Politika

Haberi

Bu konuyla ilgili son haber 23 Haziran 2022 Perşembe10:09 tarihinde yayınlandı.

10:09 36 Emekli maaşlarına yüzde 40 zam sinyali Numan Kurtulmuş'tan asgari ücret ve EYT açıklaması

AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, Habertürk TV'de yaptığı açıklamada, “Temmuz ayında işçi emeklilerimizin de dâhil olmak üzere, öyle zannediyorum ki yüzde 40'lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek. Aynı şekilde asgari ücrete de bir dokunuş gerçekleştirilecek.” dedi.

07:00 13 Memur ve işçi emeklisine yüzde 40 zam sinyali

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, katıldığı Habertürk canlı yayınında memur ve işçi emelileri için temmuz ayı içinde yüzde 40’a varan zam yapılacağını belirtti: “Önümüzdeki güncel konularımızdan biri de temmuz ayında işçi emeklileri de dahil olmak üzere, emeklilerimizin, alım gücünü daha yukarıya çıkarmak için fiyat ayarlaması, olumlu bir dokunuşun yapılması. Öyle görünüyor ki yüzde 40’lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek” dedi.

05:42 12 AK Parti'den emekli zammı ve asgari ücret açıklaması! Numan Kurtulmuş oran verdi

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş katıldığı yayında yaptığı açıklamada emekli zammı ve asgari ücret ile ilgili önemli bilgiler paylaştı. Kurtulmuş Temmuz ayında işçi emeklilerimizin de dahil olmak üzere öyle zannediyorum ki yüzde 40'lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek. Biraz eksik, biraz fazla olabilir dedi. Kurtulmuş asgari ücret düzenlemesine ilişkin de konuştu.

05:11 28 AK Parti'den temmuz zamlarıyla ilgili açıklama

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "Temmuz ayında işçi emeklilerimiz de dahil olmak üzere yüzde 40'lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek. Biraz eksik, biraz fazla olabilir" dedi.

01:44 26 Numan Kurtulmuş'tan emekli maaşlarına zam açıklaması

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Temmuz ayında emekli maaşlarında yüzde 40'lara varan bir artış olabileceğini açıkladı. Kurtulmuş, "İşçi ve memur emeklileri de dahil olmak üzere emeklilerimizin, çalışanlarımızın alım gücünü daha yukarıya çıkarmak için yüzde 40'lara varan bir dokunuş olacak" dedi.

01:10 10 AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: Yüzde 40'lara varan dokunuş olacak

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Memur emeklileri dahil olmak üzere enflasyon farkını üstüne koyarak yüzde 40 civarında bir artışın, biraz eksik, biraz fazla olabilir. Bunlar çalışılıyor." dedi.

00:15 12 AK Parti'den emekli zammı ve asgari ücret açıklaması! Numan Kurtulmuş oran verdi

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş katıldığı yayında yaptığı açıklamada emekli zammı ve asgari ücret ile ilgili önemli bilgiler paylaştı. Kurtulmuş Temmuz ayında işçi emeklilerimizin de dahil olmak üzere öyle zannediyorum ki yüzde 40'lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek. Biraz eksik, biraz fazla olabilir dedi. Kurtulmuş asgari ücret düzenlemesine ilişkin de konuştu.

23:59 27 AK Partili Kurtulmuş'tan Habertürk'e açıklamalar

AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, Habertürk TV'de Serap Belet, Kürşad Oğuz ve Kemal Öztürk’ün gündeme dair sorularını yanıtladı. Kurtulmuş milyonlarca emeklinin merak ettiği Temmuz zamlarıyla ilgili olarak şu değerlendirmede bulundu: "Temmuz ayında işçi emeklilerimizin de dahil olmak üzere. Öyle zannediyorum ki yüzde 40'lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek. Biraz eksik, biraz fazla olabilir". Mevcut ekonomik durumla ilgili düşüncelerini paylaşan Kurtulmuş, "Bu yaz aylarıyla birlikte bir rahatlamayı, ondan sonraki dönemde baz etkisiyle daha kalıcı bir rahatlamayı hissedeceğiz" ifadelerini kullandı.

