Sağlık

Haberi

Bu konuyla ilgili son haber 5 Ağustos 2022 Cuma17:26 tarihinde yayınlandı.
Haber Konuları: Türkiye

17:26 28 Elmanın faydaları nelerdir?

Türkiye’nin her bölgesinde yetişebilen elma Rosaceae familyasına aittir ve bir sonbahar meyvesidir. Doyurucu ve enerji veren bir meyve olan elma hem lezzetlidir hem de vitamin ve mineral zenginliği ile öne çıkmaktadır. Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Uz. Dyt. Tuğba Kumaş, elmanın sağlığa faydaları hakkında bilgi verdi.

14:42 41 Bu Yiyecekler Sağlığınız Üzerinde Önemli Rol Oynuyor!

Daha sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemek ister misiniz? Tabii ki çok fazla egzersiz muhtemelen bunun bir parçası, ancak birçok sağlık sorununun merkezinde ne yediğimiz var. Bu birbirinden farklı harika gıdalar kalbinize yardımcı olabilir!

10:46 41 Her Sabah Limonlu Su İçerseniz Ne Olur! İşte Limonlu Suyun İnanılmaz Faydaları

Limonların tüm zamanların sağlığa en faydalı süper gıdalarından biri olarak sınıflandırılması gerçekten şaşırtıcı değil. Elbette, öğle yemeğinde bir tane yemeyebilirsiniz, ancak meyve suyunun kendisi, nefesinize taze, limonlu bir koku verirken yaygın hastalıkları uzak tutmak için yeterlidir.

07:00 21 Saç ekimi öncesi aklımıza takılanlar!

Saç ekimi için uygun aday mıyım diye düşünmeyin. Eğer aktif bir deri hastalığınız yoksa vaktinizin yalnızca 6-7 saatini ayırarak reklamlardaki gibi ahenkle dans eden gür ve sağlıklı saçlara sahip ola... Devamı için tıklayınız

Tüm Konular

Türkiye