Türkiye

İstanbul için sahur vakti! İstanbul sahur saati kaç? İstanbul imsakiyesi 13 Nisan 2021! İşte İstanbul Ramazan İmsakiyesi
CNNTürk 20:36 İstanbul için sahur vakti! İstanbul sahur saati kaç? İstanbul imsakiyesi 13 Nisan 2021! İşte İstanbul Ramazan İmsakiyesi

Sahur saat kaçta okunuyor? Ramazan ayının başlangıcıyla birlikte İstanbul'da sahur saat kaçta? sorusu araştırılıyor. 2021 yılı İstanbul imsakiyesi yayınlandı. Birçok insan İstanbu l için sahur vakti, imsak ve iftar vakitlerini araştırıyor. Sahur vakti ne zaman sorusu her il için ayrı ayrı merak ediliyor. Tüm illerde sahur vakti merak ediliyor. İstanbul sahur saatleri ve ramazan imsakiyesi haberimizde! Daha... »


library_booksDiğer 34 Kaynak


Ramazan tedbirleri: Türkiye'de bir ay boyunca hangi Covid önlemleri uygulanacak?
BBC Türkçe 10:18 Ramazan tedbirleri: Türkiye'de bir ay boyunca hangi Covid önlemleri uygulanacak?

İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine "Ramazan Ayı Tedbirleri" konulu genelge gönderdi. Genelgeye göre, iftar ve sahur gibi kalabalık grupları bir araya getiren etkinliklere ve ift ar çadırlarına müsaade edilmeyecek. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da teravih namazları evde kılınacak. Fırınlardaki pide ve ekmek üretimi iftardan bir saat önce sonlandırılacak. Daha... »


library_booksDiğer 22 Kaynak

Son dakika haberi: Emekli amirallerin bildirisiyle ilgili yeni gelişme
CNNTürk 21:01 Son dakika haberi: Emekli amirallerin bildirisiyle ilgili yeni gelişme

Gelen son dakika haberine göre; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının 104 emekli amiralin bildirisine ilişkin soruşturmasında Ergun Mengi tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.


library_booksDiğer 20 Kaynak


Tüm Türkiye Haberleri

Yaşam

Ocakta unuttuğu patates nedeniyle ölümden döndü
Sözcü 20:40 Ocakta unuttuğu patates nedeniyle ölümden döndü

Antalya’da patates kızartırken uyuyakalan yaşlı adamın evinde yangın çıktı. Dumandan etkilenerek baygınlık geçiren yaşlı adam, kapıyı kıran bir vatandaş tarafından kurtarılarak ha staneye kaldırıldı. Daha... »


library_booksDiğer 13 Kaynak

Eski eşini sokak ortasında döven Zarap: Öldürme niyetinde değildim
Cumhuriyet 11:03 Eski eşini sokak ortasında döven Zarap: Öldürme niyetinde değildim

Samsun'da 3 yıl önce boşandığı Emriye Metoğlu'nu (24) sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının önünde döven İbrahim Zarap'ın (27), yargılanmasına başlandı. 18 yıla kadar hapsi isten en Zarap savunmasında, "Çok pişmanım keşke olmasaydı. Affınıza sığınıyorum. Özür diliyorum beni affetsin. Bu olay bilinç kaybımla oldu, öldürmek niyetinde değildim. Hayatta olmasından belli zaten" dedi. Daha... »


library_booksDiğer 6 Kaynak


Çöpten buldukları kelepçeyle birbirlerini bağladılar, anahtarı olmadığını fark edince polisten yardım istediler
Sputnik 12:23 Çöpten buldukları kelepçeyle birbirlerini bağladılar, anahtarı olmadığını fark edince polisten yardım istediler

Bursa’da geri dönüşüm toplama işi yapan 14 yaşındaki Kazım ve 26 yaşındaki Mikail Elitaş kardeşler, çöpten buldukları kelepçe ile birbirlerini bağladı. Kelepçenin anahtarının bulu nmadığını hatırlayan gençlerin yardımına ise polis ekipleri koştu. Daha... »


library_booksDiğer 5 Kaynak

Komşusunu öldüren öğretmen: Ayağına ateş ettim, kafasına gelmiş
Sputnik 16:22 Komşusunu öldüren öğretmen: Ayağına ateş ettim, kafasına gelmiş

