Spor

Haberi

Bu konuyla ilgili son haber 5 Ağustos 2022 Cuma22:36 tarihinde yayınlandı.

22:36 27 Çakır'dan teşekkür mesajı

Hakemlik kariyerini noktalayan ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından hakem eğitmeni olarak görevlendirilen Cüneyt Çakır, bir teşekkür mesajı yayımladı

22:31 36 Hakemliği bırakan Cüneyt Çakır'dan teşekkür mesajı

Hakemlik kariyerini noktalayan ve TFF tarafından genç hakemleri eğitmesi amacıyla hakem eğitmeni olarak görevlendirilen Cüneyt Çakır, bir teşekkür mesajı yayınladı.

19:43 35 Cüneyt Çakır'dan veda mesajı

Hakemlik kariyerini noktalayan tecrübeli isim Cüneyt Çakır, veda mesajı yayınladı. Çakır, Türk Hakemliği sayesinde Cüneyt Çakır olduğunu ifade etti ve herkese teşekkür etti.

19:13 21 Hakemliği bırakan Cüneyt Çakır'dan teşekkür mesajı

Hakemlik kariyerini noktalayan ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından hakem eğitmeni olarak görevlendirilen Cüneyt Çakır, bir teşekkür mesajı yayımladı. Devamı için tıklayınız

19:07 29 Hakemliği bırakan Cüneyt Çakır: "Arkamda hoş bir seda bırakabildiysem ne mutlu bana"

Hakemlik kariyerini noktalayan ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından hakem eğitmeni olarak görevlendirilen Cüneyt Çakır, bir teşekkür mesajı yayımladı.

19:03 43 Cüneyt Çakır'dan teşekkür mesajı: 28 yılın her anı çok kıymetliydi

Hakemliği bırakan ve TFF'de hakem eğitmeni olarak görevlendirilen Cüneyt Çakır, önemli açıklamalarda bulundu.

18:50 13 Hakemlik kariyerini noktalayan Cüneyt Çakır'dan teşekkür mesajı

Hakemlik kariyerini noktalayan ve TFF tarafından genç hakemleri eğitmesi amacıyla hakem eğitmeni olarak görevlendirilen Cüneyt Çakır, bir teşekkür mesajı yayımladı.

18:50 10 Hakemliği bırakan Cüneyt Çakır: Bundan sonra da Türk hakemliğine hak ettiği katkıyı yapmak için çalışacağım

Hakemlik kariyerini noktalayan ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından hakem eğitmeni olarak görevlendirilen Cüneyt Çakır, bir teşekkür mesajı yayımladı.

07:06 30 Türk futbol tarihinin en kariyerli hakemi Cüneyt Çakır hakemliği bıraktı

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, yayıncı kuruluşta konuk olduğu programda FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır’ın hakemliği bıraktığını açıkladı. Cüneyt Çakır, TFF bünyesinde hakem eğitmeni olarak görev yapacak. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, aktif hakemliği bırakarak genç hakemler yetiştirmek adına eğitimci olan FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır’a Türk futboluna yaptığı hizmetler için teşekkür etti. […] Türk futbol tarihinin en kariyerli hakemi Cüneyt Çakır hakemliği bıraktı Medyascope