Haber Bu konuyla ilgili son haber tarihinde yayınlandı. #A Milli Futbol Takımı #A Milli Takım #Almanya #Beşiktaş #İstanbul #Milli Takım #Türkiye #Şenol Güneş

A Milli Takım’ın yeni hocası Stefan Kuntz mu oluyor?
halktv.com.tr 18:32 A Milli Takım’ın yeni hocası Stefan Kuntz mu oluyor?

Stefan Kuntz A Milli takım ile görüşmelerde bulunmak için İstanbul'a geldi. Almanya U21 teknik direktörlük koltuğunda oturan Stefan Kuntz futbolculuk döneminde bir dönem Beşiktaş'ta da forma giydi.


A Milli Takım'da Stefan Kuntz dönemi başlıyor
Türkiye Gazetesi 15:46 A Milli Takım'da Stefan Kuntz dönemi başlıyor

A Milli Takım’ın yeni teknik direktörü Stefan Kuntz olacağı konuşuluyor. Çalıştırdığı Almanya U21 Takımı ile EURO 2021'de şampiyonluk yaşayan, bir dönem Beşiktaş forması da giyen Alman teknik adam, İstanbul’a geldi.Stefan Kuntz kimdir?
Dünya 15:32 Stefan Kuntz kimdir?

Stefan Kuntz'un adı A Milli Futbol Takımı için geçiyor. Şenol Güneş ile yolların ayrılmasının ardından öne çıkan isimlerin başında gelen Alman teknik direktör Stefan Kuntz'un kariyeri futbolseverler tarafından merak ediliyor.


Stefan Kuntz, Türk Milli Takımı için İstanbul'da
Sputnik 15:12 Stefan Kuntz, Türk Milli Takımı için İstanbul'da

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın yeni teknik direktörü Stefan Kuntz oluyor. Almanya U21 Takımı’nı çalıştıran, bir dönem Beşiktaş forması da giyen Alman teknik adam, İstanbul’a geldi. Kuntz’un önümüzdeki günlerde resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.Stefan Kuntz, Türk Milli Takımı için İstanbul'da
Sputnik 15:12 Stefan Kuntz, Türk Milli Takımı için İstanbul'da

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın yeni teknik direktörü Stefan Kuntz oluyor. Almanya U21 Takımı’nı çalıştıran, bir dönem Beşiktaş forması da giyen Alman teknik adam, İstanbul’a geldi. Kuntz’un önümüzdeki günlerde resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.