Kayseri'de, tartıştığı komşusu Osman Dörttepe'yi tabancayla ateş ederek, öldüren coğrafya öğretmeni Mustafa Dinçer'in ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. Tut uklu sanık Dinçer, duruşmada, "Ayağına ateş ettim; ama maalesef kurşun kafasına gelmiş" dedi. Daha... »


library_booksDiğer 5 Kaynak


Tüm Yaşam Haberleri

Ekonomi

2021 Şubat ayı işsizlik rakamları
Habertürk 11:26 2021 Şubat ayı işsizlik rakamları

TÜİK'in açıkladığı verilere göre Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştaki kişilerde işsiz sayısı 2021 yılı Şubat ayında bir önceki aya göre 250 bin kişi artarak 4 milyon 236 bi n kişi oldu. İşsizlik oranı ise 0,7 puanlık artış ile yüzde 13,4 seviyesinde gerçekleşti. Genç işsizlik yüzde 26.9 olarak açıklanırken, geniş tanımlı işsizlik yüzde 1.2 puan azalarak yüzde 28.3 oldu Daha... »


library_booksDiğer 21 Kaynak


Bakan Pekcan, Libyalı mevkidaşlarıyla görüştü: Türkiye sorumluluk almaya hazır
Anadolu Ajansı 15:30 Bakan Pekcan, Libyalı mevkidaşlarıyla görüştü: Türkiye sorumluluk almaya hazır

Ticaret Bakanı Pekcan, "Libya’nın yeniden yapılandırılması sürecinde sanayiden alt ve üstyapı yatırımlarına, sağlıktan enerjiye, eğitimden bankacılığa kadar her alanda yatırım ve teknik iş birliğine yönelik iş birliğimiz devam edecek." dedi. Daha... »


library_booksDiğer 13 Kaynak


Tüm Ekonomi Haberleri

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Libya'ya 150 bin doz korona virüs aşısı göndereceğiz
internethaber.com 20:04 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Libya'ya 150 bin doz korona virüs aşısı göndereceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Millî Birlik Hükümeti Başbakanı Abdülhamid Dibeybe ile düzenlenen ortak basın toplantısında konuştu. Erdoğan, Türkiye'nin Libya'ya her türlü desteği v ereceğini belirterek, "Bu vesileyle corona belasının yaygın şekilde devam ettiği sürede yarın 150 bin doz aşıyı da kendilerine teslim edeceğiz" ifadelerini kullandı Daha... »


library_booksDiğer 17 Kaynak

Türkiye'den 'Müslüman Kardeşler' hamlesi, Mısır'dan sıcak mesajlar
Cumhuriyet 13:54 Türkiye'den 'Müslüman Kardeşler' hamlesi, Mısır'dan sıcak mesajlar

Mısır'da yayın yapan bir televizyon kanalının canlı yayınında konuşan Dışişleri Bakanı Sameh Şükri Türkiye-Mısır ilişkilerine yönelik sıcak mesajlar verdi.


library_booksDiğer 11 Kaynak


Muhittin Böcek: Ölüm döşeğinde haksızlığa uğradık
halktv.com.tr 17:17 Muhittin Böcek: Ölüm döşeğinde haksızlığa uğradık

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 4 ay koronavirüs tedavisi görmesinin ardından 251 gün sonra meclis toplantısına katıldı. Böcek, "Zaman zaman haksızlığa uğradık , ölüm döşeğindeyken" dedi. Daha... »


library_booksDiğer 6 Kaynak


Tüm Politika Haberleri

Dünya

Turizm: Rusya Türkiye'ye uçuşları 1,5 aylığına kısıtladı
BBC Türkçe 19:27 Turizm: Rusya Türkiye'ye uçuşları 1,5 aylığına kısıtladı

Rusya, vaka sayılarının artması nedeniyle 15 Nisan - 1 Haziran arası Türkiye'ye uçuşları askıya aldı. Reuters haber ajansına göre, Rusya Başbakan Yardımcısı Tatyana Golikova, İsta nbul'a haftada iki seferle sınırlı olmak üzere uçuş yapılabileceğini duyurdu. Daha... »


library_booksDiğer 19 Kaynak

İran: “Natanz Nükleer Tesisi’ne düzenlenen siber saldırının arkasında İsrail var, intikamını alacağız”
Medyascope.tv 16:34 İran: “Natanz Nükleer Tesisi’ne düzenlenen siber saldırının arkasında İsrail var, intikamını alacağız”