22:54 35 Asgari ücrete yapılacak zam oranı belli oldu

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, asgari ücretle ilgili yaptığı açıklamada, "Temmuz ayında işçi emeklilerimizin de dahil olmak üzere. Öyle zannediyorum ki yüzde 40'lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek. Aynı şekilde asgari ücrete de bir dokunuş gerçekleştirilecek" dedi.

22:36 38 Kurtulmuş: Asgari ücrete yüzde 40'lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, temmuz ayında asgari ücret ve emekli maaşlarında 40'lara varan bir artış yapılacağını söyledi.

22:09 24 Asgari ücrete yüzde 40 zam sinyali

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Temmuz ayında işçi emeklilerimizin de dâhil olmak üzere, öyle zannediyorum ki yüzde 40'lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek. Aynı şekilde asgari ücrete de bir dokunuş gerçekleştirilecek" açıklamasını yaptı.

22:09 24 Kurtulmuş: Asgari ücret için farklı seçenekler masada

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Temmuz ayında işçi emeklilerimiz de dahil olmak üzere, öyle zannediyorum ki yüzde 40'lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek. Asgari ücret ile ilgili farklı seçenekler var, birisine karar verilir" dedi.

22:07 16 AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş: Asgari ücrete yüzde 40'lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek

AKP Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, "Temmuz ayında işçi emeklilerimizin de dahil olmak üzere. Öyle zannediyorum ki yüzde 40'lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek. Aynı şekilde asgari ücrete de bir dokunuş gerçekleştirilecek" dedi.

22:03 29 Numan Kurtulmuş'tan emekli maaşlarına zam açıklaması

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Temmuz ayında emekli maaşlarına yapılacak zamla ilgili "Yüzde 40 seviyelerinde olacağını düşünüyorum" dedi.

22:02 18 AKP asgari ücrete yapılacak zam oranını açıkladı

AKP asgari ücrete yapılacak zam oranını açıkladı - AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, asgari ücretle ilgili yaptığı açıklamada, "Temmuz ayında işçi emeklilerimizin de dahil olmak üzere. Öyle zannediyorum ki yüzde 40'lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek. Aynı şekilde asgari ücrete de bir dokunuş gerçekleştirilecek" dedi.

22:00 34 Kurtulmuş: Emekli maaşlarına %40 dokunuş gerçekleştirilecek

AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, Habertürk TV'de yaptığı açıklamada, “Temmuz ayında işçi emeklilerimizin de dâhil olmak üzere, öyle zannediyorum ki maaşlara yüzde 40'lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek.” dedi.

21:54 40 AKP'den asgari ücret açıklaması: Yüzde 40'lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek

AKP Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, "Temmuz ayında işçi emeklilerimize yüzde 40'lara yakın bir dokunuş gerçekleştirilecek. Aynı şekilde asgari ücrete de bir dokunuş gerçekleştirilecek" dedi.

11:18 33 Mustafa Balbay: Halkın bu iktidardan bıkması tek başına yetmez

Halkın bu iktidardan bıkması tek başına yetmez. Kimi beklediğini, emaneti kime vereceğini de söylemeye başlamalı. Böylesi ortamlarda kamuoyu araştırmaları dalgalı çıkar. Son araştırmalardan birinde uzun süredir olmayan bir kalem vardı: Sandığa gitmeyeceğim diyenler! Oran da yüzde 12 idi. Sandığa gitmeyeceğim demek muhalefetten de umudum yok demektir. Kararsızlarla birleşince birinci parti oluyorlardı. Sonuç olarak bizce GES […]

09:00 28 Asgari ücrete ek zam gelecek mi, ne kadar olacak? Asgari ücret temmuz ara zammı 2022!

Milyonlarca asgari ücretlinin gündeminde asgari ücrete yapılması beklenen ara zam yer alıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘Temmuz’da enflasyon farkıyla, ocak ayındaki ücretlerde yeni düzenlemelerle milletimizi daha da rahatlatacağız’ açıklamasını yapmıştı. Asgari ücret son dakika açıklaması AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş tarafından yapıldı. Peki, Temmuz’da asgari ücret zammı olacak mı, ne kadar? İşte asgari ücret ara zammı 2022 detayları…