Eğitim

Haberi

Bu konuyla ilgili son haber 5 Ağustos 2022 Cuma17:40 tarihinde yayınlandı.

17:40 36 Milli Eğitim Bakanı Özer 'bunu ilk defa açıklıyorum' diyerek duyurdu! Müfredata yeni ders geliyor

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den öğrencileri ilgilendiren çok önemli bir açıklama geldi. Bakan Özer müfredata eklenecek yeni dersi açıkladı ve "Kültür tarihiyle ilgili bir ders çalışmamız var.Yeni bir müfredat oluşturma çalışmamızdır." ifadelerini kullandı.

17:31 10 Milli Eğitim Bakanı Özer: Kültür tarihiyle ilgili bir ders çalışmamız var

Bakan Mahmut Özer, kültür tarihiyle ilgili bir ders çalışmaları olduğunu belirterek, "Yeni bir müfredat oluşturma çalışmamızdır." dedi.

15:49 26 Milli Eğitim Bakanı açıkladı: Kültür Tarihi dersi geliyor

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, kültür tarihi ile ilgili bir dersi müfredata kazandırmak için hazırlık yapıldığını söyledi. İstanbul'daki programı sırasında açıklamalarda bulunan Bakan Özer, uygulamaya konulacak dersin öğretmenlerin de bilgi birikimini zenginleştireceğini söyledi.

15:47 41 Öğrenciler dikkat! Milli Eğitim Bakanı Özer duyurdu: Müfredata yeni bir ders ekleniyor

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, katıldığı bir açılışta "Bunu ilk defa açıklıyorum" diyerek "Kültür Tarihi ile ilgili bir ders çalışmamız var. Yeni bir müfredat oluşturma çalışmamız var." dedi.

14:32 21 Bakan Özer: Müfredatımıza kültür ve tarih dersimizi kazandırmış olacağız

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Bunu ilk defa açıklıyorum. Kültür Tarihi ile ilgili bir ders çalışmamız var. Yeni bir müfredat oluşturma çalışmamız var" dedi. Devamı için tıklayınız

14:13 28 'Bunu ilk defa açıklıyorum' diyerek duyurdu... Bakan Özer: Müfredatımıza Kültür Tarihi dersimizi kazandırmış olacağız

Kadıköy Atatürk Fen Lisesi'nde Erhan Afyoncu Kütüphanesi'nin açılışına katılan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Bunu ilk defa açıklıyorum. Kültür Tarihi ile ilgili bir ders çalışmamız var. Yeni bir müfredat oluşturma çalışmamız var" dedi.

14:05 35 Bakan Özer duyurdu: Müfredata yeni ders geliyor

İstanbul Atatürk Fen Lisesi'nde Erhan Afyoncu Kütüphanesi açılış törenine katılan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, konuşmasında "Eğitimleri tamamladıktan sonra müfredatımıza inşallah Kültür Tarihi dersimizi kazandırmış olacağız" dedi.

12:47 20 Milli Eğitim Bakanı Özer'den yeni müfredat açıklaması

"Kültür Tarihi ile ilgili bir ders çalışmamız var"

12:35 22 Bakan Özer: Müfredatımıza Kültür Tarihi dersimizi kazandırmış olacağız

Kadıköy Atatürk Fen Lisesi'nde Erhan Afyoncu Kütüphanesi'nin açılışına katılan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 'Bunu ilk defa açıklıyorum. Kültür Tarihi ile ilgili bir ders çalışmamız var. Yeni bir müfredat oluşturma çalışmamız var' dedi.

12:35 22 Bakan Özer: Müfredatımıza Kültür Tarihi dersimizi kazandırmış olacağız

Kadıköy Atatürk Fen Lisesi'nde Erhan Afyoncu Kütüphanesi'nin açılışına katılan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kültür Tarihi dersinin müfredata ekleneceğini duyurdu.