İran, ülkenin İsfahan kentinde bulunan Natanz Nükleer Tesisi’nde pazar günü (11 Nisan) meydana gelen kazayı “terör saldırısı” olarak nitelendirirken saldırının arkasında İsrail’in olduğunu söyleyen İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, yaptığı açıklamada, “Siyonistler intikam almak istiyor çünkü yaptırımların kaldırılması konusunda ilerleme sağladık. Buna izin vermeyeceklerini söylediler ama Siyonistlerden intikamımızı alacağız” diye konuştu. Pazar günü (11 […] Daha... »


library_booksDiğer 15 Kaynak


Minneapolis: ABD'de protestoların ardından polis, siyah adamın 'yanlışlıkla' vurulduğunu açıkladı
BBC Türkçe 19:58 Minneapolis: ABD'de protestoların ardından polis, siyah adamın 'yanlışlıkla' vurulduğunu açıkladı

ABD'nin Minnesota eyaletinde, Minneapolis'in kuzeyindeki Brooklyn Center kentinde Pazar günü polisin bir trafik çevirmesi sırasında 20 yaşında bir siyah genci ateş ederek öldürmes i üzerine öfkeli kalabalıklar sokaklara döküldü. Polis göstericileri dağıtmak için göz yaşartıcı gaz kullandı. Kentte sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Daha... »


library_booksDiğer 14 Kaynak

Libya Ulusal Birlik Hükümeti Başbakanı Dibeybe: Türkiye'nin kalıcı ateşkese desteğinden dolayı müteşekkiriz
Anadolu Ajansı 20:15 Libya Ulusal Birlik Hükümeti Başbakanı Dibeybe: Türkiye'nin kalıcı ateşkese desteğinden dolayı müteşekkiriz

Başbakan Dibeybe, Türkiye'ye Libya'daki seçimlerin belirlenen takvimde yapılması konusunda verdiği destek için teşekkür ederek, "Türkiye'nin Libya'da kalıcı bir ateşkese yönelik d esteğinden dolayı da müteşekkiriz." dedi. Daha... »


library_booksDiğer 14 Kaynak


Tüm Dünya Haberleri

Bilim Teknoloji

Microsoft, Nuance Communications'ı 19,7 milyar dolara satın alacak
Anadolu Ajansı 18:25 Microsoft, Nuance Communications'ı 19,7 milyar dolara satın alacak

ABD'li teknoloji şirketi Microsoft, yapay zeka ve ses tanıma teknolojileri geliştiren Nuance Communications'ı borçlarıyla birlikte toplam 19,7 milyar dolara satın alacağını duyurd u. Daha... »


library_booksDiğer 15 Kaynak


Borsa İstanbul'dan ‘sosyal medya tuzaklarına’ karşı uyarı
Sputnik 16:09 Borsa İstanbul'dan ‘sosyal medya tuzaklarına’ karşı uyarı

Borsa İstanbul AŞ, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı video ile yatırımcılara, "Doğru ve güvenilir bilgiden şaşma, sosyal medya tuzaklarına düşme. Sosyal medyada yapılan pay laşımlara karşı dikkatli olun" uyarısında bulundu. Daha... »


library_booksDiğer 10 Kaynak


Tüm Bilim Teknoloji Haberleri

Eğitim

Doç. Dr. Meltem Kayıran'ın Ankara Üniversitesi ile ilişiği sonlandırıldı
halktv.com.tr 14:16 Doç. Dr. Meltem Kayıran'ın Ankara Üniversitesi ile ilişiği sonlandırıldı

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü, Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Meltem Kayıran’ın üniversiteyle ilişiğini sonlandırdı.


library_booksDiğer 7 Kaynak


MEB, Tasarım Beceri Atölyesi Rehberi hazırladı
Türkiye Gazetesi 17:24 MEB, Tasarım Beceri Atölyesi Rehberi hazırladı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Tasarım Beceri Atölyelerdeki (TBA) eğitim öğretim faaliyetlerinin sürdürülme süreçlerinde yönetici, öğretmen ve öğrencilere yol göstermesi için rehbe r hazırladı. Daha... »


library_booksDiğer 5 Kaynak

Covid: Eğitim Sen'e göre son 2 ayda binlerce öğrenci koronavirüse yakalandı, 24 eğitim çalışanı hayatını kaybetti
BBC Türkçe 12:52 Covid: Eğitim Sen'e göre son 2 ayda binlerce öğrenci koronavirüse yakalandı, 24 eğitim çalışanı hayatını kaybetti

