Haber Bu konuyla ilgili son haber tarihinde yayınlandı. #İstanbul #İstanbul Valiliği

Kadıköy'de cami yakma girişimi: Şüpheli aranıyor
Sputnik 02:33 Kadıköy'de cami yakma girişimi: Şüpheli aranıyor

Kadıköy'de bir cami, kimliği belirsiz bir kişi tarafından yakılmak istendi. Yangın, vatandaşlar tarafından büyümeden söndürüldü. Polis, camiyi yakmaya çalışan kadının kimliğinin belirlenmesi ve yakalanması için çalışma başlattı.


Camiye çirkin saldırı: Her yerde o kadın aranıyor
star.com.tr 00:31 Camiye çirkin saldırı: Her yerde o kadın aranıyor

Kadıköy'de bir cami, kimliği belirsiz bir kişi tarafından yakılmak istendi. Camiyi yakmak isteyen şüpheli kadının güvenlik kamerasına yakalanan görüntülerinde, elinde poşetle caminin kadınlar için ayrılan bölümüne girdikten bir süre sonra dumanların yükseldiği görüldü. Konuya ilişkin İstanbul Valiliğinden açıklama yapıldı.Camiyi ateşe verdi, cemaatin dikkatinden kaçmadı
Habertürk 00:01 Camiyi ateşe verdi, cemaatin dikkatinden kaçmadı

Kadıköy'de bir cami, kimliği belirsiz bir kişi tarafından yakılmak istendi


Camiyi yakmaya çalışırken kameralara yakalandı
halktv.com.tr 22:46 Camiyi yakmaya çalışırken kameralara yakalandı

Kadıköy'de akşam saatlerinde camiye gelen kimliği belirsiz bir kişi, elindeki poşetten çıkardığı bez parçalarını tutuşturarak camiyi yakmaya çalıştı. Dumanı fark eden cemaat, alevler daha fazla büyümeden müdahale etti. O anlar güvenlik kamerasına yansırken, polis olayla ilgili çalışma başlattı.Kadıköy’de camiyi yakmaya çalışan şüpheli kamerada
Sözcü 22:16 Kadıköy’de camiyi yakmaya çalışan şüpheli kamerada

İstanbul Kadıköy'de akşam saatlerinde camiye gelen kimliği belirsiz bir kişi, elindeki poşetten çıkardığı bez parçalarını tutuşturarak camiyi yakmaya çalıştı. Dumanı fark eden cemaat, alevler daha fazla büyümeden müdahale etti. O anlar güvenlik kamerasına yansırken, polis olayla ilgili çalışma başlattı.


Kadıköy'de bir camiyi yakma girişiminde bulunan şüpheli aranıyor
Anadolu Ajansı 21:58 Kadıköy'de bir camiyi yakma girişiminde bulunan şüpheli aranıyor

Kadıköy'de bir cami, kimliği belirsiz bir kişi tarafından yakılmak istendi. Polis, camiyi yakmaya çalışan kişinin kimliğinin belirlenmesi ve yakalanması için çalışma başlattı.Kadıköy'de provokasyon! Cemaat içerideyken camiyi yakmaya çalıştı!
internethaber.com 21:57 Kadıköy'de provokasyon! Cemaat içerideyken camiyi yakmaya çalıştı!

KADIKÖY'de bugün akşam saatlerinde camiye gelen kimliği belirsiz bir kişi, elindeki poşetten çıkardığı bez parçalarını tutuşturarak camiyi yakmaya çalıştı. Dumanı fark eden cemaat, alevler daha fazla büyümeden müdahale etti. Polis şüpheli şahsın yakalanması için çalışma başlattı.


Kadıköy’de camiyi yakmaya çalışan şüpheli kamerada
Hurriyet 21:33 Kadıköy’de camiyi yakmaya çalışan şüpheli kamerada

Kadıköy'de akşam saatlerinde camiye gelen kimliği belirsiz bir kişi, elindeki poşetten çıkardığı bez parçalarını tutuşturarak camiyi yakmaya çalıştı. Dumanı fark eden cemaat, alevler daha fazla büyümeden müdahale etti. O anlar güvenlik kamerasına yansırken, polis olayla ilgili çalışma başlattı.