer yerinden oynadı desem yanlış olmaz…

4.05.2022 12:02 26 Doğu Karadeniz'de kuvvetli sağanak uyarısı

Doğu Karadeniz'de bugün ve yarın kuvvetli sağanak bekleniyor.

4.05.2022 12:01 10 Doğu Karadeniz'de kuvvetli sağanak uyarısı

Doğu Karadeniz'de bugün ve yarın kuvvetli sağanak bekleniyor.

4.05.2022 11:39 16 Doğu Karadeniz'de kuvvetli sağanak uyarısı

Doğu Karadeniz'de bugün ve yarın kuvvetli sağanak bekleniyor.

4.05.2022 02:00 16 İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Rize’de büyük coşkuyla karşılandı, iktidara meydan okudu: '6’lı masanın askeriyim'

Doğu Karadeniz ziyareti kapsamında Rize’de yurttaşlarla buluşan İmamoğlu, “Bu seçimi, bugünkü iktidar partisine oy verenler için de kazanacağız” dedi.

3.05.2022 14:43 16 Ekrem İmamoğlu, Rize Çayeli'nde: 'Hakaret edenler vız gelir'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Doğu Karadeniz ziyareti kapsamında Rize'nin Çayeli ilçesinde konuştu. İmamoğlu, "Bir avuç insan hakkımda kötü konuşmuş vallahi umrumda değil, onları Allah’a havale ediyorum. Kadir gecesi bile onlar için dua ettim, Allah onlara akıl versin diye. Güzel günler bizim. Çok çalışacağız. Hep beraber çalışacağız" dedi.

3.05.2022 12:28 10 İç Anadolu ve Doğu Karadeniz için gök gürültülü sağanak uyarısı

İç Anadolu'nun doğusu ile Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde yarın gök gürültülü sağanak bekleniyor.

3.05.2022 11:25 16 Ekrem İmamoğlu Erdoğan'ın memleketinde sloganlarla karşılandı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Doğu Karadeniz ziyareti başladı. İmamoğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın memleketi Rize'de yurttaşların sloganlarıyla karşılandı.

3.05.2022 08:36 36 Ekrem İmamoğlu'nun Trabzon ziyareti için CHP'den açıklama

Ekrem İmamoğlu'nun Trabzon dahil Doğu Karadeniz ziyaretinin şampiyonluğun üzerine gelmesi için farklı yorumlar yapılması üzerine CHP'den açıklama geldi.

3.05.2022 07:36 40 Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz ziyaretiyle ilgili CHP'den açıklama

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Doğu Karadeniz’e yapacağı bayram ziyareti konusunda partisinin genel merkezini bilgilendirdi.

3.05.2022 07:34 35 İmamoğlu'ndan Karadeniz ziyareti öncesi partisine bilgilendirme

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Doğu Karadeniz’e yapacağı bayram ziyareti konusunda partisinin genel merkezini bilgilendirdi.