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası'nın raporlarına göre, yüz yüze eğitimin yeniden başladığı 15 Şubat'tan 11 Nisan tarihine kadar 3 bin 367 öğretmen, 2 bin 892 öğrenci ve 367 pe rsonel koronavirüse yakalandı; virüsün neden olduğu Covid-19 hastalığı sonucu 24 eğitim çalışanı hayatını kaybetti. 15 Şubat-11 Nisan arasında ayrıca; 554 öğretmen, 2 bin 466 öğrenci ve 35 personel temaslı olduğu için karantinaya girdi. Fundanur Öztürk'ün haberi. Daha... »


library_booksDiğer 3 Kaynak


Tüm Eğitim Haberleri

Sağlık

Uzmanlar uyarıyor: Gizli kalp krizine dikkat, işte belirtileri
Yeni Şafak 17:21 Uzmanlar uyarıyor: Gizli kalp krizine dikkat, işte belirtileri

Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Engin Bozkurt, dünyada gelişmiş ülkelerde ölüm nedenleri arasında kalp krizinin ilk sırada yer aldığını, stres, fazla kilo, tuz ve sigarının kalbin en büyük düşmanı olduğunu söyledi. Daha... »


library_booksDiğer 11 Kaynak


Sahura kalkmadan oruç tutulur mu? Niyet etmeden oruç tutmak kabul olur mu?
CNNTürk 20:56 Sahura kalkmadan oruç tutulur mu? Niyet etmeden oruç tutmak kabul olur mu?

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte niyet etmeden oruç kabul olur mu, sahurda niyet etmeden oruç tutulur mu, sahura kalkmadan oruç kabul olur mu? soruları gündeme geldi. Sahur vakt i birçok insan kalkar ve niyet ederek yemek yer. HZ. Peygamber sahura kalkmış ve bunu çevresindekilere de tavsiye etmiştir. Peki ama sahur vakti kalkmadan niyet etmeden oruç tutulur mu? İşte Diyanet İşleri Başkanlığının sahura kalkmadan oruç tutulur mu sorusuna verdiği yanıt... Daha... »


library_booksDiğer 6 Kaynak

Şehir Hepimizin (224): Yanlış bilgi salgını – Prof. Dr. Pınar Uyan Semerci ve Prof. Dr. Emre Erdoğan ile söyleşi
Medyascope.tv 16:58 Şehir Hepimizin (224): Yanlış bilgi salgını – Prof. Dr. Pınar Uyan Semerci ve Prof. Dr. Emre Erdoğan ile söyleşi

Şehir Hepimizin programının 224. bölümünde, İstanbul Bilgi Üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Pınar Uyan Semerci ve Prof. Dr. Emre Erdoğan ile gerçekleştirdikleri “‘İNFODEMİ’ ile Etkin Mücadele İçin Bireylerin Yanlış Bilgi Karşısındaki Tutumlarının ve Bu Tutumların Belirleyicilerinin Araştırılması: Covid-19 Örneği” çalışmasını konuştuk. Araştırma Raporu: https://www.infodemiylemucadele.org/anasayfa İnfodemi Eğitimi: https://infodemiegitimi.com/ Daha... »


library_booksDiğer 5 Kaynak


Tüm Sağlık Haberleri

Kültür Sanat

Prens Philip'in geride bıraktığı ırkçı ve cinsiyetçi ifadeleriyle dolu mirası
ntv.com.tr 17:21 Prens Philip'in geride bıraktığı ırkçı ve cinsiyetçi ifadeleriyle dolu mirası

