Haber Bu konuyla ilgili son haber tarihinde yayınlandı. #İstanbul

Sokak kedisini tekmeleyerek öldürdü, kedinin can çekişini film izler gibi izledi
Sözcü 18:49 Sokak kedisini tekmeleyerek öldürdü, kedinin can çekişini film izler gibi izledi

İstanbul Bayrampaşa Kuru Gıda Hali'nde çalışan bir kişi, duvarın dibine sıkıştırdığı sokak kedisini tekmeleyerek öldürdü. Cani adam kedinin can çekişini de izlerken, kan donduran olay güvenlik kamerasına böyle yansıdı.


Sokak kedisini tekmeleyerek öldürdü: Kedinin can çekişini film izler gibi izledi
Sputnik 18:31 Sokak kedisini tekmeleyerek öldürdü: Kedinin can çekişini film izler gibi izledi

İstanbul Bayrampaşa Kuru Gıda Hali'nde çalışan bir kişi, duvarın dibine sıkıştırdığı sokak kedisini tekmeleyerek öldürdü. Şahıs, kedinin can çekişini de izlerken, olay güvenlik kameralarına yansıdı.Sokak kedisini tekmeleyerek öldürdü: Kedinin can çekişini film izler gibi izledi
Sputnik 18:31 Sokak kedisini tekmeleyerek öldürdü: Kedinin can çekişini film izler gibi izledi

İstanbul Bayrampaşa Kuru Gıda Hali'nde çalışan bir kişi, duvarın dibine sıkıştırdığı sokak kedisini tekmeleyerek öldürdü. Şahıs, kedinin can çekişini de izlerken, olay güvenlik kameralarına yansıdı.


Sokak kedisini tekmeleyerek öldürdü: Kedinin can çekişini film izler gibi izledi
Sputnik 18:31 Sokak kedisini tekmeleyerek öldürdü: Kedinin can çekişini film izler gibi izledi

İstanbul Bayrampaşa Kuru Gıda Hali'nde çalışan bir kişi, duvarın dibine sıkıştırdığı sokak kedisini tekmeleyerek öldürdü. Şahıs, kedinin can çekişini de izlerken, olay güvenlik kameralarına yansıdı.Tekmeleyip başında ölmesini bekledi! Bayrampaşa'da kediye yapılan vahşet
internethaber.com 18:11 Tekmeleyip başında ölmesini bekledi! Bayrampaşa'da kediye yapılan vahşet

BAYRAMPAŞA'da Kuru Gıda Hali'nde esnaflık yapan şahıs, yavru kediyi defalarca tekmeledi. Can çekişen yavru kedinin başında ölmesini bekleyen cani, süpürge ile sürüklediği yavru kediyi çöp konteynırının yanına bıraktı. İsyan ettiren görüntü saniye saniye kameraya yansıdı.


Yavru kediyi tekmeleyerek öldürdü
ntv.com.tr 16:49 Yavru kediyi tekmeleyerek öldürdü

İstanbul Bayrampaşa, Kuru Gıda Hali’nde esnaflık yapan R.A., yavru kediyi defalarca tekmeledi. Can çekişen yavru kedinin başında ölmesini bekleyen kişi, süpürge ile sürüklediği yavru kediyi çöp konteynerinin yanına bıraktı. Polis ekipleri, görüntüler üzerine tespit ettikleri şüpheli R.A.’yı gözaltına aldı.Bayrampaşa'da vahşet! Yavru kediyi tekmeleyerek öldürdü
Hurriyet 16:19 Bayrampaşa'da vahşet! Yavru kediyi tekmeleyerek öldürdü

Bayrampaşa, Kuru Gıda Hali'nde esnaflık yapan bir kişi, yavru kediyi defalarca tekmeledi. Can çekişen yavru kedinin başında ölmesini bekleyen kişi, süpürge ile sürüklediği yavru kediyi çöp konteynırının yanına bıraktı. Kişinin yavru kediyi tekmeleyerek öldürdüğü o anlar, güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.


Bayrampaşa'da yavru kediyi tekmeleyerek öldüren cani kamerada
halktv.com.tr 16:18 Bayrampaşa'da yavru kediyi tekmeleyerek öldüren cani kamerada

Bayrampaşa'da Kuru Gıda Hali'nde R.A. isimli bir kişi yavru kediyi tekmeleyerek öldürdü. Can çekişen kedinin ölmesini bekleyen R.A.'nın kediyi öldürdüğü ve çöp konteynırına sürüklediği anlar kameralara yansıdı.