Terör örgütünde çözülme sürüyor: Teslim oldular
21:57 Terör örgütünde çözülme sürüyor: Teslim oldular

İçişleri Bakanlığı, emniyet ve jandarmanın ikna çalışmaları neticesinde 2 teröristin Mardin'de güvenlik güçlerine teslim olduğunu bildirdi.


Mardin'de 2 örgüt mensubu güvenlik güçlerine teslim oldu
21:40 Mardin'de 2 örgüt mensubu güvenlik güçlerine teslim oldu

İçişleri Bakanlığı, emniyet ve jandarmanın ikna çalışmaları neticesinde 2 örgüt mensubunun Mardin'de güvenlik güçlerine teslim olduğunu bildirdi.Son dakika haberi: Mardin'de 2 terörist teslim oldu
21:40 Son dakika haberi: Mardin'de 2 terörist teslim oldu

Son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı, emniyet ve jandarmanın ikna çalışmaları neticesinde 2 teröristin Mardin'de güvenlik güçlerine teslim olduğunu bildirdi.


Mardin'de iki terörist güvenlik güçlerine teslim oldu
21:39 Mardin'de iki terörist güvenlik güçlerine teslim oldu

İçişleri Bakanlığı, emniyet ve jandarmanın ikna çalışmaları neticesinde Suriye'de faaliyet yürüten 2 teröristin Mardin'...İçişleri Bakanlığı: 2 örgüt mensubu güvenlik güçlerine teslim oldu!
20:22 İçişleri Bakanlığı: 2 örgüt mensubu güvenlik güçlerine teslim oldu!

İçişleri Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi: * İçişleri Bakanlığı koordinesinde Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığının ikna çalışmaları neticesinde, Suriyede faaliyet yürüten 2 örgüt mensubu bugün Mardinde güvenlik güçlerine teslim oldu. Böylelikle 1 Ocaktan bu yana ikna yoluyla teslim olan terörist sayısı 153e yükseldi. (İHA)


İçişleri Bakanlığı: İkna yoluyla 153 terörist teslim oldu
18:53 İçişleri Bakanlığı: İkna yoluyla 153 terörist teslim oldu

İçişleri Bakanlığı, emniyet ve jandarmanın ikna çalışmaları neticesinde 2 teröristin Mardin'de güvenlik güçlerine teslim olduğunu bildirdi.2 terörist teslim oldu
18:43 2 terörist teslim oldu

Emniyet ve Jandarmanın ikna çalışmaları neticesinde Suriye'de faaliyet yürüten 2 terör örgütü mensubu Mardin'de güvenlik güçlerine teslim oldu


İçişleri Bakanlığı: Mardin'de 2 terörist güvenlik güçlerine teslim oldu
18:39 İçişleri Bakanlığı: Mardin'de 2 terörist güvenlik güçlerine teslim oldu

İçişleri Bakanlığı, emniyet ve jandarmanın ikna çalışmaları neticesinde 2 örgüt mensubunun Mardin'de güvenlik güçlerine teslim olduğunu bildirdi.