Dünya geçen cuma günü hayatını kaybeden İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in eşi Prens Philip için yas tutuyor. Ancak 99 yaşında yaşamını yitiren Philip’in 40 yıldan fazla bir süre dir ırkçı, cinsiyetçi veya aşağılayıcı ifadeleri "gaf" olarak nitelendirilip göz ardı edildi. Mirası, İngiliz Milletler Topluluğu üyesi olan birçok Asya ve Afrika ülkesine kullandığı aşağılayıcı ifadeyle gölgelenen Prens Philip hakkında bir akademisyen, "Onun yaptığı eski tür ırkçılığa bir geri dönüştü. Prens Philip’i ülkenin iyi huylu ve sevimli bir amcası olarak resmetmek kesinlikle doğru değil” ifadelerini kullandı. Öte yandan daha önce Prens Harry'nin eşi Meghan Markle, Kraliyet ailesine yaptığı ırkçılık suçlamasıyla gündeme gelmişti. İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in eşi Prens Philip, geçen cuma günü vefat etti ve mirası, on yıllarca süren sorunlu ve rastgele ırkçı yorumlarla dolu bir tarihle bulanıklaştı. 99 yaşında ölen Philip, İngiliz monarşisi tarihinde en uzun süre hizmet veren eş oldu. Dünya Vahşi Yaşam Fonu gibi yardım kuruluşlarıyla yaptığı çalışmalarla hatırlanırken, defalarca saldırgan açıklamalar yaptı. Kraliçe ile 1947'de evlenen Edinburgh Dükü, Mayıs 2017'de 95 yaşındayken kamusal yaşamdan emekli oldu, ancak 40 yıldan fazla bir süre önce ırkçı, cinsiyetçi veya aşağılayıcı ifadeleri "gaf" olarak göz ardı edildi. Daha... »


library_booksDiğer 3 Kaynak

Antalya'da düzenlenen tarihi eser operasyonunda 232 sikke ve obje ele geçirildi
Türkiye Gazetesi 20:28 Antalya'da düzenlenen tarihi eser operasyonunda 232 sikke ve obje ele geçirildi

Antalya'da düzenlenen tarihi eser operasyonunda 232 sikke ve obje ele geçirildi, bir şüpheli gözaltına alındı.


library_booksDiğer 3 Kaynak


Dört emekli amiral daha emniyette
diken.com.tr 10:37 Dört emekli amiral daha emniyette

‘Montrö bildirisi’ nedeniyle tebligat yapılan dört emekli amiral Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne gitti.


library_booksDiğer 3 Kaynak

Ahmet Hakan ‘ihbar etti’: Orhan Pamuk, Atatürk’le alay ediyor
diken.com.tr 09:36 Ahmet Hakan ‘ihbar etti’: Orhan Pamuk, Atatürk’le alay ediyor

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan şimdi de kitap eleştirmenliğine soyundu. Hakan, Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk'un yeni romanı 'Veba Geceleri'nde Mustafa Kemal Atatürk'le alay ettiğini öne sürdü. Daha... »


library_booksDiğer 3 Kaynak


Tüm Kültür Sanat Haberleri

Spor


Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu farkı! Galatasaray'ı solladı...
Hurriyet 21:38 Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu farkı! Galatasaray'ı solladı...

Spor Toto Süper Lig'in 34. haftasında evinde konuk ettiği Gaziantep FK'yı 3-1 mağlup eden Fenerbahçe, Futbol A Takım Direktörü Emre Belözoğlu yönetiminde çıktığı üçüncü maçta ikin ci galibiyetini alırken evinde puan kaybetmedi. Daha... »


library_booksDiğer 6 Kaynak

Göztepe, 1950 yılındaki şampiyonluğu için TFF'ye başvurdu
Sputnik 14:59 Göztepe, 1950 yılındaki şampiyonluğu için TFF'ye başvurdu

Göztepe, 1950 yılında Türkiye Futbol Birinciliği adıyla oynanan milli ligde elde ettiği şampiyonluğun tescil edilmesi için Türkiye Futbol Federasyonu'na resmen başvuruda bulundu.


