İpek Kıraç evlendi mi eşi var mı İpek Kıraç'ın evlatlık hikayesi
09:30 İpek Kıraç evlendi mi eşi var mı İpek Kıraç'ın evlatlık hikayesi

Vehbi Koç'un kızı olan Suna Kıraç dün tedavi gördüğü hastanede 79 yaşında hayatını kaybetti. İş dünyasını ve ailesini yasa boğan bu haber sonrası Suna Kıraç'ın hayatı, eşi ve evlatlık kızı İpek Kıraç merak konusu oldu. Suna -İnan Kıraç çiftinin çocukları olmadı ve İpek Kıraç'ı evlatlık aldılar. Peki İpek Kıraç kaç yaşında, evli mi, eşi kim?


İnan Kıraç kimdir kaç yaşında Suna Kıraç'ın eşi aslen nereli?
08:55 İnan Kıraç kimdir kaç yaşında Suna Kıraç'ın eşi aslen nereli?

Suna Kıraç'ın 79 yaşında vefatının ardından özel hayatı merak konusu oldu. Vehbi Koç'un kızı Suna Kıraç ile 1967 yılında evlenen İnan Kıraç iş adamı ve sanayicidir. Uzun süre Koç Holding'de üst düzey yöneticiliklerde bulunan İnan Kıraç 83 yaşındadır ve İpek Kıraç adında 4 aylıkken evlatlık aldığı bir kızı vardır.İpek Kıraç kimdir kaç yaşında evli mi eşi kimdir?
08:35 İpek Kıraç kimdir kaç yaşında evli mi eşi kimdir?

Vehbi Koç'un kızı olan Suna Kıraç dün tedavi gördüğü hastanede 79 yaşında hayatını kaybetti. İş dünyasını ve ailesini yasa boğan bu haber sonrası Suna Kıraç'ın hayatı, eşi ve evlatlık kızı İpek Kıraç merak konusu oldu. Suna -İnan Kıraç çiftinin çocukları olmadı ve İpek Kıraç'ı evlatlık aldılar. Peki İpek Kıraç kaç yaşında, evli mi, eşi kim?


Suna Kıraç'ın çocukları var mı evlatlık kızı İpek kimdir?
08:15 Suna Kıraç'ın çocukları var mı evlatlık kızı İpek kimdir?

Vehbi Koç'un kızı olan Suna Kıraç dün tedavi gördüğü hastanede 79 yaşında hayatını kaybetti. İş dünyasını ve ailesini yasa boğan bu haber sonrası Suna Kıraç'ın hayatı, eşi ve evlatlık kızı İpek Kıraç merak konusu oldu. Suna -İnan Kıraç çiftinin çocukları olmadı ve İpek Kıraç'ı evlatlık aldılar. Peki İpek Kıraç kaç yaşında, evli mi, eşi kim?Suna Kıraç cenazesi ne zaman nereye gömülecek?
08:00 Suna Kıraç cenazesi ne zaman nereye gömülecek?

Vehbi Koç'un kızı olan Suna Kıraç dün tedavi gördüğü hastanede 79 yaşında hayatını kaybetti. İş dünyasını ve ailesini yasa boğan bu haber sonrası Suna Kıraç'ın hayatı, eşi ve evlatlık kızı İpek Kıraç merak konusu oldu. Suna Kıraç'ın cenazesi bugün saat 12.00'de Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki Aile Kabristanı’na defnedilecek.


Turgay Başyayla eşi kimdir Burcu Başyayla kimdir yaşı kaç?
06:50 Turgay Başyayla eşi kimdir Burcu Başyayla kimdir yaşı kaç?

Ekranların sevilen ve sempatik sunucusu Turgay Başyayla ekranlara ara verdi ve yeniden müzik hayatına döndü. Özel hayatı ile de merak edilen Turgay Başyayla aslen Zonguldaklı ve 43 yaşında. 2008 yılında Burcu Başyayla ile evli olan Turgay Başyayla'nın 3 tane çocuğu var.Turgay Başyayla aslen nereli kaç yaşında? Turgay Başyayla kimdir?
06:35 Turgay Başyayla aslen nereli kaç yaşında? Turgay Başyayla kimdir?

Ekranların sevilen ve sempatik sunucusu Turgay Başyayla ekranlara ara verdi ve yeniden müzik hayatına döndü. Özel hayatı ile de merak edilen Turgay Başyayla aslen Zonguldaklı ve 43 yaşında. 2008 yılında Burcu Başyayla ile evli olan Turgay Başyayla'nın 3 tane çocuğu var.


Ebru Akel kiminle evli eşi Özer Sancak ve oğlu kimdir?
06:20 Ebru Akel kiminle evli eşi Özer Sancak ve oğlu kimdir?

Deneyimli ve başarılı sunucu Ebru Akel'in hayatı merak konusu oldu. Uzun süredir Global TV'de Kendine İyi bak programını sunan başarılı sunucu Ebru Akel 44 yaşında ve aslen İzmir Alsancak doğumlu. 2012 yılında iş adamı Özer Sancak ile evli olan Ebru Akel'in Eren Sancak adında bir kızı vardır.Ebru Akel kimdir kaç yaşında evli mi eşi kimdir?
06:05 Ebru Akel kimdir kaç yaşında evli mi eşi kimdir?

Deneyimli ve başarılı sunucu Ebru Akel'in hayatı merak konusu oldu. Uzun süredir Global TV'de Kendine İyi bak programını sunan başarılı sunucu Ebru Akel 44 yaşında ve aslen İzmir Alsancak doğumlu. 2012 yılında iş adamı Özer Sancak ile evli olan Ebru Akel'in Eren Sancak adında bir kızı vardır.


Suna Kıraç hayatını kaybetti
02:59 Suna Kıraç hayatını kaybetti

Koç Holding'in Kurucusu Vehbi Koç'un kızı ve iş insanı Suna Kıraç, 79 yaşında vefat etti.Aybüke hayatını kaybetti
22:12 Aybüke hayatını kaybetti

Son dakika... 4 Eylülde alkollü sürücünün kırmızı ışıkta bekleyen araca arkadan çarpması sonucu ağır yaralanarak Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde yoğun bakıma alınan 2 yaşındaki Aybüke Kurt, 12 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.