Yaşam

Haberi

Bu konuyla ilgili son haber 5 Ağustos 2022 Cuma17:07 tarihinde yayınlandı.
Haber Konuları: Bursa Hastane Doktor

17:07 16 Gözüne kaçan cismi tornacıda çıkardılar

Bursa'nın İznik ilçesinde gözüne cisim kaçan bir şahıs, hastanede bulamadığı çözümü tornacıda buldu. Üç gün hastane hastane gezen şahsın gözündeki cismi sanayideki bir tornacı çıkardı.

15:56 21 Bursa'da fıkra gibi olay! Hastanede bulamadığı şifayı bakın nerede buldu

Bursa'da gözüne bir cisim kaçan genç, hastanede bulamadığı şifayı tornacıda buldu. Üç gün hastane hastane gezen gencin gözündeki cismi sanayideki bir torna ustası çıkardı. Devamı için tıklayınız

15:10 41 Hastane hastane gezen vatandaşın derdine tornacı çözüm buldu: Sağlığıma kavuştum

Bursa İznik'te gözüne cisim giren Hüseyin Şener, gözündeki cismi çıkartabilmek için hastane hastane gezdi. Doktorlar Şener'in derdine çare olamayınca Şener durumu arkadaşına anlattı. Arkadaşı Şener’i Bursa’nın Yenişehir ilçesinde bulunan sanayi sitesindeki tornacıya götürdü. Kısa süre içinde tornacı ilk önce genç adamın gözüne sıvı damlatarak, büyüteç ile gözün içine giren ufak dikeni çıkardı. Şaşkınlığını gizleyemeyen Hüseyin Şener "Sağlığıma kavuştum. Tornacı arkadaşa teşekkür ederim" dedi.

14:36 36 Gözüne cisim kaçtı 3 gün hastane hastane dolaştı cismi bakın kim çıkardı?

BURSA'nın İznik ilçesinde gözüne cisim kaçan bir genç, hastanede bulamadığı şifayı tornacıda buldu. Üç gün hastane hastane gezen gencin gözündeki cismi sanayideki bir tornacı çıkardı.

14:30 22 Bursa’da inanılması güç olay: Şifayı doktorda değil tornacıda buldu

Bursa’nın İznik ilçesinde gözüne cisim kaçan bir genç, hastanede bulamadığı çareyi tornacıda buldu. Üç gün hastane hastane dolaşan gencin gözündeki cismi sanayideki bir tornacı çıkardı.

14:17 29 Fıkra gibi olay! 3 gün hastane hastane gezdi, şifayı tornacıda buldu

Bursa'nın İznik ilçesinde gözüne cisim kaçan bir genç, hastanede bulamadığı şifayı tornacıda buldu. Üç gün hastane hastane gezen gencin gözündeki cismi sanayideki bir tornacı çıkardı.

Tüm Konular

Bursa
Hastane
Doktor