library_booksDiğer 5 Kaynak


Tüm Spor Haberleri
Konular
Başkent
Ankara Kahire Pekin
Konum
Avrupa Yakası İstanbul Anadolu Kapalıçarşı Amerika Van Gölü Bilim ve Sanat Merkezleri Afrika
Kuruluş
Diyanet Kanalizasyon İdaresi Su ve Kanalizasyon İdaresi Diyanet İşleri Başkanlığı İçişleri Bakanlığı Valilik Cumhuriyet Başsavcılığı Emniyet Müdürlüğü İl Emniyet Müdürlüğü Sulh Ceza Hakimliği Türkiye İstatistik Kurumu ABD Merkez Bankası Para Politikası Kurulu Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Uluslararası Para Fonu International Monetary Fund Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası Müslüman Kardeşler Cumhuriyet Halk Partisi Merkez Yönetim Kurulu Mesleki Yeterlilik Kurumu Koronavirüsle Mücadele Merkezi Emniyet Genel Müdürlüğü Jandarma Genel Komutanlığı Milli Savunma Bakanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığı Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi Uzay Ajansı ABD Gelişmiş Savunma Araştırmaları Projesi Kurumu ABD Savunma Bakanlığı Amerikan Savunma Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Müdürlüğü Milli Savunma Üniversitesi Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Bilim Emekçileri Sendikası Eğitim Sen İş Sendikasına İstanbul Üniversitesi Sağlık Bakanlığı Tıp Fakültesi Din İşleri Yüksek Kurulu Bilgi Üniversitesi Karadeniz Teknik Üniversitesi Karedeniz Teknik Üniversitesi Beşiktaş Beşiktaş Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurumspor Süper Lig Fenerbahçe Gaziantep FK Spor Toto Süper Lig Yeni Malatyaspor Galatasaray Türkiye Futbol Federasyonu
Şehir
İstanbul İzmir Adıyaman Ardahan Ağrı Batman Bingöl Bitlis Diyarbakır Elazığ Erzincan Erzurum Gaziantep Hakkari Kars Kayseri Kilis Malatya Mardin Muş Nevşehir Niğde Osmaniye Siirt Sivas Tunceli Van Yozgat Isparta Iğdır Şanlıurfa Antalya Konya Sakarya Samsun Bursa Çorum Aydın Denizli
Şirket
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Dünya Bankası Dow Jones Reuters Büyükşehir Belediyesi Apple Twitter Hürriyet Gazetesi
Çeşitli
Kovid-19 Ramazan İmsakiyesi Yeni Tip Koronavirüs Corona Virüs Covid-19 Kanal İstanbul Projesi Enflasyon Türk Lirası BIST 100 BIST 30 Korona Virüsü Koronavirüs Coronavirüs Araştırma Geliştirme Gastroenteroloji
Yapı
Mısır Çarşısı Adliye Kanal İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastane Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Uluslararası Uzay İstasyonu
Deyim
Ramazan Ayı Hafta Sonu Cumhuriyet Altını Gram Altın Küresel Piyasalar Milli Birlik Siyasi Partiler Sosyal Medya Yapay Zeka Yabancı Dil Anabilim Dalı Nobel Ödüllü Maç Özeti Sarı Lacivertli
Ülke
Türkiye Amerika Birleşik Devletleri Rusya Ukrayna Avrupa İtalya Libya Mısır İran İsrail İngiltere Asya Papua Yeni Gine Çin
Oluşum
Fethullahçı Terör Örgütü
Kişi
Jerome Powell New Yorklu Fatih Dönmez Ruhsar Pekcan Recep Tayyip Erdoğan Kemal Kılıçdaroğlu Muhittin Böcek Cevad Zarif George Floyd Emine Erdoğan Fuat Oktay Mehmet Emin Mehmet Muharrem Kasapoğlu Mehmet Nuri Ersoy Murat Kurum Süleyman Soylu Elon Musk Ziya Selçuk Kadir Has Fundanur Öztürk Tufan Tükek Oğuz Özyaral Hz. Peygamber Meghan Markle Ahmet Hakan Mustafa Kemal Atatürk Orhan Pamuk Cenk Tosun Sergen Yalçın Altay Bayındır Emre Belözoğlu Halil Umut Meler İrfan Can Jose Sosa Mert Hakan Ozan Tufan Luiz Gustavo
Ürün
Çeyrek Altın
Olay
8 Mart Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı Bursluluk Sınavı Dikey Geçiş Sınavı Elektronik Yabancı Dil Sınavları Kamu Personeli Seçme Sınavı Liselere Giriş Sınavı Liseye Geçiş Sınavı Tıpta Uzmanlık Sınavı Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı Yükseköğretim Kurumları Sınavı Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı Yükseköğretime Geçiş Sınavı
Sanat
Geri Sayım
Hukuk
İş Sağlığı ve Güvenliği