Dünya

Haberi

Bu konuyla ilgili son haber 5 Ağustos 2022 Cuma21:34 tarihinde yayınlandı.

21:34 43 Rusya'dan Bayraktar TB2 açıklaması

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya'nın Soçi kentinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasında gerçekleşen görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, Liderlerin görüşmede Bayraktar TB2 insansız hava aracı (İHA) konusuna değinmediğini açıkladı.

14:18 20 Erdoğan-Putin görüşmesi öncesi Kremlin'den açıklama: Türkiye'nin Suriye konusunda meşru endişeleri var

Dmitri Peskov, Erdoğan ile Putin'in görüşmesinin ardından basın toplantısı planlanmadığını söyledi

13:25 16 Erdoğan-Putin görüşmesi öncesi Kremlin'den açıklama

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Türkiye'nin Suriye konusunda güvenlikle ilgili "meşru" endişelerinin olduğunu ve bunları dikkate aldıklarını söyledi.

13:24 43 Peskov: Erdoğan-Putin görüşmesinde Suriye de ele alınacak

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov yaptığı açıklamada, "Erdoğan ile Putin Suriye'yi de görüşecek. Türkiye'nin haklı güvenlik endişeleri var" ifadelerini kullandı.

13:24 36 Kremlin'den Türkiye'nin Suriye operasyonu için açıklama! Rusya izin vermiyor iddiası vardı

Türkiye'nin Suriye'ye düzenlemek istediği operasyon için Rusya'nın itiraz ettiği konuşuluyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin'in görüşmesi öncesi Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Türkiye'nin Suriye konusunda güvenlikle ilgili "meşru" endişelerinin olduğunu ve bunları dikkate aldıklarını söyledi.

13:20 35 Erdoğan-Putin görüşmesi öncesi Kremlin'den Suriye için siyasi bütünlük mesajı

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Soçi'de gerçekleşecek Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Rusya Devletler Başkanı Vladimir Putin görüşmesi öncesi açıklamalarda bulundu.

13:18 10 Kremlin: Türkiye'nin Suriye konusunda güvenlikle ilgili 'meşru' endişeleri var

Kremlin Sözcüsü Peskov, Türkiye'nin Suriye konusunda güvenlikle ilgili "meşru" endişelerinin olduğunu ve bunları dikkate aldıklarını söyledi.

13:05 43 Peskov: Erdoğan-Putin görüşmesinde Suriye de ele alınacak

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov yaptığı açıklamada, "Erdoğan ile Putin Suriye'yi de görüşecek. Türkiye'nin haklı güvenlik endişeleri var" ifadelerini kullandı.

12:57 33 Rusya: Türkiye’nin Suriye’de haklı güvenlik endişeleri var

Rusya, Türkiye'nin Suriye konusunda haklı güvenlik endişeleri olduğunu ve bunları dikkate alacaklarını açıkladı.

12:32 24 Rusya'dan Erdoğan-Putin görüşmesiyle ilgili açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rusya ziyaretinde Suriye'nin de gündeme geleceğini belirten Kremlin Sözcüsü Peskov, "Türkiye'nin güvenlik endişeleri var." dedi.

12:31 29 Kremlin: Türkiye'nin güvenlik endişeleri var

Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov yaptığı açıklamada, "Erdoğan ile Putin Suriye'yi de görüşecek. Türkiye'nin güvenlik endişeleri var" ifadelerini kullandı.

12:27 22 Kremlin: Erdoğan-Putin görüşmesinde Suriye konusu da ele alınacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rus lider Putin 20 gün sonra yeniden bir araya geliyor. Kremlin'den Erdoğan ile Putin arasında yapılacak görüşme öncesi önemli açıklamalar geldi. Açıklamada 'Bugünkü görüşmede Suriye konusu ele alınacak, Türkiye'nin güvenlik endişelerini dikkate alıyoruz.' denildi.

12:24 21 SON DAKİKA: Başkan Erdoğan ile Putin görüşmesi öncesi Kremlin'den Suriye açıklaması: Türkiye'nin güvenlik endişelerini dikkate alıyoruz

Kremlin: Bugünkü görüşmede Suriye konusu ele alınacak, Türkiye'nin güvenlik endişelerini dikkate alıyoruz Devamı için tıklayınız

12:24 26 Erdoğan ve Putin 20 günde ikinci kez görüşecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rus lider Putin 20 gün sonra yeniden bir araya geliyor. Soçi'deki görüşmede ana gündem maddesinin Suriye'nin kuzeyine olası askeri harekat olması bekleniyor. Tahıl koridoru, Ukrayna savaşı ve Türkiye Rusya ilişkileri de ele alınacak başlıklar arasında.

09:27 28 Son dakika... Erdoğan-Putin görüşmesi öncesi Kremlin'den açıklama

Son dakika haberine göre, Kremlin: Bugünkü görüşmede Suriye konusu ele alınacak, Türkiye'nin güvenlik endişelerini dikkate alıyoruz.