Açıklanan vaka sayılarını 10’la çarpın! Prof. Dr. Başer’den çarpıcı iddia
08:26 Açıklanan vaka sayılarını 10’la çarpın! Prof. Dr. Başer’den çarpıcı iddia

Kalp Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Bengi Başer, açıklanan koronavirüs verilerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. PCR testlerinin tanı değerlerinin düşük olduğunu vurgulayan Başer, “Dolayısıyla vereceğiniz veriler de gerçekten olması gerekenin altında oluyor. Bu hatadan dönen pek çok ülke oldu ama biz o hatayı hâlâ devam ettirdik. Bu sayıları 10’la çarpalım” dedi.


Prof. Dr. Bengi Başer’den koronavirüs çıkışı: Açıklanan vaka sayılarını 10’la çarpın
06:38 Prof. Dr. Bengi Başer’den koronavirüs çıkışı: Açıklanan vaka sayılarını 10’la çarpın

Kalp Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Bengi Başer, PCR testlerinin tanı değerlerinin düşük olduğunu belirterek "Açıklanan vaka sayılarını 10’la çarpın" diye konuştu. Prof. Başer, "Biz o hatayı hâlâ devam ettiriyoruz, belki bu hatadan da döneriz ümidindeyim" ifadelerini kullandı.Prof. Dr. Mehmet Ceyhan ve Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu çok fena birbirine girdi
05:58 Prof. Dr. Mehmet Ceyhan ve Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu çok fena birbirine girdi

Koronavirüs salgını sonrası kamuoyunun tanıdığı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'ın maske konusunda yaptığı eski bir televizyon konuşmasını Twitter'dan paylaşan Prof. Mehmet Çilingiroğlu'na, Ceyhan'ın yanıtı çok ağır oldu.


Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, koronavirüs aşısı için tarih verdi
21:09 Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, koronavirüs aşısı için tarih verdi

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, koronavirüsle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Çilingiroğlu, ''Aşı geliyor. Ben Ekim’in sonunda aşımı olup videosunu da çekeceğim'' ifadelerini kullandı.Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu 'aşı geliyor' dedi ve tarihi açıkladı
18:24 Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu 'aşı geliyor' dedi ve tarihi açıkladı

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, koronavirüs salgınına dair açıklamalarda bulundu. Çilingiroğlu, aşı çalışmaları hakkında yaptığı değerlendirme de tarih verdi.