Mehmet Siyam Kesimoğlu iki yıl sonra yeniden CHP’de
Sözcü 10:19 Mehmet Siyam Kesimoğlu iki yıl sonra yeniden CHP’de

2019’da yapılan yerel seçimlerde aday gösterilmeyen ve partisinden istifa ederek seçimleri bağımsız olarak kazanan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu CHP'ye geri dönüyor.


Aday yapılmayınca gitmişti! Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu CHP'ye dönüyor
internethaber.com 09:51 Aday yapılmayınca gitmişti! Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu CHP'ye dönüyor

KIRKLARELİ Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yerel seçimlerden önce istifa ettiği partisi CHP'ye geri dönüyor. Kesimoğlu, CHP'den aday gösterilmeyince bağımsız aday olarak seçime girmiş ve seçimi kazanmıştı.AK Parti'nin İstanbul İl Başkanı adayı Osman Nuri Kabaktepe kimdir 94 ruhu geri mi gelecek?
internethaber.com 08:49 AK Parti'nin İstanbul İl Başkanı adayı Osman Nuri Kabaktepe kimdir 94 ruhu geri mi gelecek?

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul İl Başkanı adayı Osman Nuri Kabaktepe oldu. olduğunu açıkladı. Peki Kabaktepe kim ve AK Parti'nin İstanbul il örgütündeki dönüşüm ne anlama geliyor?


Osman Nuri Kabaktepe kimdir? AK Parti İstanbul İl Başkanı Adayı Kabaktepe hangi görevlerde yer aldı?
CNNTürk 07:32 Osman Nuri Kabaktepe kimdir? AK Parti İstanbul İl Başkanı Adayı Kabaktepe hangi görevlerde yer aldı?

Bayram Senocak’ın AK Parti İstanbul İl Başkanı Adayı olmayacağını açıklamasının ardından yerine gelecek isme ilişkin ilk açıklama geldi. AK Parti İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, AK Parti İstanbul İl Başkanı Adayı olarak Osman Nuri Kabaktepe’nin isminin belirlendiğini belirtti. Peki, Osman Nuri Bakaktepe kimdir, hangi görevlerde yer aldı?Osman Nuri Kabaktepe: AKP'nin İstanbul İl Başkanı adayı kimdir, il örgütündeki değişim ne anlama geliyor?
Cumhuriyet 06:08 Osman Nuri Kabaktepe: AKP'nin İstanbul İl Başkanı adayı kimdir, il örgütündeki değişim ne anlama geliyor?

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Çarşamba günü yapılacak İstanbul İl Kongresi'nde İl Başkanı adayının Saadet Partisi kökenli Osman Nuri Kabaktepe olduğu açıklandı. Peki Kabaktepe kim ve İstanbul il örgütündeki değişim ne anlama geliyor?


Kabaktepe dönemi resmen başlıyor
Türkiye Gazetesi 05:55 Kabaktepe dönemi resmen başlıyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Osman Nuri Kabaktepe'nin, İstanbul İl Başkanı adayı olarak belirlendiğini açıkladı.Osman Nuri Kabaktepe: AKP'nin İstanbul İl Başkanı adayı kimdir, il örgütündeki değişim ne anlama geliyor?
BBC Türkçe 03:08 Osman Nuri Kabaktepe: AKP'nin İstanbul İl Başkanı adayı kimdir, il örgütündeki değişim ne anlama geliyor?

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Çarşamba günü yapılacak İstanbul İl Kongresi'nde İl Başkanı adayının Saadet Partisi kökenli Osman Nuri Kabaktepe olduğu açıklandı. Peki Kabaktepe kim ve İstanbul il örgütündeki değişim ne anlama geliyor? Mahmut Hamsici'nin haberi.CHP'ye geri dönüyor
Habertürk 22:44 CHP'ye geri dönüyor

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yerel seçimlerden önce istifa ettiği CHP'ye geri dönüyor. Siyamoğlu'na rozeti yarın CHP haftalık grup toplantısında Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun takacağı öğrenildi.


Mehmet Siyam Kesimoğlu kimdir?
Habertürk 22:41 Mehmet Siyam Kesimoğlu kimdir?

Kırklareli Belediye Başkan'ı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yerel seçimlerden önce istifa ettiği CHP'ye geri dönüyor.. Siyamoğlu'na rozeti grup toplantısında Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun takacağı öğrenildi. Mehmet Siyam Kesimoğlu kimdir? Mehmet Siyam Kesimoğlu kaç yaşında? İşte Mehmet Siyam Kesimoğlu biyografisi...Kırklareli Belediye Başkanı CHP'ye geçiyor
halktv.com.tr 22:26 Kırklareli Belediye Başkanı CHP'ye geçiyor

2019 yerel yerel seçimlerde aday gösterilmeyince partisinden istifa ederek bağımsız olarak seçimlere giren ve Kırklareli Belediye Başkanlığını kazanan Mehmet Siyam Kesimoğlu CHP’ye geri dönüyor.


Kırklareli Belediye Başkanı CHP'ye geçiyor
Cumhuriyet 19:43 Kırklareli Belediye Başkanı CHP'ye geçiyor

Yerel seçimlerde aday gösterilmeyince partisinden istifa ederek bağımsız seçimlere giren ve Kırklareli Belediye Başkanlığını kazanan Mehmet Siyam Kesimoğlu CHP’ye geri dönüyor.