Asya

Haberleri

Bu konuyla ilgili son haber 19 Eylül 2023 Salı 02:14 tarihinde yayınlandı.
Asya hakkında toplam 13 haber. Ayrıca: İranlı

19.09.2023 02:14 27 İran'da Ronaldo izdihamı!

Bu sezon yaptığı flaş transferlerle dikkat çeken Al Nassr, Asya Şampiyonlar Ligi'ndeki Persepolis maçı için İran'a giderken, Suudi Arabistan ekibinin süper yıldızı Cristiano Ronaldo büyük ilgiyle karşılandı. Portekizli futbolcuyla fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarışan İranlı futbolseverler izdihama sebep oldu. Al Nassr da son antrenmanını güvenlik gerekçesiyle iptal etti.

18.09.2023 20:33 38 İran'da Cristiano Ronaldo izdihamı

Cristiano Ronaldo'yu görmek isteyen çok sayıda İranlı futbolsever, Asya Şampiyonlar Ligi maçı için İran'a giden Al-Nassr'ın kaldığı otele akın etti.

27.05.2023 20:23 33 İranlı rapçi Alizade sınır dışı edilecek

Kliplerinde uyuşturucu madde kullanımını özendirdiği iddiasıyla gözaltına alınan ve serbest bırakılan İran asıllı rapçi Asya Alizade'nin sınır dışı edileceği bildirildi.

27.05.2023 18:32 25 İranlı rapçi Asya Alizade sınır dışı edilecek

Kliplerinde uyuşturucu madde kullanımını özendirdiği gerekçesiyle gözaltına alınan ve serbest bırakılan İran asıllı rapçi Asya Alizade'nin sınır dışı edileceği bildirildi.

30.01.2023 00:36 38 Kudüs’ten yak ateşi, Tahran ve Bakü’den tütsün dumanı

İranlılar Türkiye’nin İran’ı baypas ederek Asya’ya ulaşma hedefine bakarak Nahçıvan ile Azerbaycan’ı birbirine bağlayacak güzergâhı “Turan Koridoru” olarak niteliyor. Bunu kendi çıkar dünyasına müdahale olarak görüyor. Hatta NATO kuşatmasını Türkiye’den Kafkasya ve oradan enerji denkleminin merkezindeki Hazar’ın üzerine germe projesi olarak da okuyor.

16.11.2022 07:05 43 ‘Taksim- Bali' veya ‘Washington-Moskova' hattı üzerinden...

Geçen hafta bazı arkadaşlarla, gece saat 23.30 civarında, Başakşehir'den İstanbul'un merkezine, Fatih'e doğru gelirken; arkadaşlar, 'Taksim'e gidelim, hamburger yeriz.. Hamburger yemek için taa New York'lara gitmeye gerek olmadığını da KK'ya göstermiş oluruz..' dediler, gülüşerek.. Arkadaşlar Taksim Meydanı'nın hemen kenarındaki bir hamburgerciye girdiler. Ben, 'Bu saatte bir şey yemem, siz yerken, ben de (İstiklâl Caddesi'nin orta yerlerinde yer alan) Ağa Câmiinin oraya kadar gidip manzara-y'i umûmiyeyi seyredip döneyim.. ' dedim. Ve, 'İstiklâl Caddesi'ne daldım. Gecenin o saatinde, belki 65-70 bini aşkın müthiş bir kalabalık vardı. İnsanlar adetâ sel gibi akıyordu. Lâtin Amerikalı, Afrikalı, Çinli, Japon, Rus, Avrupalı, İranlı, Arab, Balkan halkları.. Orta Asya cumhuriyetleri halkları.. Yolda yürümekte gerçekten zorlanıyordu insan.. (Ü. Özdağ gibi parti liderleri ise, ırkçı yaklaşımlarına uygun olarak, İstiklâl Caddesi'nde sadece

10.11.2022 08:13 40 İranlı milli takım oyuncuları siyah bornoz giydi, milli marşı okumadı

Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenen Asya Şampiyonası’ndaki ilk maçı öncesi İran’ın plaj futbolu takımından sonra milli sutopu takımının oyuncuları da, çalınan İran ulusal marşına eşlik etmedi.

9.11.2022 17:49 35 İranlı milli sporculardan marşlı protesto

İran milli sutopu takımının oyuncuları, Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenen Asya Şampiyonası’ndaki ilk maçı öncesi çalınan İran ulusal marşına eşlik etmedi.

19.10.2022 14:01 26 Güney Kore'deki müsabakaya başörtüsüz katılan Elnaz Rekabi İran'a döndü

Güney Kore'nin başkenti Seul'de düzenlenen Asya Kaya Tırmanışı Şampiyonası'nın finalinde başörtüsüz yarışması, ülkedeki protestolara destek şeklinde yorumlanan İranlı sporcu Elnaz Rekabi ülkesi döndü. Rekabi, havalimanında büyük bir kalabalık tarafından karşılandı.

19.10.2022 12:53 43 Müsabakaya başörtüsüz katılmasının ardından hakkında birçok iddia ortaya atılan İranlı sporcu ülkesine döndü

Güney Kore'nin başkenti Seul'de düzenlenen Asya Kaya Tırmanışı Şampiyonası'nın finalinde başörtüsüz yarışması, ülkedeki protestolara destek şeklinde yorumlanan İranlı sporcu Elnaz Rekabi, ülkeye dönüşünde büyük bir kalabalık tarafından karşılandı.

19.10.2022 11:25 27 İranlı sporcu başörtüsüz yarıştı

İranlı kaya tırmanışçısı Elnaz Rekibi'nin Seul'de düzenlenen Asya Kaya Tırmanışı Şampiyonası'nın finalinde başörtüsüz yarışması dikkati çekti. Rekabi'nin İran'a dönmesinin ardından gözaltına alınmasından endişe edilirken, Rekabi Tahran havaalanında büyük bir kalabalık tarafından karşılandı.

18.10.2022 17:01 13 Dünya saçı açık yarışan İranlı sporcuyu konuşuyor... İlk kez konuştu, açıklaması şaşırttı!

Güney Kore'de katıldığı Asya Kaya Tırmanışı Şampiyonası'nda saçı açık yarışan İranlı sporcu, günlerdir dünya kamuoyunun en çok konuşulan olaylarındandı. Ortadan kaybolduğu düşünülen sporcu ilk kez konuştu...

18.10.2022 09:37 28 Güney Kore'deki şampiyonaya başörtüsüz katılan İranlı sporcudan haber alınamıyor

İranlı kaya tırmanışçısı Elnaz Rekabi'nin, Güney Kore'nin başkenti Seul'de düzenlenen Asya Kaya Tırmanma Şampiyonası'nın final ayağında başörtüsüz olarak yarışmasının ardından erkenden ayrıldığı bildirildi. Yerel basında yer alan haberlere göre Rekabi'nin planlanandan bir gün önce ayrılmış olmasının sebebi, ülkeye döndüğünde havalimanında meydana gelebilecek olası protestoları engellemek amacıyla olabilir.